Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamanaaaaaaaaaaa

Dlaczego ja ciagle trafiam na takich dupków?

Polecane posty

Gość Załamanaaaaaaaaaaa

na takich babiarzy co chodzi im tylko o jedno, a jak tego ode mnie nie dostaną olewają? Na takich co mają dziewczyny czy nawet żony, a do mnie zarywają po jedno, bo wiadomo ,że nie chodzi tu o wielką miłość do mnie... I mają się za chodzące cuda chociaż często urodą nie grzeszą, ale mniemanie to mają takie ,że ohohoho, nie widziała dupa słonca... Ja już do nich nie mam siły :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
nie widziała d**a słonca :D no nie wiem co ci napisać .A ile masz lat? Może jeszcze nie poznajesz takich ziółek i dopiero się wprawisz ? Chociaż z uczuciami to nie tak łatwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli Cię to pocieszy ja również trafiam na takich dupków.... a mam 37lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez trafiam na dupków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamanaaaaaaaaaaa
mam 26 lat... myślałam ,że trafię na jekiegos poważnego, itd ,co wie co w zyciu chce... a tu wielkie nic z nimi :( ale jak to mówią jak kuba bogu tak bóg kubie wiec ja też za nimi biegać nie będę :) co to to nie ! ja mam swoją pracę, poważne obowiązki więc nie mam zamiaru uganiać się za takimi patafianami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny to gdzie wy sie podziewacie? Moj szwagier ma pecha do kobiet ma 28 chyba juz latek i tez nie moze znalesc kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
no jak gdzie? Siedzę w domu i szukam pracy albo odprowadzam dziecko (cudze) z przedszkola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu cudze dziecko? Opiekujesz sie nim? A ile masz lat? I skąd jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
pomagam siostrze, bo ona ma drugie jeszcze. A że to Warszawa to praca jest, więc albo ja albo ona mamy urwanie głowy :o I jakby się sobie nie pomogło, to by była lipa :( A praca wciąga jak czarna dziura i tak to leci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to faktycznie lipa.. wlasnie mnie to dziwi ze tu duzo kobiet pisze ze nie moga znalesc odpowiedniego faceta, a on nie moze znalesc zadnej kobiety.. a latka leca niestety ja to bym chciala zeby mial jakas pozadna kobiete bo ciagle truje mi i mezowi tyłek :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
...zaraz muszę lecieć z rosołem :o;)...więc będę jeszcze tylko chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dalej nie bedziesz mogla znalesc odpowiedniego faceta to daj jakos znac moze akurat sobie przypadniecie do gustu ze szwagrem hehe :) jest z charakteru bardzo sympatyczny pracuje i dobrze zarabia :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
tylko ja jestem starsza od niego....:o:( zajrzę jeszcze potem, bo mi bus ucieka teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ciocia jest 10 lat starsza od wuja :D no lec lec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florensja
To po co dajesz im się wykorzystać. Ja też mam takich kandydatów, ale się szanuję. Nie masz wpływy na to jacy oni są, ale na to jak Ty z nimi postępujesz - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ądralIa
dobranoc :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×