Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej

Polecane posty

Gość gość
Macieju? P******les?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Kobieta 2. 23 3. Róże czy frezje w bukiecie ślubnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biczys
kobieta,22lata...czy wyjde za maż za obecnego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macieju. Po ile bedzie kaszanka w 2016 i czy smalec wciaz bedzie taki smaczny oraz czy zostanie pobity oficjalny rekord w predkosci kiszenia ogora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodko winna Nie prześpisz. Czeka Cię kolejna ekscytująca noc pełna uniesień. Twe ciało będzie drżało i to bynajmniej nie z powodu temperatury. Zapowiada się ciężka zima. Zacznij odkładać tkankę tłuszczową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macieju czy gdybym nie byl niegodziwcem wyzej wspomniana w ogole zwrocilaby na mnie uwage? Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Frezje. Są delikatne. Pasują do Ciebie i Twojej sukni ślubnej. I ładnie pachną. Nie denerwuj się ślubem. Czeka Cię szczęśliwe życie. Nie jedz tatara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrózbito Macieju czy długo jeszcze będziemy razem, czy on mnie kocha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biczys Nie wyjdziesz. Ale nie przejmuj się. Spotkasz na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Przeżyjesz wielką, prawdziwą miłość. Musisz się uzbroić w cierpliwość. Zaczekaj z decyzją o zmianie fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimkaduza
Mam dwóch kandydatów na kochanków; jeden 32 lata,drugi 44. Obaj atrakcyjnie,inteligentni i chętni. Którego wybrać?a może na zmianę?Ja starsza o dwa lata od 44 letniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest w modzie żeby kochanek był sporo młodszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ShereKhan Cena kaszanki w 2016 r będzie się wahać między 11, 75, z 18, 47 zł/kg. w zależności od producenta, składu i miejsca sprzedaży. Smalec nadal będzie smaczny, ale tylko ten robiony własnoręcznie przeze mnie. Jakość pozostałego smalcu będzie wątpliwa. Nie. Ogórki dalej będą kiszone w tym samym czasie. Przyspieszenie procesu kiszenia wpłynąłby na jakość pikli. Nie wiem czy jesteś niegodziwcem. Nie mnie to oceniać. Czasem śpię. Nie przestawaj być taki uprzejmy wobec kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimkaduza Wybierz obu. I tak jeden z nich się wykruszy. Który? Karty mi tego nie mówią. Sama sprawdź, z którym będziesz się czuła dobrze, kto Ci zapewni szał i emocje. Jesteś wspaniałą kobietą i zasługujesz na ekstazę. Zmień swoje plany urlopowe. Nie będziesz zadowolona z tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta, po 30tce, sprawa pilna! Czy indyk z morelami i pokręcenie dziś wieczór dłużej dupką wystarczy żeby mnie nie zabił gdy zobaczy stan konta po wyprzedaży? czy bezpieczniej dorzucić jeszcze babeczki ale zaznaczam że mogą być tylko takie z proszku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biczys
ooo cholera...tak bez przekonania napisalam pytanie...niewiem czy sie sprawdzi ale faktycznie dokladnie wczoraj myslalam zeby isc do fryzjera sciac wlosy.Wrózbito nie wiem czy to przypadek czy nie ale naprawde szacunek ogromny dla ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biczys
mam jeszcze jedno pytanie...kobieta 22.czy moj tata sie otrzasnie i wyjdzie na dobra droge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)normalna Nie wystarczy. Przesadziłaś z wydatkami i to sporo. Mam nadzieję, że na wyprzedaży była seksowna bielizna. Załóż ją. To mu na pewno osłodzi rachunki, a Tobie przedłuży życie. Poza tym, finał mile Cię zaskoczy. Wyjedź na weekend do Pragi w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja teraz ja. kobieta trzydzieści i troszkę Pytanie: czy moje przeznaczenie czeka za drzwiami? czy mam je wpuścić czy dać kopa na rozpęd? Poproszę o dobrą wróżbę, po znajomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Wróżbito Macieju:) Od pewnego czasu/już kilka miesięcy/ dostaję na telefon sms o tej samej treści:Przysięgam! Ostrzegam Cię! Wysłuchaj mnie wyrzuć pewien przedmiot z domu!! Ten przedmiot to wielkie kłopoty i długi. Czy jest to prawda i jaki to przedmiot? Kobieta .60 i więcej. Mistrzu jedyny w Polsce stawiam piwko za trafną odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biczys Dziękuję. Tak, Twój tata się otrząśnie. Teraz zabłądził, ale wyjdzie na dobrą drogę. Wiem jak jest Ci teraz ciężko, ale nie trać nadziei. To nie nastąpi tak szybko, ale wierz mi, warto zaczekać. Bądź dzisiaj szczególnie ostrożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromowładna Nie. Twoje przeznaczenie dopiero przekracza granice Twego miasta i coś mu się nie spieszy. W międzyczasie zaszalej. Obawiam się, że to przeznaczenie nie jest łyse. Ale już nie będzie to dla Ciebie takie istotne. Kup nową smycz. Stara wkrótce się porwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tu chodzi o Twego męża. Jak wyrzucisz tego starego capa wszystko wróci do normy. Szczęście i dostatek. Nie jedz dzisiaj ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biczys
moze to naiwne ale naprawde ci wierze...i mam nadzieje ze okaze sie tak jak piszesz...a jak sie potoczy moje zycie finansowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macieju....takiej odpowiedzi się po Tobie nie spodziewałam. Jak mogę tak perfidnie postąpić i wyrzucić starego kozła, to przecież człowiek o złotym sercu. On nie jest przedmiotem tylko istotą boską. Czy ty na prawdę dobrze spojrzałeś w te swoje karty? A powiedz mi dlaczego w/g Ciebie winnam go wyrzucić z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biczys Jeżeli chodzi o finanse. Emerytury mieć nie będziesz. Zadbaj o nią sama. Zresztą, czy finanse będą najważniejsze? Będziesz szczęśliwa w małżeństwie, z Twoim tatą się poprawi, spełnisz się zawodowo. A z finansami nie licz na to, że będzie Cię stać na jacht. Ale czy nie zadowolisz się łódką, jeżeli będziesz wiosłować razem z ukochaną osobą? Posłuchaj sobie dobrej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ja tylko powtarzam co mi karty mówią i nie miej do mnie o to pretensji. To tak jakbyś miała pretensje do posłańca o złą wiadomość. A dlaczego go powinnaś wyrzucić? Tego karty nie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodzinka1
1. kobieta 2. wróż odgadnie sam ;) 3. czy masz ochotę mnie ostro z/e/r/ż/ą/ć ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Pretensji do Ciebie nie mam, chociaż myślę , że ostro sobie ze mnie zażartowałeś. Tak dosłownie Ci powiedziały o moim mężu "stary cap", a nie chcą Ci powiedzieć dlaczego. Myślę, że jednak nie jesteś prawdziwym wróżbitą Maciejem, tamtemu karty mówią wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×