Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elzi1998

czy wypada iść w białej sukience na wesele?

Polecane posty

Gość gość
sukienka jesli chodzi nawet o sam krój NIE NADAJE sie na wesele, wyglada jak koszula nocna na slub w białej nie wypada. rozumiem, że autorka topicu ma w nosie co wypada a co nie , rozumiem, że chce bardzo popsuc nastrój pannie młodej, rozumiem, że chce się wyróznić, nawet negatywnie, za wszelką cenę... nalezy współczuć pannie młodej takiego gościa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie? Widziałam już na weselach dziewczyny w białych sukienkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że trzeba być totalnym burakiem bez taktu i klasy aby wogóle rozważać mozliwość pójscia na wesele w białym , powinni cię wyprosić z uwagi na nieodpowiedni strój może wtedy dotarło by do wiejskiego pazura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc totalnym burakiem zeby isc w czarnym garniaku na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ślub za miesiąc i jeśli jakaś głupia pindzia ubierze się na biało to na jej ślub ubiorę się chyba tak samo :) a już najbardziej spodziewam się tego po siostrze mojego przyszłego męża, na bank będzie chciała przebić wyglądem pannę młodą ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wyprosiła z wesela taką kobietę. Skoro nie przyszła świętować mojego szczęścia (ubranie bieli o tym świadczy, bo to chamstwo wobec panny młodej), to nie ma powodu, żeby w ogóle przebywała na weselu. Biel można założyć jedynie na wyrażńe życzenie panny młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym na wesele nie wpuściła w białej sukni. Sama będę mieć krótką, bardzo skromną, więc jak ktoś będzie chciał wyglądać bardziej jak panna młoda niż ja to proszę bardzo , ale nie na moim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że spokojnie mozna isc zwłaszcza własnie w okresie letnim w białej sukience. Juz nie przesadzajmy drogie Panie. To jakies wiejskie założenia, że nie można w bieli na wesele!!! Ja bym spokojnie poszła. Także zakładaj białą kieckę, jakies dodatki i leć sie bawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj siedzą chyba same debilki. A co mnie obchodzi w czym przyjdą na wesele goście? Matko, co za głupi naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy jaka to sukienka. Sama kiedys bylam w jasnej sukience, takiej kremowej/ecru i kolorowym pasie... bardzo prosta i skroma sukienka. Byla tez jaas inna babeczka w czysto bialej sukience, bardziej typu garsonaka/kostium. Biala sukienka i bialy zakiet. Naprawde nikt nie patrzyl na nas krzywo. Na moim slubie moja mama byla w bialej kreacji. Nie przeszkadzalo mi to, bo wygladala w niej naprawde ladnie i z tego co wiem obleciala jeszcze pare wesel w tej sukience. Bylam na weselu gdzie mloda miala kremowa suknie i czerwone dodatki a świadkowa snieznobialą koronkowa kiecke. Czasy sie zmieniaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłam na weselu gdzie najbliższa przyjaciółka młodej ubrała wręcz suknię ślubną. To nie była nawet biała sukienka, to była biała suknia z gorsetem i kołem na dole ! na zdjęciach wyglądały jak dwie panny młode, masakra !!!! mi się aż przykro zrobiło co dopiero młodej, tym bardziej, że przyjaciółka faktycznie lepiej wyglądała- stwierdzając obiektywnym okiem. Ja bym się chyba popłakała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypada założyć białej, ale długiej, wieczorowej sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednej pannie młodej nie będzie to przeszkadzało, a inna będzie z tym miała poważny problem i zepsuty dzień. Znam nawet przypadek, że dziewczyna napisała ogłoszenie na facebooku, aby kobiety nie przychodziły na jej wesele w bieli, ecru i beżu. Bo niby to nie wypada, brak kultury, bo po co komuś psuć ten dzień.. Jeśli biała sukienka innej kobiety może komuś popsuć ślub, to ja nie mam pytań. Mnie akurat zwisało to jaką kto miał sukienkę na moim weselu, nawet nie zwracałam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1000
dawno nie byłam na weselu ,gdzie Panna młoda ma BIAŁĄ sukienie.... zazwyczaj, kremowe, po pudrowe wiec gdzie co TE SUPER ZASADY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1000
osobiście uwazam,ze nie powinno sie isc w białej lub czarnej (sama byłam raz w czarnej,ale tak wyszło,ze tuż przed weselem rozdarła sie sukienka w miesjcu w którym nie dalo sie naprawić), mozna naprawde tak dobrac strój teraz ,ze nawet ze spodniczki rozkoszowanej z polaczeniem odpowieniej bluzki mozna zrobic śliczna sukienke w jakis kolorach- a jezeli nie lubimy sie w kolorach, to pastele są bardzo neutralne. Prawdą jest,że bardzo często wystepuje suknie ślubne w pastelowych kolorach jak i bordo-wiec na takim weselu raczej nie obowiązują zasady odnośnie koloru sukienki,ale jeżeli jesteśmy np osobą towarzyszącą to raczej ciężko nam przewidzieć strój panny młodej. Co do twojej sukienki - załóż jakiś mega duzy naszyjnik - typu koli, w jakiś mocno jaskrawym kolorze - róż itp + tak samo buty! np: claires.pl/wp-content/uploads/2013/04/duzy-naszyjnik.jpg www.edibazzar.pl/public/assets/Fotki/n1-5-vert-horz.jpg mocno odciąga od bieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozetka123
Jest lato więc lepiej włożyć coś kolorowego. Piękne sukienki po przystępnych cenach znajdziesz w kolekcji sugarfree . Sama taką kupiłam, byłam w niej na weselu i noszę ją bardzo często. Sukienki na każdą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moim weselu jedna z pań była właśnie w białej i na dodatek dość długiej sukni i szczerze mówiąc nie było to dla mnie miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deviilka
Dziwią mnie te wszystkie dziewczyny, które mają z tym problem, że ktoś założy białą sukienkę. Przecież nikt nie robi im żadnej konkurencji, a jeżeli tak uważają to według mnie mają jakieś kompleksy. Ja na swoim weselu miałam ciekawsze rzeczy do robienia niż patrzenie jak kto przyszedł ubrany. Kilka tygodni temu byłam na weselu gdzie kilka lasek miał białe sukienki i nikomu to nie przeszkadzało, zwłaszcza pannie młodej. Wszystko zależy od osoby. Jak sla mnie nie ma się co przejmować pierdołami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do tych chodzących w bieli na wesela: wy nienawidzicie tych panien młodych, chcecie im dopiec, sprawić przykrość w tym wyjątkowym dniu, czy jak? Bo tylko takie wnioski można wysnuć. Bieli na cudze wesela się nie wkłada, i to, że panna młoda wam nic nie powie (bo osoba kulturalna nie komentuje czyjegoś braku wychowania) nie oznacza, że nie będzie jej przykro, bo dla niej ten symbol bieli może mieć akurat duże znaczenie. Albo chce się po prostu czuć wyjątkowo i podkreślać to także kolorem. Naprawdę, im więcej czytam tematów w stylu "biała sukienka na wesele" tym bardziej mam wrażenie, że te tematy i takie sukienki zakładają sucze, które chcą te wesela z premedytacją popsuć. " 0000 Nic dodać, nic ująć. Ale jak widać do niektórych i tak nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jednym weselu widziałam az 7 kobiet w kremowych sukienkach, jedną w białej i 3 w czarnej... to dopiero porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm.. nie widzę problemu w założeniu białej kiecki na wesele.. byle by nie była suknią ślubną ! :P A tak w ogóle to w białym mało kto wygląda korzystnie, więc wydaje mi się, ze większość panien młodych robi sobie krzywdę rezerwując dla siebie ten kolor. Czerwony to rozumiem ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam śnieżnobiałą z czarnym paskiem na dole i czarnym dodatkiem na dekolcie. Przejdzie czy nie? Straszny mam dylemat. Na moim weselu też kilka dziewczyn miało białą ale zupełnie mi to nie przeszkadzało. Tyle, że zdaję sobie sprawę, że niektóry dziewczyny mogłyby się poczuć niefajnie. Myślałam nawet żeby zapytać przyszłą pannę młodą, ale pewnie powie, że jej to nie przeszkadzać- bo co miałaby powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poszłabym w takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moim weselu też była dziewczyna w białej sukience i wcale mi to nie przeszkadzało....Ja miałam piękną koronkową suknie do samej ziemi a ona krótką rozkloszowaną letnią sukienkę nad kolano.... Ślicznie wyglądała bo ma ciemną karnację....Ale to był mój dzień , świetnie się bawiłam i w ogóle mnie to nie ruszyło ...Dziwne jesteście dziewczyny....śmiać mi się chce z Was.....Niby takie dorosłe panny młode a w rzeczywistości jesteście jak takie rozkapryszone dziewczynki tupające nóżką bo tylko Wy może być w bieli ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi by to przeszkadzało i już. Jest wiele kolorów, w tym jednym dniu można sobie darować biel, jeśli jest się gościem. Jeśli komus to nie przeszkadza to proszę bardzo, ale trzeba się liczyć z tym, że inna osoba może nie będzie zadowolona. Ja bym na czyjeś wesele nie załozyła białej sukienki i tego samego zyczyłabym sobie od dziewczyn będących na moim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkryte plecy, w lutym? Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×