Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zerojedynka

Kobiece spojrzenie

Polecane posty

Gość guuupia r b
Cześć Laf..Nie znam 01 Jakaś skryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
W*********J Z TEGO TEMATU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj im Porozmawiac...to już nawet gadać wam nie daje? JACK TRZYMAJ SIĘ OD LESBIJEK BO CIĘ ZJEDZĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to mozliwe zeby on byl caly czas na prochach albo nay*****y? bo to niemozliwe zeby normalny czlowiek tak sie zachowywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*****n/a/y/e/b/a/n/y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
Przecież zostałem zgwałcony i na śniadanie jem kał według jednego pana więc co się Dziwisz dewojko jak to bsg czasem pisał pomarańczowy nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulujemy i na tym się skup.Z resztą nikogo to nie obchodzi. Z reguły nie jestem niemiła, ale Ty przegiąłeś pałę. weź się człowieku nad sobą zastanów. Ludzie ci piszą, żebyś dał im spokój a ty namolnie się wciskasz między wódkę a zakąskę. W dodatku nikt nie wie o co Ci chodzi w Twoich postach, jakieś kali jeść kali pić, ni to treści, ni to sensu. jak chcesz po prostu pogadać to bierzesz się za to od złej strony, a jak chcesz wszystko rozpierdolić - to może przenieś się gdzieś indziej, bo tu już wszystkim krwi napsułeś. dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
NIC TU PO TOBIE ZWIJAJ SIE PAJACU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to zapomniałam się ze wszystkimi tu przywitać :P nerwy mnie trochę poniosły, przypomniało mi się, że brakuje mi tu Toledo, no i tak tu trochę nawrzeszczałam w waszym topiku. Witajcie wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerojedynka
Ktoś mi powiedział, że pomarańczki są solą potrawy przez nas serwowanej :). W rozpatrywanym przypadku nie tylko pomarańczki i nie wszystkie pomarańczki ;). Jeśli chodzi o przyprawy wolę kwasek cytrynowy ;), w końcu niezły kwach powstaje :p Poza tym kwasek cytrynowy to takie trzy w jednym :), łączy w sobie działanie antyoksydacyjne, czyszczące no i ma niewątpliwy wpływ na cechy sensoryczne :) Działanie antyoksydacyjne wykazują również niektóre przyprawy roślinne - są bardziej na topie :) Kwasek cytrynowy szczególnie cenię za jego właściwości czyszczące, świetnie usuwa kamień :). Jednym słowem kwach jest potrzebny :) Od ciszy jedynie piękniejsza jest muzyka :), lecz czasem cisza brzmi złowrogo :p, w jej mrokach może coś się czaić albo i nie :D Dziewczyny chciałyśmy równouprawnienia :D to go mamy, Conczity udzielają się na babskim forum, na babskim temacie. Ale to jeszcze nic :D. Ileż trzeba mieć w sobie pierwiastka żeńskiego aby tak kręcić, k***a mać, gdzie się podział testosteron? Ja się pytam gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie 01, no właśnie. Toć ja specjalnie zajrzałam na forum ero, a nie na uczuciowe, bo myślałam, że tu testosteron aż kipi. I w związku z tym wymiana poglądów na linii kobieta-mężczyzna będzie interesująca. A tu widzimy to co widzimy. echhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Baby bo my mamy większe jaja niż nie jeden z tych "Panów" Chyba już nie ma prawdziwych samców Alfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest jeden Wilk ;) ale on jest za bardzo alfa i też go kafe za to rypie. co do facetów na kafe wystarczy, żeby był chociaż inteligentny, miał poczucie humoru i NA BOGA - żeby umiał pisać po polsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Tak dobry samiec alfa to teraz towar deficytowy...metroseksualni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
toledo wielki szacun dla ciebie ! jezeli to czytasz dobrze ze odeszłes z tego burdelu na kołkach.! mozesz teraz z podniesioną głową kazdemu prosto w oczy spojrzec :-) odeszłeś a burdel pozostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My baby i wszystko jasne samców alfla chce a lubi ciote co się lasi do każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż to pomarańczowy gość pisał Lafi ;) przyszłem poszłem i odeszłem... Widzę dziś u siebie całą gamę emocji, teraz będę złośliwa :P no i nie bądź człowieku złośliwy jak kłują tu bykami w oczy. A weź czytaj z zamkniętymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 81
Odszedł bo jest c***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku, co ja mówiłam? o co prosiłam? nie ciotę, tylko kogoś kto potrafi sklecić chociaż jedno sensowne zdanie. Tobie to przychodzi z trudem, więc co się dziwisz? idź przeczytaj może kilka książek, napisz kilka wypracowań, może Ci się kiedyś uda. Będziemy trzymać kciuki. A do tego czasu:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Żem był ,jeszcze zapomniał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×