Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbita Maciej

Wróżbita Maciej

Polecane posty

Gość gość
Wróżu czy pójdę wieczorem na imprezę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 26 lat czy bede miec w przyszlosci meza i dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 20.42 prosze o odpowiedz ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Miłość czasem też się wypala. Warto wtedy ją rozpalić na nowo. Może spróbuj wzbudzić w nim zazdrość? Przestań się nim interesować? Kiedy poczuje co traci, pójdzie po rozum do głowy? W tym miesiącu możesz nie grać w totka. Nic Ci to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmenka27 wczoraj W tym roku spróbujesz czegoś, czego jeszcze nigdy wcześniej nie próbowałaś. Ale uważaj, tak Ci się to spodoba, że możesz się uzależnić. Zrób spory zapas baterii AAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Mówiłem Ci, że wszystko się spełni. Twój ślub tylko czeka na mnie jako gościa, bo wszystko jest gotowe. Niestety nie będę mógł być na nim wcześniej niż za 3 lata. Więc jeszcze trochę cierpliwości. Zbuduj w kuchni piec kaflowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Twój mąż jest typem pracoholika. Zresztą teraz robi karierę i na tym się skupia. Pomimo młodego wieku powinien sobie zrobić badania. Nie przysparzaj mu więcej stresu niż ma. Daj mu dzisiaj niewyobrażalny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ShereKhan wczoraj Wygrają Niemcy 1:0, a Brazylia wygra z Kolumbią 2:1. Możesz śmiało obstawić cały swój majątek. Pamiętaj, że 10% wygranej idzie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ShereKhan wczoraj Drugie ostrzeżenie. Następnym razem wywróżę Ci liszaja na jądrach i zanik pracy mięśni zwieraczy. Gdybym znał wyniki, to teraz leżałbym na plaży z drinkiem w ręku, patrząc na pośladki pięknych dzierlatek, a nie odpowiadał na Twoje durne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska24 wczoraj Ciebie. To przecież oczywiste. Bądź spokojna, zrób się na bóstwo i czekaj. Już niedługo. Zmień lakier do paznokci na bardziej krzykliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyhihelo Twój chłopak wyznaje przesąd, że trzecią gumkę powinien oddać niedoruchanym duchom. Uważa, że to mu zapewni ciągłą erekcję i nadmiar nasienia. Nie przejmuj się tym. Też na tym skorzystasz. Nie uważasz, że bardziej pasują do Ciebie kucyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tak. Tylko nie przesadź z alkoholem. Nie pozwól na zanik świadomości, to może mieć fatalne skutki. I nie zabieraj ze sobą dzisiaj zbyt dużo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Oczywiście. Jesteś jeszcze młoda i życie przed Tobą. Będziesz miała nieparzystą liczbę dzieci. Ale nie czekaj bezczynnie. Pomóż swemu losowi. Zapisz się na kurs samoobrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci szczerze ze mnie wystraszyles/as az mi wlosy na jajkach stanely deba i podziurawily bokserki.wisisz mi 12 zł bo tyle dalem za nie na rynku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 21 Połykać czy wypluwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ShereKhan dziś Przepłaciłeś. W październiku będzie promocja w Biedronce na bokserki. 8,90 zł/szt. Zbieraj kasę i kup zapas na 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do października mam chodzic na plaze goly? Nie bede ryzykowal bo kobiety szaleja na widok mojego skarbu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Połykać. To niekulturalnie wypluwać, zwłaszcza przy kimś. Ktoś Ci coś dał, a Ty chcesz wypluć? No sama pomyśl.... Nie zakładaj dzisiaj majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem zdania ze powinnas polykac Tym bardziej kiedy wlasnorecznie doprowadzilas do wytrysku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak trzesiesz puszka z piwem ktore po otwarciu tryska na ludzi, dywany i inne sprzety domowe to tez tlumaczysz sie ze to nie twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmenka27 dziś Masz silne i zdrowe serce. Prowadzisz dosyć zdrowy tryb życia i dbasz o nie. Nie będziesz miała z nim problemów. Jednak na wszelki wypadek idź do kardiologa i zrób EKG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżbito powiedz czy on zostawi żonę i będzie ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżbito czego on kurfa chce ? Chce być ze mną czy nie , bo ja juz nic nie kumam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej kurwa weno sie wespnij wypnij abo w jakis inny sposob nawiaz kontakt z duchami przodkow potomkow albo dziadkiem pele i wroz kto. Wygra dzis. ..argentyna czy belgia raz dwa raz dwa bo czas plynie kursy faluja a ja mam pusty portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde mówię Ci ,że Argentyna, weż przestań męczyć wróża on ładuje w tej chwili akumulatory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc3
czy spotkam odpowiedniego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×