Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

puszczanie dzieci bez majtek

Polecane posty

Gość gość
P***y i k***sy waszych dzieci wystawiane na widok publiczny są po prostu obrzydliwe ale oczywiście nawiedzone rodzicielki będą wszystkim wpierać że to przecież tylko dzieci A co mnie obchodzi, że to twoje dziecko? Dla mnie to gołe organy płciowe i nie chcę na nie patrzeć Więc załóż gacie swojemu bachorkowi bo niesmak budzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U siebie na własnym podwórku można, publicznie nie powinno , wręcz godne potępienia jest to,jeśli ktoś dziecko publicznie rozbiera-miejsce publiczne rządzi się określonymi zasadami i przepisami, , co innego będąc w swojej prywacie ,nie trzeba mieć nawet cm szmatki na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj gdzie mieszkam to dzieci tak do okolo 7/8 lat puszczane sa na golasa w miejscach kompielowych ,niektrore tylko maja stroje ,ja oczywiscie moje od malego puszczam tylko w kompielówkach albo mlodszy latal w pieluszce kompielowej nigdy nago ,z tym ze tutaj dla nikogo nie jest to dziwne ze dzieci z golymi d****i lataja mi sie to osobiscie nie widzi takie gole dziecko sa jakies granice i w publicznych miejsach powinno miecsie strój ,w wlasnym ogrodku to inna sprawa po warunkiem ze nikt nie jest w stanie dojrzec tych golych dzieci ,wszedzie sa jakies zboki nie chcialabym aby ktos taki obserwował moje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zaczela komentowac na glos jakie te dzieciaki maja jedrne tyleczki mm :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chacha, rozbawiła mnie wypowiedź, jakie to dzieci szczęśliwe były, bo mogły latać gołe. Pewnie, gdyby miały majtki, wróciłyby nieszczęśliwe i w głębokiej depresji. I po raz kolejny powaliła mnie głupota Toksycznej. jak jest gorąco, to dzieci chodzą gołe po domu. pewnie, bo majtki tak grzeja, ze dzieci pewnie udaru cieplnego by dostały. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retettea
straszne jesteście, nie pomyślałabym że dzieci be majtek mogą komukolwiek przeszkadzać gdyby nie ten temat, ja nie zwracam uwagi jak dziecko jest bez majtek nie zastanawiam się w ogóle nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi np przeszkadza. Ostatnio jemy opiad na podwórku a tu sasiada syn na golasa przy siatce, jeszcze spindrac sie próbował po tym więc widok odrażający. Pewnie srał wcześnie i biega z taką dupą brudną. Fuj aż mi się jeść odniechcialo. Ja corce majtki zakladam, ma dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynka bez majteczek to jeszcze jeszcze przejdzie ale chłopaki to już trochę odrzucające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/////I po raz kolejny powaliła mnie głupota Toksycznej. jak jest gorąco, to dzieci chodzą gołe po domu. pewnie, bo majtki tak grzeja, ze dzieci pewnie udaru cieplnego by dostały""// A ty się odpimpaj co w swoim domu i na swoim podworku robimy Żadna trzecia osoba nie ma do tego wglądu, wiec nic ci do tego , ze dzieci na własnym prywatnym terenie ,czy w domu sa rozebrane. Twoje oczy ich golizny nie uchwycą Specjalnie napisałam, ,ze tak się dzieje gdy jest bardzo cieplo, bo jak jest paskudna pogoda i chłodno to przecież jak ??,jedynie w upalne dni Publicznie zakazuje nawet w parku mojemu przedszkolakowi koszulki zdejmować, mimo ze widzę wiele dzieci w samych spodenkach . U siebie mają więcej swobody i prywaty , teraz na wakacje wyjechały z dala od domu i będąc u kogoś ,będąc stosować się do zasad panujących w czymś domu i terenie Masz jakiej problemy ze sobą? masz i to wielki, jakby cie coś bolało co kto robi w własnym domu i zagrodzonym niedostępnym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji mają bardzo ładną równomierna opaleniznę jak na podwórkowym basenie cały dzień przebywają :D Wyglądają jak stuprocentowe Mulatki emigrantki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość jesz opiad ? hehe a może opiat ! bo pitolisz jak potrzaskana :P tamto dziecko jest dla ciebie obrzydliwe, ale twoja córeńka to pewnie nieskazitelna niczym Anioł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość10:56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba napisałam ze corce zawsze zakładam majtki bo komuś też może przeszkadzać tak jak mo przeszkadza więc od mojej córki i literówek się odwal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko balabym sie ,czy ktos zza krzakow nie obserwuje moich dzieci,bo tyle teraz sie slyszy...a tak....moje podworko-moje zasady,nawet ja na golasa moge sie opalac,a sasiedzi niech patrza w druga strone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisys tak krokodyl zza krzaka wygląda,żeby urwać jaja twojemu synkowi. Ludzie, babka pisze o 2 i 3 latku, jak widok golasków wam obrzydza, czy uważacie że to ales niemorales to macie coś z głowami. Potem macie zakompleksione nastolatki, bo siusiak be i pipka a fu i trzeba to głęboko w gacie schować. Swoją drogą ciekawe jak oduczałyście swoje dzieciaki siurac w pieluchy? W kombinezonach chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToksycznaKobita
JA po przyjściu do domu tez z mężem sobie na golasa będziemy chodzić na własnym podwórku i w domu, bez skrawka ubrania , bo upal niemiłosierny :D Wczoraj tak samo było Nikogo w domu nie ma , gości się nie spodziewamy i ani nam się sni cos włożyć na siebie w te tropiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA po przyjściu do domu tez z mężem sobie na golasa będziemy chodzić na własnym podwórku i w domu, bez skrawka ubrania , bo upal niemiłosierny :D Wczoraj tak samo było :p Nikogo w domu nie ma , gości się nie spodziewamy i ani nam się sni cos włożyć na siebie w te tropiki :classic_cool: Dorosłym ludziom w żar lejący się z nieba ubierać się nie chce, a co tu dopiero małym dzieciom się dziwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka ma piec lat, a do dzisiaj u dziadków na baseniku na golasa biega. Nie wiem, co moze byc obrzydliwego w malych dzieciach bez majtek, przesadzacie.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sia na Waszym miejscu zastanowila dlaczego tak reagujecie na widok nagich dzieci. Moze to ma jakies glebsze podloze... Moje dziecko chodzi w majtkach ale gdybym na zywo spotkala sie z taka zagorzala przeciwniczka dzieci bez majtek, to balabym sie zostawic swoje dziecko w poblizu nawet w kombinezonie narciarskim... Serio, trzeba miec cos z glowa zeby sie tym tak ekscytowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie dziwi taka niezdrowa ekscytacja, to chore. Uwazam że w miejscach publicznych dziecko nie powinno być nago i tyle jednak taki bulwers o 2latka nago we własnym ogródku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za krzakiem mialam na mysli zboka,nie krokodyla....a poza tym doczytalas moja wypowiedz? Bo man wrazenie,ze nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gołe organy płciowe??? U dwulatka jakoś nie postrzegam siusiaka czy siśki jako organ płciowy, ktoś tu ma nieźle nie tak z deklem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też dziewczynka bez majtek nie robi nic bo i tak w sumie nic takiego nie widać ale chłopczyk z gołym siusiakiem fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo malych dzieci w okresie letnim oducza się chodzenia w pampersie . I znam wiele takich przypadków .A wy skoro macie jakieś dziwne wyobraźnie BO DZIECKO GOŁE to chyba same coś z pedofilią macie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie!to najlepszy czas na odpiekuxhowanie,bez majtek ,na dworzu,na trawke ,a sasiad rolety niech zasunie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie tez dziwne jest to chodzenie bez majtek: ani to higieniczne ani estetyczne, zwlaszcza dla postronnych. Juz widze taka trzylatke, ktora z golym, brudnym tylkiem pakuje sie na krzeslo czy kanape. Jestem matka trzylatki, ale nie uwazam zeby widok jej tylka byl pieknym widokiem dla kogokolwiek. Nie puscilabym jej nago w domu ani w ogrodzie z szacunku dla jej intymnosci. Przeciez majtki nie grzeja tak zeby w upaly trzeba bylo je zdejmowac, przy odpieluchowaniu tez zaden problem je zdjac na nocnik, wrecz pomagaja bo jak dziecko poczuje ze ma mokre majtki to nie jest mu przyjemnie i kojarzy ze nastepnym razem musi zawolac na nocnik. Z tego co pamietam z dziecinstwa to male dzieci kapaly sie w jeziorach czy rzekach nago, ale to bylo wieki temu, gdy w sklepach ciezko bylo dostac kapielowki. No a co ze sloncem? male dzieci nie powinny sie przeciez opalac wiec latanie nago nie jest rozsadne chocby z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 12:44 hehe literówka :P gdzie masz p, a gdzie b, napisałaś, bo tak myślałaś wieśniaro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko kochana, a potem sie człowiek dziwi, ze tyle ludzi ma problemy z wlasna seksualnoscia... Z szacunku dl aintymnosci o 3latki?? Zwariowałaś kobieto, tyle Ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz sąsiadom, że widziałaś jak ktoś 2 dni temu dzieciom zdjęcia robił i czy się nie boją, Tylko z troską w głosie :D Zaraz dzieciaki poubierają, a może w ogóle z domu nie będą puszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam również sama nie zachwycam się kuperkiem moich dzieci, tyłek jak tyłek, dwa mizerne połdupki i co tu podziwiać ? ot normalne kościste dupsko :D A dzieci się nie opalają, tak jak dorośli na plaży leżakując, tylko wystarczy ,gdy przebywają cały dzień na podwórku, w ruchu ,w basenie ,samo z siebie słonce i powietrze łapie mimowolnie Ścigac jedynie trzeba o nakrycie na głowę ,bo z tym bywają strajki a w tym temacie nie daruje i nie ma zmiłuj, czapka z daszkiem, lub chustka przewiewna w upal mus być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×