Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

puszczanie dzieci bez majtek

Polecane posty

Gość gość
toksyczna no ustosunkuj się do Szkodliwość TiO2 ! Przeczytaj skład kremów które aplikujesz dzieciom zobaczysz że mają TiO2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś oj daj juz spokoj z tym tio0 czy jak to tam, mysle ze robi mniejsza szkode niz wystawianie sie na slonce bez filtra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie smaruje dziecka kremami z filtrem, zamiast tego olejem arganowym. Nie wiem czy wiecie że to nie słońce powoduje raka skóry a te świństwa zawarte w kremach do opalania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE DAM SPOKOJU. Idz się kremować i nie truj o tym d**y mądrzejszym od siebie tłuku społeczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak z globalnym ociepleniem Propaganda Opalanie jest zdrowe to wszystko co tworzy człowiek jest toksyczne i niebezpieczne dla ludzkich komórek które się mutują i depopulacja trwa! Możecie się uświadamiać albo jak tłuki wyżej bagatelizować i uczestniczyć w szerzeniu propagandowych poglądów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OD 20 LAT JESTEM ALERGIKIEM I JAK SPADNIE DESZCZ OD MNIEJWIĘCEJ 8/10 LAT ALE, NASILIŁO MI SIĘ JAKIEŚ 6 LAT TEMU, KICHAM KASZLĘ I ŹLE SIĘ CZUJĘ! Niby po deszczu czyste powietrze i pyłki nie fruwają-powinnam czuć się lepiej! Nic z tego! Atmosfera oddaje to co człowiek tam namiętnie rozpyla z deszczem! Mój organizm to czuje a wy możecie wątpić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ze słońca korzysta się racjonalnie.Na początku 30 minut,potem godzina dziennie to zdrowiej jest bez kremu z filtrem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam opalanie nago,jest bardzo przyjemne,może na początku trochę krepujące,ale potem się aż nie chce wkładać ubrania.Takie ciało opalone w całości wygląda ślicznie,polecam się wybrać czasami aby pospacerować sobie na plaży nudystów.Opalenizna wtedy jest świetna,chyba najlepszy sposób na piękną równą opaleniznę jaki jest.Najprzyjemniejsza rzecz na świecie,na początku jest trochę ciężko się przyzwyczaić do nagości i otaczających nas golasów, ale gdy się człowiek zaczyna już zbierać do domu to zaczyna się dziwnie czuć w ubraniu. A pływanie bez stroju w morzu jest rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goślejnać
A ja mma pytanie do tych wszystkich, ktorzy nie widza w tym nic zlego -czy wam by przeszkadzalo jakby wasze dzieci mialy ogladac gola sasiadke przez plot? W sumie to jest jej ogrodek i moze robic co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkaą
Moje dzieci chodzą swobodnie w domu bez majteczek jak syn i córka i nie wstydza się siebie a my przy nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×