Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej

Polecane posty

Gość gość
Wynik Argentyna-Belgia [1: 0]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy znajdę chłopaka który będzie mi się podobał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz mnie kocha czy udaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżbita Maciej dla mnie brzmi tak samo, jak czytanka dla dzieci o Romku Traktorze , Spychaczu Romku i o kłodzie Agnieszce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To strzel sobie w kolano. Albo zapisz się do "Bacówki" . Tam strzelają do userów jak do kaczek. Ciekawe czy wróżbita Maciej przewidział pojawienie się tutaj tak obłąkanego człowieka, który bije, strzela, nachodzi ludzi z bandami swoich przyjaciół , bynajmniej nie na kawę a spalić twój dom a dopiero później zadaje pytania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta stosowny do okolicznosci czy wreszcie ktos mi zrobi dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnaoo
kobieta 22.czy moj chlopak mi sie oswiadczy?i dojdziemy przed ołtarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy dojdziemy przez ołtarz"? Nie wiem czy to pytanie nie jest nazbyt podchwytliwe dla kart macieja tymbardziej ze chyba w przerwach buduje z nich domki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmenka27 wczoraj A, w tych sercowych? To pisz następnym razem konkretniej, bo nie wiem o co chodzi. Co ja kuźwa, wróżka jestem? A prawda...., jestem.... W tych sprawach sercowych po chwilowej burzy nastąpi okres stabilizacji. Będziesz żyła długo i szczęśliwie. Oboje będziesz się kochać i takie tam bzdety jak z niemieckiego romasidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Nie, nie zostawi. Boi się to zrobić. Woli działać w ukryciu. Jest za słabym człowiekiem na taki krok. A Ty lepiej poszukaj kogoś innego, bo zasługujesz na prawdziwe szczęście. W ciągu najbliższych kilku tygodni będziesz miała okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ShereKhan wczoraj Weź się kurwa do porządnej roboty, a nie liczysz na szczęście. Pomóż swemu losowi. Jak brakuje Ci kasy, to sprzedaj wszystkie butelki i kup za nie samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Dziękują. Nie jestem Tesco. Nie pracuję 24/7. Mam etat, dorabiam po godzinach, tu doradzam społecznie i jeszcze tylko pretensje i wymagania. A kiedy odpoczywać? Gdy wróżbita wkurwiony, to klient niezadowolony. Kiedyś też muszę ładować te akumulatory. I nie tylko akumulatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc3 wczoraj Tak, spotkasz. Ale to nie będzie ten pierwszy. Chociaż będzie Ci z nim dobrze, to nie jest Twój książę z bajki. Zresztą nawet nie ma porządnego konia. Posadź drzewo kasztanowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znam Twoje pierwsze? Czy wróżbita ślimak Maciej ma mi wywróżyć. No ślimaku Maćku, kto to jest "slodko winna" ? Ja wiem, ale rzuć okiem w gwiazdy i zsynchronizujmy zegarki, by plotek nie roznosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po chuj mi samochód jak juz sprzedam wszystkie butelki? Oj cos chyba spadek formy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tak, znajdziesz. Może jeszcze nie tak szybko jak byś chciała, ale znajdziesz. Zanim to nastąpi będziesz miała kilka przelotnych znajomości. Nic konkretnego. Już widzę ten błysk w Twoim oku i drżące kolana na jego widok. Tej zimy spadnie śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macieju sam se wybrales swoj los. Przeciez mogles przewidziec ze skonczysz albo na stosie albo na krzyżu:( Nie ma innej drogi dla wrozow i prorokow. Przynajmniej tych prawdziwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce spekulowac ale chyba wczoraj wspomagales sie alkoholem tudziez innymi specjalistycznymi eliksyramy czarnoksieskymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kocha naprawdę. Ale udaje swoje orgazmy. Zawsze udawał. Porozmawiaj z nim szczerze i powiedz mu, że nie musi tego rozbić. Jesteś przecież tolerancyjna i chcesz, żeby był z Tobą całkiem szczery. Zrób sobie na obiad w przyszłym tygodniu bigos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tak, zrobi dobrze. I to tak, że mało Ci gałki oczne z oczodołów nie wylecą. Kup dobry plaster. Polski, a nie jakąś chińską podróbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemnaoo dziś Tak, oświadczy. Pójdziecie przed ołtarz. Wróżę Wam wspaniałe życie w szczęście obfitujące. A potem założycie plantację kalafiorów. A tak przy okazji daj kerowniczko na piwko, bo suszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co ten plaster? Znam juz tego supermana, czy to ktos zupelnie nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ShereKhan dziś Masz rację, taki mój los, taka moja misja. Oczekiwałem wsparcia i współczucia, a tu nic tylko pretensje i wymagania. Chyba oddam się hodowli nutrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×