Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem zalamana

chlopak mnie rzucil po pierwszym seksie po 2 latach zwiazku

Polecane posty

Gość gość
kobiety, które nie myślą o konsekwencjach, są takie "wyzwolone" do czasu, często aż się dowiedzą że są w ciąży lub że coś złapały. Potem już nie są takie "wyzwolone", szkoda tylko że po szkodzie. x Kobiety wyzwolone nie idą z każdym facetem do łózka. xxx Eeeeeee znam taką ktora po ciąży tez była wyzwolona, twierdziła że hiv to manipulacja społeczeństwem że nie istnieje, oczywiście w jej prostym języku brzmiało to inaczej ale jakoś nie potrafię sobie przypomnieć pechowiec.gif P********a się z turasami bez gumy, lód to nie seks, jej antykoncepcja to 72 tablets x Dlaczego zestawiacie kobiety nieszanujące się z dziewicami , przecież pomiędzy tym są kobiety , które lubią seks ale nie puszczają się z każdym, błona dziewicza nie jest im potrzebna do zdobycia męża i używają antykoncepcji. Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem i rozsądnie. Wszelkie skrajności nie są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne opinie o rytuałach, tym bardziej cieszę się, że u mnie zadziałał. Wybrałam ryt haniela na http://magia-anielska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz jeszcze nadrobić straty i nauczyć się dobrego seksu. Poszukaj jakiegoś przypadkowego partnera i ru/chaj się dla przyjemności a nie po to żeby znaleźć męża. Próbuj pozycje i zobaczysz, że będziesz lepsza i polubisz to. A jak nadejdzie właściwy czas to zdążysz znależć męża który cię doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowuż spamisko
19.47 wszędzie spamujesz! Nawet tematy sprzed 7 miu lat odkopujesz, weź się ogarnij, załóż sobie swój temat i tam wklejaj te linki 19.57 A Ty sprawdzaj najpierw datę założnia tematu, bo ta spamerka odkopuje co się da i spam wkleja, raczej autorka nie czeka po 3ech latach na poradę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO 10/10 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że straciłaś dziewictwo. To był bez wątpienia grzech. Myślę, że lepiej dla Ciebie, że odszedł, bo mogłabyś znowu zgrzeszyć. Bóg Cię kocha i wybaczy Ci każdy grzech. Musisz żałować i nawrócić się. Módl się, a myślę, że znajdziesz nowego chłopaka. Najpierw wyjdź za mąż za niego. Bóg wtedy sprawi, że wasz stosunek nie będzie grzechem. Jeżeli to czytasz, a jesteś ateistką to podam Ci dowód na istnienie Boga.Życie nie mogło wziąść się z rzeczy nieożywionych. Ktoś musiał ustalić prawa fizyki przez, które powstał wielki wybuch.Jeżeli nie chodzisz do kościoła, a wierzysz w Boga chrześcijańskiego to wiedz,że Bóg co niedziele przygotowuje dla ciebie ucztę,czeka na Ciebie,a ty nie przychodzisz. Oczywiście nie chce Ciebie jeżeli już się nawróciłaś to te słowa nie są skierowane do Ciebie. Przedślubny stosunek jest grzechem,bo wtedy nie traktujecie ciała jak daru Bożego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie był twoi chłopakem. Dorosły zakochany facet?? A jak to pokazywał? jak nawet skłamać że cię kocha nie potrafił przez 2 lata pwenie jakby powiedział to sex byłby wczeniej. Jak już czekałaś tyle czasu to trzeba było czekać do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×