Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strach i trwoga

Wiem, tematów sto, ale czy mogłam zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość strach i trwoga

Wiem, że zaraz pojawi się tu parę troli, które będą chciały mnie zjeść, ale ja naprawdę boję się... Trzymam w ręku test ciążowy i boję się go zrobić. Zaznaczam, że nie jestem żadną gówniarą. W dodatku mamą półtorarocznej pociechy. Po urodzeniu dziecka dużo chorowałam, zaliczyłam wiele pobytów w szpitalu. Potem było dobrze, a teraz jakby choroba pomału wraca (chociaż mam nadzieję, że nie wróci), w dodatku teraz strach, że mogłabym być w ciąży, kiedy ja MUSZĘ przyjmować leki. Starałam się unikać seksu, ale raz nas poniosło. Nie było wytrysku. Stosunek przerwaliśmy. W dodatku to był pierwszy dzień mojego okresu. Z tymże mam nieregularne cykle. Jak ocenilibyście ryzyko zajścia w ciążę w skali 1-10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjojojojojojojojoj
5 - albo jestes w ciaz, albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach i trwoga
okres spóźnia mi się już 2,5 tygodnia, ale w zeszłym miesiącu też był spóźniony o 2 tygodnie. Cykl zupełnie sie rozlegulował...albo jestem w ciąży.. Facet pociesza, że to byłby cud, ale ja się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego "staraliśmy się unikać" zamiast prezerwatywy? nie jesteś, płodność w okres to jakiś ułamek % przypadków, a do tego nie skończyliście. przez panikę Ci się spóźnia pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób ten test. Jeśli to ciąża to nie zniknie od nierobienia testu a jeśli to nie ciąża to przestaniesz się wkręcać i stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raczej wykluczylabym ciaze, stosune w 1 dzien okresu , do tego bez wytrysku....nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale przy bardzo nieregularnych cyklach to wcale nie musiał być okres a krwawienie okołoowulacyjne, które autorka wzięła za okres. A wtedy mogła zajśc. Znam osobę która urodziła się właśnie po takim seksie w czasie pseudookresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mi się nie chce wierzyć, że dorosła kobieta ma taki dylemat. Uprawiałaś seks to możesz być w ciąży - oczywista sprawa, jak masz test to go zrób, wyniki będzie bardziej miarodajny niż opinie na forum. Naprawdę nie jesteś nastolatką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×