Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

puszczanie dzieci bez majtek

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim. Moja sąsiadka jest dziwna. Ma dwójkę dzieci, no na oko 2 i 4 lata, może 2 i 3 lata nie wiem. Mieszkamy w bliźniaku, nasze podwórka oddziela tylko siatka. Ogarnijcie, że ona pozwala swoim synom biegać bez majtek! No ja naprawdę lubię dzieci, ale to chyba przesada? Wiecie, chcę sobie iść poczytać książkę i poopalać się a tu przy siatce widzę goły tyłek dziecka. Mój mąż mówi, że nie chce wychodzić na podwórko jak dzieciaki są akurat i to nagie, bo boi się że jak spojrzy to go oskarżą o pedofilię ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posadźcie żywopłot i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba cie gnie czemu laska ma cokolwiek z tym robic, to chyba matka tych dzieci powinna reagowac. wy zacznijcie chodzic nago!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspłczuje sąsiadki mnie drażnią dzieciaki na plaży z gołymi tyłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny_kocur
przecież to dzieci; są swobodne, jest im wygodnie. Za kilka lat będą musiały ubrać uniformy narzucone przez dorosłych i im się skończy wszystko to co przyjemne. Wyluzuj, albo sadź żywopłot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, majtki je tak skrępują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę cię, dzieciaki uwielbiają być na golasa, są na swoim podwórku. Wyluzuj przecież to nie nastolatki. Przeżyjesz to jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje dzieciaki puszczałam bez majtek na podwórko aczkolwiek bluzeczki miały długie za pupę i mam dosyć porządne ogrodzenie ( prawie nic nie widać ) . Gdybym miała siatkę to czułabym się nie komfortowo , że ktoś patrzy na ....moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobie wszechobecnej pedofilii,dziwie sie twojej sasiadce....ktos podsunal dobry pomysl,gdy sasiadka sie pokaze,proponuje szybki sprint prxez podworko na golasa,tak zeby ona was zobaczyla,nikt inny.Ciekawa jestem,jaka mialaby mine :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba wychowywac juz od malego, 1 roczne nic nie rozumie, ale 3 latek bez majtek to naprawde przesada a tak a propo, mojej mamy kolezanka jak byla mala chodzila w eleganckiej sukieneczce z przyslanej w paczce z Ameryki, ale jej nie zalozyli majteczek, i jako 3 letni szkrab biegala kiedys srodkiem kosciola w odswietnej, drogiej sukience i bum!przewrocila sie tak ze sukieneczka sie odwinela i zaswiecil goly tylek.w tych czaach to byl dipiero skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z deczka obrzydliwe Niby jej podwórko ale w takim razie nich to ONA posadzi żywopłot Na plaży nie zdzierżam gołych dup, niezależnie w jakim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę przesadzasz. rozumiem, plaża, basen, ale ona jest w swoim ogródku! a to są malutkie dzieci. równie dobrze mogłabyś być zniesmaczona, że sąsiadka opala się w kostiumie mimo tego, że jest gruba a ty nie masz ochoty patrzeć na jej nieidealnie ciało... myślę, że sama jesteś upierdliwą babą, która zamiast zająć się swoim życiem tylko zerka za płot sąsiadów i myśli, jakby im tu d**ę obrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje tez nagie po własnym podwórku i domu chodzą jak jest bardzo ciepło,oczywiscie nastolatki już nie ,ale dwie młodsze ( przedzkolne i podstaw.) jak najbardziej tak Lecz my nie dzielimy z nikim podwórka i nikt ich nie da rady zauwazyc. Przy osobach trzecich ubierają majtki gdy ktoś do nas w gości wpada , przy obcych i poza domem nie chodzą nigdzie w żadnym miejscu nago , jedynie u siebie ,kiedy nie ma nikogo z gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to ludzie w PL lubia zagladac innym przez plot I zagladac w portfel... skonczcie sie w koncu innym ludziom wpierdalac w to jak zyja... Swojego zycia nie macie?... Co cie interesuje co kot robi albo ma na innym podworku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram przedmówce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po swoim podwórku niech sobie biegaja golasy, pewnie maja basen rozlozony, co innego na plazy publicznej. wolność Tomku w swoim domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej podworko i moze sobie tam robic co chce,nawet sama chodzic na golasa moze,a jesli Tobie to przeszkadza to postaw plot z cegiel i nie bedziesz ich ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo i ryje zamknęły tępe strzały :P dwie się wyłamały i już reszta podkuliła ogony, typowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drzewoczeresniowe jak zwykle dalo popis swojej wysokiej kultury bosobistej. Rozumiem, ze swojej wypowiedzi nie mogłaś normalnie ubrać w słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobistej* Przepraszam, piszę z telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można puszczać dziecko z gołą pupą na podwórko? i co to za durne tłumaczenie że małe dziecko??? sama sciągnij gacie i biegaj z gołym tyłkiem! a dzieciom toksycznej to juz w ogóle współczuje.... wg ciebie przedszkolak i szkolniak na golasa to norma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja jak większość tu. Rzygać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie maja zywoplotu i wszystko widac to tylko czekać az pedofil sie zaczail. Jedna mamuska ktora znalam tez byla taka madra, dzieci puszczala przed dom na golasa i nie tylko przed dom. A przestala byc madra kiedy sie dowiedziala, ze przez plot pedofil robil dzieciom foty i placz bo dowiedziala sie o tym dopiero wtedy jak przylapala jak pedofil wsadzal pitola między szczeble zeby dzieci poglaskaly. Ale robta co chceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym swoich dzieci nawet na ogródku nie puscila bez bielizny. Raz, ze nie chce żeby obcy ludzie oglądali ich części intymne, a dwa jest to nie higieniczne. Dzieci siadają w różnych miejscach, latają owady, różne zanieczyszczenia. Napplaży czy basenie nigdy moje dzieci, nawet jak byly malutkie nie chodzily bez majtek. Co niektórym nie przeszkadza gola pupa dziecka np na basenie ale jak zalatwiloby się tuz obok was to pewnie juz by wam przeszkadzalo prawda? Albo kiedy widzialybysci jak sika do basenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko przypomniala mi się sytuacja z wycieczki szkolnej jednodniowej w klasie chyba drugiej. Pojechaliśmy wtedy nad jezioro, byl koniec czerwca i upał, wychowawczyni prosila o wzięcie strojów kąpielowych, żebyśmy mogli się popluskać. Było jeszcze parę matek do opieki i jeden chłopak z mojej klasy nie miał kąpielowek tylko rozebrał się do goła i tak chodził. Nauczycielka zwróciła mu uwagę a on na to, ze z rodzicami nad wodą i w ogóle jak jest ciepło zawsze tak chodzi i był wielki płacz i protest, że mu się wszyscy kazali ubrać, chociaż te majtki. Nawet dzieci się śmiały, że jest na golasa, ale on nie rozumiał. Tak się kończy wychowanie bez gaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow Toksyczna jestem W SZOKU . Ty pozwalasz dzieciom biegać nago ? hehe tobie wszystko wiecznie przeszkadza a w tym nie widzisz nic złego ? i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od zawsze dzieci w WLASNYM DOMU będąc na WLASNYM podwórku (nie wystawione na widok osób trzecich, jak w niektórych domach tak jest, ze ogrodek a dwa kroki dalej ulica ) latały sobie nagie bez odzienia i tak do tej pory jest. Gdy jest bardzo cieplo nie muszą być ubrane będąc U SIEBE Gdy ktoś do nas ma wpaść to galoty wdziewają na zadek i tyle Poza domem w miejscach publicznych rozbieranie się do rosolu było zabronione, łącznie z plażami publicznymi - stroj/majtki obowiązkowo trzeba mieć JESTEM ZAGORZALYM PRZECIWNIKIEM ROZBIERANIA DZIECI DO NAGA NA PUBLICZNCYH PLAZACH , bo taki jest zakaz, takie zasady ,które każdego musza obowiązywać, bez względu na wiek i plec i słusznie Wolnosc Tomku w swoim domku /podwórku. U siebie róbta co chceta, bo jest się u siebie na swojej prywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie wróciłam z Unieścia z rodzinką, dzieciaki pół dnia na golasa biegały, szczęśliwe jak nigdy dotąd - i wiesz, myślę sobie, że... to dla mnie ważniejsze niż jakaś głupia dupa zza płotu :) Nagość jest naturalna, to twoje poliestrowe kiecki są passe. Kiedy możesz-wietrz kurę i ciesz się życiem :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewoczereśniowe
Bieganie na golasa jest zakazane ???? co to za bzdura ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewoczereśniowe
Do gość 21:46 najmocniej przepraszam za wulgaryzmy :) tak naprawdę też ich nie lubię :D Czasem mam takie dni, że moją misją staje się obrona wolności i praw dzieci, na forum niecenzurowanymi słowami, a w realu...pazurami grrrrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×