Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zerojedynka

Kobiece spojrzenie

Polecane posty

Gość gość
A teraz wam powiem ze wasz bardzostary gość podszywa się pod wilka teraz zmienił nick a poprzedni miał wilk i to ja w nocy tu pisałem i dzięki BSG ZE WYJEBAŁER TOLEDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tekst Jacus dasz rade nie wymiekaj to raczej mój nie był hipokkrytko przecwelona......gon się cipo i to jak najdalej bo śmierdzi cepem odpowiedz ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiemy i nie nasz może Twój ....chciał nas mój koszt ******* że się nie udało to ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacze jaki teraz nick wymysli zeby tu dołączyc? Wilka mieliscie w stadzie nie rozumni pacany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A więc jedni ufają drugim a może sami sobie? ;) W pierwszym przypadku to odwrotnie niż tutaj :p,w drugim - są podobieństwa. Jedno jest wspólne- totalny, nieogarnięty MATRIX ;) Z drugiej strony co by to zmieniło? Toć przecież jest epidemia :), wirus rozprzestrzenia się szybko, Ci zdrowi i tak go nie unikną. Pierdolone zarazki :p, a mówili, że ręce trza myć ;) Nie wiedzieć czemu w tle daje się słyszeć stary szlagier z dobrych czasów :,,Kim też są, że mają nas za nic, przecież ból ich zrodził ten sam'' Kombi dobry zespół minionego czasu, lansowali wiele chwytliwych kawałków. No i eksperymentowali z elektronicznymi brzmieniami a to była nowość wówczas, no i ta blond grzywa fantazyjnie zakręcona ;) O.N.A. odjazd totalny, n a jego kanwie wyrósł jeden z niewielu najlepszych kobiecych wokali rockowych , muza cudna i charyzmą powalająca :) Reaktywacja zespołu Kombi nie udana, nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy :), choć zdarza się, że niektórym to się udaję:p, tyle, że to już byłooooo ;) Cudzołóstwo ma nową zasłonkę ;) : Wraca mąż do domu i widzi jak jego żona pakuje walizki. - kochanie co ty robisz? Ona rzucając mu zdjęcia w twarz, na których on puszcza się z lasencją, krzyczy - łajdaku zdradziłeś mnie, zniszczyłeś nasze małżeństwo, jadę do mamusi Facet zupełnie zwyczajnie - ależ kochanie, no co ty, to nie ja, złapie tego co zdjęcia robił i mu wpierdolę za próbę zniszczenia naszego małżeństwa Nowa jakość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Chciało by się powiedzieć:,, kocham Cię, już posmarowałem Tobą chleb'' Lecz na co komu problemy gastryczne? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Chciało by się powiedzieć:,, kocham Cię, już posmarowałem Tobą chleb'' Lecz na co komu problemy gastryczne? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaaka
Do : Bardzostarszego goscia z godz 00:14 dobrze gosciu ujołes ten cały burdel co tu siedzi i pisze ze jest marną kreaturą ze przez takich k***a leni ludzie nie mają pracy. P. Jacku dobrze pan ują ze HITLER powiedział ze jest za duzo ludzi a ja mam na mysli zeby to dziadostwo tępic.! Brawo Bardzostarszy gośćiu i p. Jacku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotów się nie sieje matka cię zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
He he wyluzuj młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Martynkaaa dobra wypowiedz i brawo dla starszego goscia jest pan C0ll a Hitlera dla was biurwy leniwe i za to kase biorą mendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rogata ile dzis kulek ulepiłas? Daj mi je chcę was powybijac jak kaczki marna istoto ludzka a twojego faceta kręci jeszcze mineta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj jacek! jeszcze paru wpisów mi brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Mam cię dość wypierają z tematu ..ch*j cię strzela ze nie umiesz jak człowiek pogadać doj****eś się do T bo zwyczajnie mu zazdrościsz..jedziesz po wszystkich a jednocześnie wleczesz się za nami po wszystkich tematach mam cię dość.Roz******lasz wszystko ..już nie usłyszysz dobrego słowa od rogatej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Rogatej rogi podpiłowali i wymiękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Rogatej to ty możesz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to powinnaś być Wściekła Rogata Bestia,lepiej do ciebie pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacuś W*********J W PODSKOKACH!!!! Bo się Ciebie czytać nie da, ty analfabeto wtórny! Badź łaskaw i daj dziewczynom spokój, bo cię k***a dość mają. Zajmij się czymś konstruktywnym jak potrafisz i daj im pogadać ze sobą. Bo to nie twój poziom. Piszę z anonima, żebyś się i do mnie nie p***********ł. Nerw mi ruszyłeś już dawno, ale to już ludzkie pojęcie przechodzi. NIKT CIĘ TU NIE CHCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i tak to pojdzie na Toledo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie Toledo, tylko ja :) zalogowałam się, żeby na niego nie było. przepraszam za wulgaryzmy, ale mnie poniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Tak tak jeszcze raz tak :-) Wypad bo już mamy dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Dzięki gromowa za wsparcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynka
Hajka Lafi Kim jestem? Sama nie wiem, zwłaszcza tutaj. Obstawiam upartą wariatkę :) Bywałam na nudzie i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
Gość mi doj**** chyba się po płaczę. . Jak w życiu wszyscy mądrzy ale twarzy nie ma nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×