Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zerojedynka

Kobiece spojrzenie

Polecane posty

Bałam się otworzyć :D Widzisz Gromi, mało co nie wylądowałaś w malinach :D Supełki na fiutku aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musicie dziewczyny być mocarne w dłoniach, skoro dajecie radę z supełkami :P Ciekawe, czy usta też takie macie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O bardziej fallicznych kształtach Toluś. Takie drgające i gorące, a nie jakieś zimne żelastwo. Ehhh... rozmarzyłam się, a powinnam ostro pracować i nie myśleć o prętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostawiaj mnie z nim samej :P będzie za mną biegał z tym prętem, nie wiem czy dam radę długo się opierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromowladna jestes ciotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między mrugnięciami powiek układam wiązki promieni zamykam w główce szpilki czuję zdrowy smak gwoździ rzucam zapaloną zapałkę spopielam wiązkę zauroczeń między kryształową nocą a szklistym chłodem poranka zdejmuję stiuki z nieba zawsze gotowa szukać prawdy jak piasek ciszy, obok zwodnych tonów swojej duszy na placu boju o przejrzystość obrazu na dnie oka ,dzień kurczy się jak żółty liść i tylko ja splątana niepoprawnie wchodzę w porę gwiazd by dokonać się na raty bez efektownego upadku.. /gdzie zło jest miłością wszechświata a dobro miłością śmierci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Ech..miałam tu nie pisać ale jak Ktoś kiedyś mi powiedział, posiadać własny temat to mieć możliwość przystanięcia na chwilę :) Czytając tak mi się jakoś skojarzyło: Chaos Wg. Warhammer Fantasy i Warhammer to największa niszczycielska siła z jaką przyszło się mierzyć cywilizacjom. To siła, na której zgliszczach powstał mroczny klimat zwany dark fantasy. Choć zabójcza i mroczna, stanowi jednak źródło wszelkiej magii. Czasem przenika do świata realnego - czerpie z niego karmiąc się emocjami i duszami istot fizycznych. Ponoć w ten sposób rodzą się bogowie i demony. Kontakt ten skutkuje mutacjami żywych organizmów jak i też subtelnymi (albo i nie) zmianami w umysłach istot narażonych na kontakt. Bogowie Chaosu określają metody działania swoich wyznawców. Prowadzą nieustanne walki między sobą, by zdobyć wyłączną władzę nad dominium Chaosu. Mimo że jest wielu bogów Chaosu, czterech z nich posiada dominujące pozycje: Khorne – Krwawy Bóg; Tzeentch – Pan Przemian; Nurgle – Pan Rozkładu; Slaanesh – Pan Rozkoszy. Działalność trzech pierwszych jest widoczna na pierwszy rzut oka ;) A ten trzeci to albo jeszcze się nie narodził albo jest strasznym dewiantem :p Definicji Chaosu jest kilka, ta (źródło:wikipedia) najbardziej przypadła mi do gustu. Choć, być może (na pewno ;)) )na wyrost, to jednak dość dobrze obrazuje tutejsze mechanizmy. A, że Chaos jest zawsze początkiem to życzę i sobie i Wam aby ten początek był taki jakiego oczekiwaliście :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
bez sensu. Przeciez to jakas częśc Twojej historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×