Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zerojedynka

Kobiece spojrzenie

Polecane posty

Gość Jacek 81
O tej porze zawsze była mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awaria w piwnicy
Witam :-) to mój ulubiony dzień tygodnia więc z wyjątkową euforią. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
A gdzie ta mądra co da sobie radę a dziś nie jest gotowa n*******ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigor
A ktora mi tu siądzie bez majtek na kolana? Jak widac lubicie ten sport? Rogata no dalej i reszta ? Męzowie nie widzą ze bzykacie się w necie.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Jacek jestes ok ciekawe jakie ich libido z rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacek wal do ognia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerojedynka a czemu Nude tu przeniosłas? Cały bałagan tu masz kiepskie te spojrzenie kobiece..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostarszy gość
Czesc dziewczyny ktora chętna na sexs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G...ładna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze znajdą się podeszwy co będą chcieli żerować na popularności innych hieny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostarszy gość
A na co tu liczycie? Na banany z kopca? Beka na maksa z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba dała najowi i się w*****ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , masz specyficzne rozumienie wyrazu "popularność" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co tu liczycie? Na banany z kopca? Beka na maksa z was. Gratuluję rozrywki na poziomie przedszkolnym pomarańczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akt drugi ;) Ale co jest grane? O co chodzi? Czyżby po wielkiej grze nie został ślad? Może, za dużo pochwał i trupa osiadła na laurach :p Reżyser z niefrasobliwą miną udaje Greka. Hallo :) kopnij ich w duupe po nagrody nie będzie ;) Wakacje, znowu są wakacje :) Dla niektórych czas pierwszych uniesień ;) W czasach kiedy Kajagoogoo zdobywało pierwsze miejsca na listach przebojów swój urok roztaczał Młodziutki Ideał ;) Na osnowie nieznanego, wśród śmiechu i zapachu lata pojawiały się pierwsze wspólne bicie serc. Słuchał: http://www.youtube.com/watch?v=dphpDdfZUGw Wszystko się zmienia, ciąganie za warkoczyk również-można stracić skalp :D Hejka Dziewczyny :) Miłego popołudnia Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh te fryzury.... czuję, że niedługo wróci moda na nie. a może już wróciła a ja nic nie wiem?? cześć jedynka, miłego najlepszego popołudnia w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynka
Dzięki dziewczyny :) - miła odmiana :) Miałam kiedyś włosy ścięte na popersa ;). Moja Mama postanowiła zrobić porządek na mojej głowie. Uparła się po mimo moich protestów, iż w paziu będzie mi do twarzy :p. Pech chciał, że była kolejka u fryzjera, zostawiła mnie samą grzecznie ustawioną w kolejce i poszła do sklepu :) Siadłam na fotel, fryzjerka zapytała o fryzurę a ja w proteście :D powiedziałam, że chcę na krótko tak jak chłopak. Zaproponowała długą grzywkę. I był popers. Mama nie odzywała się do mnie do wieczora :p. Kto by chciał z garnkiem na głowie chodzić? :D Klasyku czemu się dziwisz? No chyba, że to aluzja do mojego wieku ;) Zaczęliśmy od ,,sztuki'', więc nich będzie sztuka, ale ta prawdziwa przez duże S :) ,,Nie ograniczaj się do jednej formy, przystosuj ją i buduj na niej coś własnego, pozwól temu wzrastać i bądź jak woda. Opróżnij umysł, bądź bezforemny, bezkształtny – jak woda. Wlewasz teraz wodę do filiżanki, staje się filiżanką; wlewasz do butelki, jest butelką; wlejesz ją do czajniczka, staje się czajniczkiem. Woda może płynąć swobodnie lub niszczyć. Bądź jak woda, mój przyjacielu." ,,Znaczenie życia jest takie, że ma być przeżywane, nie sprzedawane, konceptualizowane lub wciskane w jakiś schematyczny system" Jedyny, niepowtarzalny i niedościgniony MISTRZ BRUCE LEE (źródło:http://pl.wikiquote.org/wiki/Bruce_Lee) Filozofia Bruca Lee jest najczystszą formą samodoskonalenia :) Nikt po Nim, nie przekazał choć niewielkiej części tak niezwykłej nauki poprzez Sztukę Walki. A o aktorach to nawet nie wspomnę :p. To EROTYZM na najwyższym szczeblu doznania Hołd złożony MISTRZOWI przez zwariowanego i równie niedoścignionego Reżysera: http://www.youtube.com/watch?v=NYvzqVDEeKo Rewelacja :) Do miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pycha- jeden z grzechów głównych, ponoć ulubiony grzech Szatana. Zakłada różowe okulary :), obraz przez nie widziany jest cudownie nierealny :D. Widziane przez nie odbicie w lustrze zniewala swą doskonałością. Problem w tym, że ofiara zazwyczaj nie zdaje sobie z tego sprawy. Lecz to tylko miraż, pustynna fatamorgana. Tak naprawdę otacza go szara rzeczywistość a odbicie w lustrze to nic innego jak złośliwa maszkara odurzona samouwielbieniem :p. Należy uważać, bo potem i wypowiedziane słowa: ,,skłamałam, skłamałam byś chwilę był mój, byś był tylko przy mnie'' brzmieć będą fałszywą nutą. ;) Lubię u Eminema ekspresję :) http://www.youtube.com/watch?v=aSLZFdqwh7E Dobranoc ;) P.S. Czy Ktoś ma znajomego hycla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota Sztuka kontra moherowa myśl przewodnia :), to trochę jak u mnie hasło :kobieta ma zawsze racje :p. Absurd goni absurd - życia ciąg dalszy. Kiedyś, dość dawno temu jakiś pomysłowy Dobromir wpadł na pomysł ulokowania dwóch obcych sobie rodzin na wspólnym metrażu ;) Czym się kierował, nie wiadomo. Być może chciał integrować naród :D, a może znając długoterminowe prognozy demograficzne, jego celem był przeciwdziałanie niżowi :D Tak czy inaczej, pomysł nie wypalił :p. Gorzej-stał się źródłem konfliktów :D. Dwie starsze kobiety wraz ze swoimi rodzinami stały się ofiarami tego eksperymentu. Dzieląc wspólną przestrzeń, ciągle się spierały na temat wizji czystości :). Jedna chorobliwie perfekcyjna, druga całkiem zwyczajna :). Po którejś potyczce ta zwyczajna powiedziała do perfekcyjnej: - ty lubisz sprzątać a ja lubię czytać :p Dziś jeszcze, gdzie nie gdzie można natknąć się na taki system zasiedlania. Całe szczęście, że to przechodzi w zapomnienie :D. Też lubię czytać ale nie lubię nieproszonych gości, a więc proza życia mnie dziś dopada, jak kurwa co sobotę :D Facet, który posiadł eliksir wiecznej młodości :) http://www.youtube.com/watch?v=djV11Xbc914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×