Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elzi1998

czy wypada iść w białej sukience na wesele?

Polecane posty

No a Ty jak byś się czuła gdyby przyszły dziewczyny na biało poubierane na Twojej wesele? Szczerze sobie odpowiedz... Ten kolor jest zarezerwowany dla Panny Młodej. Jest tysiące sukni w innych kolorach, a jak nie chcesz ponosić kosztów jej zakupu to pożycz od siostry, przyjaciółki czy jakiejś znajomej. Chyba to nic złego? Zrezygnuj z białej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrgrygson
Ja niedawno wybiłem żonie pomysł białej sukienki na wesele kuzynki. Niby pierdoła ale trochę taktu wymaga. Pomysł z kamerzystą dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumbo2109
NIE NIE i jeszcze raz NIE !!!!!! nie wypada, to jest grzecznościowe faux pas, wyjdziesz na chamkę.....nie ma znaczenia, w jakiej sukni wystapi panna młoda, biały kolor nie jest dla gości weselnych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wypada iść na czyjeś wesele w bieli ten kolor jest dla pani młodej mimo iż może mieć np suknie ecru ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusieńka
Na moim ślubie była jedna dziewczyna w krótkiej białej sukience i na dodatek złapała welon :-) Mi to kompletnie nie przeszkadzało, nawet nie zauważyłam że to jakoś może dziwnie wyglądać, ale jedna z moich gości była tym "lekko" zbulwersowana jak się potem dowiedziałam ;-) Ja byłam kiedyś na kilku weselach w sukience w kolorze ciemnego ecru do kolana i szczerze mówiąc tez nie wiem czy nie popełniłam jakiegoś nietaktu - no ale było minęło - teraz bym się zastanowiła może bardziej skoro niektórych to tak razi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka na SWOIM weselu miała prostą, białą, krótką sukienkę i ciekawe jakby się czuła jakby jakaś głupia pinda przyszła w bieli... Panna młoda nosi biel a reszta nie i tyle. Wcale jej sukienka nie musi być wieczorowa. To zależy od panny młodej. Od kąd to podstawy dobrego wychowania są zbędne? Czarna ok w obecnych czasach ale biel to chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiankaDB
Ja też uważam, że to niegrzeczne. Biały kolor jest zarezerwowany wyłącznie dla Panny Młodej. Sukienka przyda Ci się na pewno na inną okazję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie debilki he he. Wieśniary z Pcimia Dolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biala suknia jako gosc jest dla PROSTACZEK, zadna kobieta z klasa w bialej sukni na slub nie bedac panna mloda by nie poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam, można iść w białej o ile nie jest równie strojna jak suknia panny młodej, nie jest długa i włoży się kolorowe dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala k
nie nie wypada isc w bialej czarnej i czerwonej i tego sie trzymaj sa tysiace innych kolorow a jezeli lubisz powyzsze to mozesz ich uzyc z polaczeniu z innymi sa sukienki dwukolorowe lub w innych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajeka
nie wypada... co za poglądy!! w żadnym wyjątku nie wypada, nie ważne co do niej dodasz !! biały, kremowy, ekri jest kolorem Panny Młodej i tylko Panny Młodej !! - a czy to uszanują to kwestia kultury gości Panna Młoda ma się w tym dniu wyróżniać na tle pozostałych gości, toż to w końcu jej dzień i to ona ma być w centrum zainteresowania, a jak przyjdzie 10 inny kobiet w białych sukienkach to co? to jak to będzie wyglądać ? Jeśli ktoś nie zna Panny Młodej i ta nie będzie miała welonu i skromną sukienkę to skąd taka osoba ma wiedzieć kto jest kto ?? trochę kultury !! dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie możesz w niej iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Od kąd to podstawy dobrego wychowania są zbędne? " - odkąd to słownik ortograficzny jest zbędny...? :p No a teraz jeszcze się dowiedziałam, że i w czerwonej nie wypada - no coraz lepiej :D Może jeszcze piszcie na zaproszeniach, że facetom nie wypada w białej koszuli przychodzić! No i żeby przypadkiem żaden z gości nie miał muchy, bo może akurat panu młodemu się zachce takową mieć i będzie "przypał". btw - ciekawe, że rzadko kiedy zwraca się uwagę na to, że mężczyzna wyglądał lepiej niż pan młody! A takich sytuacji widziałam osobiście całe mnóstwo :) Baby to jednak głupie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te które mówią o faux pas niech poczytają o historii sukni ślubnej,każda młoda nie-dziewica jest zwykła hipokrytką,bo nie powinna białej zakładać i to właśne pm nie-dziewice popełniają fau pas w stosunku do gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jola kwaśniewska na ślubie córeczki to niby jak była ubrananiektore z was sa zwyklymi chamkami,zlosliwymi wiesiarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając fakt, że ta sukienka jest paskudna :o to nie, nie można. I gwarantuję Ci żadna Panna młoda nie będzie zadowolona z babsztyla w białej sukience na swoim weselu. Btw jeśli chcesz wzbudzać większe zainteresowanie niż pani wieczoru to z pewnością masz to gwarantowane, tylko czy akurat o takie KRYTYCZNE zainteresowanie Ci chodzi? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panny mlode moga sobie wymagac,inne baby tez, ja nie pojde do sklepu i nie kupie na jedno wyjscie sukienki i dodatkow, mam dwie biale i jedna wybiore. krolewny pozal sie boze, dziwne ze faceci takich problemow nie maja Zamiast cieszyc sie ze goscie dobrze sie bawia wypatruja kto jak sie ubral i czy zdjecia beda kolorystycznie udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być, sukienka dla panny bez kształtów, źle skrojona, nie będziesz miała lepszej sukienki od panny młodej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nikogo sie nie wychowa na Kaffe i nie nauczy dobrych manier. Ta ktora chce iść w białej sukience na czyjś slub to prostaczka, do której i tak nic nie dotrze. Bez klasy , szyku , delikatności , taki wredny zazdrosny babsztyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na poprawiny można iść w białej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.50- buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna isc w bialej,czarnej ,czerwonej ,zoltej ,zielonej a panowie nie moga isc w czarnych garniturach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość999999
gościu masz tylko dwie sukienki i to obie białe? coś uboga ta twoja szafa. to rozumiem że na każdym weselu na którym byłaś do tej pory to byłaś w białych, bo przecież innych nie masz,. śmiech na sali :P gość 21:50] zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ale uwazam ze tylko dwie sa idealne na wesele, doskonalej jakosci i swietnie skrojone, na codzien w nich nie chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych chodzących w bieli na wesela: wy nienawidzicie tych panien młodych, chcecie im dopiec, sprawić przykrość w tym wyjątkowym dniu, czy jak? Bo tylko takie wnioski można wysnuć. Bieli na cudze wesela się nie wkłada, i to, że panna młoda wam nic nie powie (bo osoba kulturalna nie komentuje czyjegoś braku wychowania) nie oznacza, że nie będzie jej przykro, bo dla niej ten symbol bieli może mieć akurat duże znaczenie. Albo chce się po prostu czuć wyjątkowo i podkreślać to także kolorem. Naprawdę, im więcej czytam tematów w stylu "biała sukienka na wesele" tym bardziej mam wrażenie, że te tematy i takie sukienki zakładają sucze, które chcą te wesela z premedytacją popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak...jeśli nawet ktoś bliski odejdzie nie założe na siebie czarnych ubrań , a na ślub pójdę w kolorze ktory akurat tego dnia będzie mi pasował i będę miała w nim radosny nastrój. Nie obchodzą mnie opinie innych, bo to ja mam się czuć dobrze . W moim otoczeniu ludzie nie przywiązują wagi do nieistotnych spraw. Smutek jaki mamy w sercu nie musimy manifestować ubraniem . Biała sukienka weselnego gościa nie odbierze uroku pannie młodej podobnie jak przypadkowo identyczny garnitur pana mlodego i mojego partnera. Dlaczego ludzie to takie smutasy i widzą zagrożenie tam gdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa zobaczymy jak na twój ślub przyjdzie ze dwie albo trzy w białych sukienkach, ale ci bedzie przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W moim otoczeniu ludzie nie przywiązują wagi do nieistotnych spraw." Od kiedy to dobre wychowanie to nieistotna sprawa? A jak nieistotna to rozumiem, że inne jego przejawy ludzie w twoim otoczeniu i ty ignorujecie tak samo: pierdzicie sobie nieskrępowanie, jecie paluchami prosto z półmisków bekając radośnie... Super muszą wyglądać imprezy w twoim otoczeniu... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KRETYNKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×