Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elzi1998

czy wypada iść w białej sukience na wesele?

Polecane posty

Gość gość
A nie bedzie to wygladalo za mdlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem, jeśli wyglądasz jak ta modelka to napewno nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem drobna blondynka wiec wydaje mi sie ze bedzie to wygladac bardzo jednolicie i bez wyrazu, sukienka bardzo ladna ale teraz nie mam pojecia jakie buty i torebka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak was wychowywali rodzice że nie macie pojęcia o tym co wypada a co nie..... dziś byłam świadkiem jak dwie staruszki oburzały się że żadna z młodych dziewczyn dziewczyn nie ustąpiły miejsca....a potem jedna do drugiej stwierdziła że w sumie na ulicy się nie urodziły ale ktoś je tak wychował, obstawiam, że rówieśniczki córek tych rozmawiających, więc niech te babcie wyciągają z tego wnioski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 25
Nie rozumiem ludzi I ich blednego myslenia : bialy kolor = panna mloda. Jak "wiemy" bialy kolor / suknia to symbol czystosci , dziewicy I co jak co nie wiele "pan" wychodzi za maz bedac dziewicami ... ( absolutnie tego nie neguje aby byla jasnosc kazdy powinien robic to co uwaza za sluszne ) wiec nie rozumiem oburzenia gdy ktos inny zalozy biala sukienke ... Dla mnie to kolor jak kazdy inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meaz
Z tego co widzę w nicku to jesteś z rocznika '98, więc jesteś dość młoda. Nie sądzę aby to był nietakt że młoda osoba przychodzi na biało na wesele, zresztą ta sukienka nie wygląda na jakąś //wyjątkową// - nie wyróżnia się, więc w czym problem? Panna Młoda nosi suknie - a między suknią i sukienką jest duża różnica - między innymi taka że suknie są robione z przepychem, między innymi po to aby osoba która ją nosi czuła się wyjątkowo ;-) Chociaż, mogę się mylić... w sumie sam mam 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli panna młoda nie będzie miała bufiastej suknie, tylko prostą jest tyle kolorów musisz iść akurat w białym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO dzień Panny młodej, więc raczej nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa123
Zacznijmy od tego, ze w czyms takim to nie powinnas wychodzic z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pippa middleton na ślubie swojej siostry też była w białej i cały świat ją widział...nie wyczytałam nigdzie słów oburzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam ostatnio znalazłam zdjęcie na którym matka bądź teściowa ma prawie identiko sukienkę jak PM :D Wstawiłabym ale nie wiem czy tak sobie można upubliczniać zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie Pippa była w białej sukni na weelu siostry i cały świat koncentrował się na niej właśnie. Ukradła pannie młodej trochę z jej jedynego w życiu dnia. Nie było to fajne. Tutaj o tym piszą: http://dreskot.pl/jak-sie-ubrac-na-wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej sukience śmiało możesz pójść, z całą pewnością nie przypomina ona nawet najprostszej sukienki slubnej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wesele nie idziesz dla siebie, tylko dla młodej pary, tłumoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym dniu najważniejsi są pm. biały zostaw pm jeszcze nie raz założysz tą sukienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no lepiej oddać pannie młodej pierwsze miejsce i iść inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uważam ze w takiej możesz iść, zwykła sukieneczka co innego gdyby to była długa biała suknia balowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pójdziesz w niej to nie zdziw sie jak na twoje wesele ubierze sie ze 20 dziewczyn w biale suknie( skoro ty nie widzisz w tym problemu wiec zezwalas na to) ja osobiscie spotkalam sie z zaproseniem na ktorym bylo napisane duzymi literami :" biały kolor zarezerwowany tyl dla panny młodej ". Wiec radze sie zastanowic. A tak nawiasem ohysna ta sukienk twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biały kolor zarezerwowany jest dla panny młodej ODROBINĘ klasy i taktu może jeszcze zeżresz tort przed młodą parą, albo wykonasz pierwszy taniec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz autorce pasuje iść w białej sukience, bo tak chce chce chce,jak dziecko,ale na jej własnym ślubie jeśli inne dziewczę założy białą sukieneczkę to będzie foch,aż się obsmarka ze złości. Nie wypada,nie ma znaczenia,krótka długa koronkowa itp, nie wypada i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy panom wypada iść na wesele w "barwach" pana młodego? moim zdaniem zbyt rozdmuchany problem. Panna młoda i tak się wyróznia i to nie kolorem, zawsze na nią sie patrzy, zatem i tak wygrywa imprezę. A fajna krótka biała kiecka dla gościa (gościowy? :P) - czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wkrótce idę na wesele i kupiłam sobie sukienkę śmietankową. Mam w d.pie, co powiedzą ciotki - matrony! Moja sukienka jest krótka i prosta aż do bólu i nie sądzę, żeby choć odrobinę kojarzyła się z suknią panny młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne masz w d***e Ty powyżej bo jestes egoistka! i brak Ci wyobraźni gówniaro, najgorsze sa wlasnie te gówniary co to chca byc teraz takie modne, na przekór wszystkim i mowią, ze stare baby sie nie znaja, a tak naprawde zobacza dopiero jak same beda braly slub i placily za to gruba kase!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż to! te co chcę iść na wesele w białym zobaczymy jakie będziecie mądre jak same będziecie pannami młodymi i jak wam przyjdzie "taka bo chcę iść w białej" na pewno wam będzie prze miło. jak do mnie przyjdzie taka w białej to kamerzysta dostanie kategoryczny zakaz kamerowania jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź w białej.Zrób co chcesz,bądź na czasie ,mądrzejsza od wszystkich. Mam nadzieję,że już przy obiedzie będzie można z sukienki wyczytać co jadłaś i piłaś. I uważaj na co siadasz;) Złośliwa jestem.Owszem,ale na takie puste lale słów brakuje.Zostałaś zaproszona z zaskoczenia, czyli na bezrybiu i rak ryba,desperat nie miał z kim iść i będzie tego bardzo żałował,bo i on będzie się wstydził za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście , ze wypada . Panna młoda ma suknie a gość sukienkę ! Ludzie , bez paranoja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm,to nie o paranoję się rozchodzi uważam,ale o takt. Ja młoda już nie jestem i panną też nie jestem,na moim weselu nikt w bieli nie paradował,ale uważam,że wyskoczenie na weselu w białej kreacji jest jednak jakimś faux pas wobec młodej.Autorka zadała pytanie,wyrażamy swoje zdanie,lecz to też nie ma sensu,ona pytając o zdanie już wiedziała,że i tak pójdzie w tej białej. Więc gdzie tu logika,a co dopiero wymagać od kogoś takiego taktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak uważam to za nie takt. na moim weselu dziewczyna mojego szwagra(z którą się nie lubimy) ubrała bielutką sukienkę,dopasowaną do kolan. (ja nie miałąm takiej czystej bieli,lekkie ecrue suknie)...i jak stoi koło mnie na zdjęciach to wygląda..ehh...szkoda gadać.. poza tym tak jak mówiłam-my nie przepadamy za sobą,w ogóle nie bardzo ją chciałam na moim weselu,więc uważam,że to była czysta złośliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotru storyść
absolutnieNIEi nie ma znaczenia jak prosta i zwyczajna jest. Nie sika się do basenu i nie idzie na ślub w bieli nie będąc panną młodą. Niektórzy tak robią i dokładnie tak samo jak sikanie z trampoliny pójście w białym będzie odebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×