Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

faceci sa z takimi kobietami ktorymi moga sie pochwalic

Polecane posty

Gość Kapitan Zgniotu
Kompletna bzdura - mężczyźni są z takimi kobietami, które ich po prostu pociągają, czyli w kontaktach z którymi dostają silnej erekcji. TO KOBIETY WYBIERAJĄ PARTNERÓW NA POKAZ, PRAGNĄC WZBUDZIĆ ZAZDROŚĆ I PODZIW U KOLEŻANEK, bo samiczki to zwierzęta myślące genitaliami, niezdolne do samodzielnej oceny kogo/czegokolwiek, i dlatego zaakceptują danego faceta dopiero wówczas, jeżeli pochwalą go właśnie jej koleżanki - bo jeżeli przeciwnie, skrytykują go, to jego wartość w oczach tej "damy" drastycznie spada, choćby nawet "wyjściowo" nie wiadomo jak bardzo jej się podobał. A u mężczyzn to już nie działa w ten sposób, dlatego że jeśli jakiemuś facetowi dana niewiasta zwyczajnie się podoba, to choćby nie wiem jak inni źle o niej mówili, to on i tak dalej będzie miał wzwód na sam jej widok. To tylko samiczki uzależniają swoje wybory na poletku rytuałów godowych od opinii pozostałych członków stada, samców ten problem w ogóle nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przyznaj że miło jak na widok Twojej kobiety innym facetom ślina leci z pyska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przyznaj że miło jak na widok Twojej kobiety innym facetom ślina leci z pyska x dokladnie, kobieta musi sie podobac fecetom i jak podoba sie innym samcom to rosnie jego pewnosc siebie, ego, a kobiety sie zakoc***a a nie poddaja opinni innych kobiet, bo sa uczuciowe, a faceci lubia miec wszystko co najlepsze zeby sie z tym pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie przeszkadza im bardzo kochać tego swojego powodu do dumy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nie kupuje najlepszego auta zeby go trzymac w domu i sie nim zachwycac ale zeny sie nim chwalic wszem i wobec, tak samo z kobietami im atrakcyjniejsza ma facet kobiete tym bardziej czuje sie lepszym samcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladna zona jet dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pulchny dziś Co nie przeszkadza im bardzo kochać tego swojego powodu do dumy - oczywiscie jedno drugiego nie wyklucza, ale lepiej miec kobiete z ktara sie wszyscy ogladaja niz ktora wszyscy palcami wytykaja i wysmiewama, luksusowa kobieta to dla faceta prestiz, a najgorsza to ponizenie, dlatego faceci wyzszego szczebla wola lekarki, prawniczki eleganckie i madre, a nie sprzataczki glupie i zaniedbane, wsydzilby sie taka wprowadzic w swoje grono znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapitan Zgniotu dziś - ale sciek bzdur:D:D musisz byc bardzo sfrustrowany swoja niska pozycja wsrod kobiet i braku powodzenia, zakladam ze jestem brzydalem zakompleksionym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20.49 - to działa oczywiście w dwie strony. Babka z klasa, na poziomie nie obejrzy się za kolesiem, któremu brakuje słownictwa i ogłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rokokowa panna dziś Gość 20.49 - to działa oczywiście w dwie strony. Babka z klasa, na poziomie nie obejrzy się za kolesiem, któremu brakuje słownictwa i ogłady. x racja, nie obejrzy sie, ale nie dlatego ze nie moze sie takim pochwalic, bo tak tylko faceci robia by sie dowartosciowac, one nie chca byc z kims gorszym od siebie, bo chca silnego faceta a nie babe w spodniach czy dziecko, wiec roznica jest znaczaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś xxx Uwierz że w swoim życiu spotkałem dużo kobiet pracujących jako ekspedientki, salowe czy dozorczynie , które świetnie odnalazłyby się na salonach . Snobizm i kompleksy niestety rządzą:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to chwalenie to przenośnia. Nie zwiąże się niedorajda, znajdzie wspólny język z równym sobie. I przy okazji pochwali światu jakiego fajnego faceta spotkała w życiu. I mężczyzna tez się "pochwali" z jaka kobieta układa sobie życie. Ja to rozumiem na tej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy szuka kogos na swoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam sprzataczke ktora zyje z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak mam swoje zdanie , może nie to pokolenie ale nie sądzę żeby tak do końca 🌼 Dla Pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze możesz mieć swoje zdanie. Najlepiej gdyby było podparte doświadczeniem a nie wyobrażeniem. Nie wątpienia w inteligencję kobiet, które sporkales. Watpie za to w Twoje wyobrażenie o owych "salonach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za literowki, ale telefon mi poprawia wyrazy. Ok, zgoda. Są wyjątki. Może kilka procent się odnajdzie. Jednak przeważającą większość będzie miała problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci wsydza sie kobiet ktorymi nie moga sie pochwalic - np Jestem z otyla dziewczyna, ukrywam ja przed kumplami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zalapalam się na tym, ze Twoje "salony" to nie muszą być moje "salony", wiec po części mogę się zgodzić z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mi w tym wszystkim właśnie o te wyjątki chodzi Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie krytykujcie mnie mam 22 lata a z iloną jestem od pół roku. ilona jest świetną dziewczyną: miłą, opiekuńczą, serdeczną, ma niesamowite poczucie humoru... niestety nie grzeszy pięknością... wiem, zaraz mnie za to zj**iecie;/ cóż... ilona jest niska i dość sporo waży, ma rude włosy;/ jest świetną kobietą, ale... ja się jej wstydzę;/ do tego czasu unikałem spotkan z nią i z moimi znajomymi, którzy mają piękne narzeczone. cóż.. mój kolega zaprosił mnie do sibei na sylwestra... właśnie z iloną;/ będą tam sami znajomi, moi koledzy i koleżanki, moja eks z którą byłem w tamtym roku była piękna, zrobiła furorę, ale była suką;/ co mam zrobić kocham ilonę, ale sie jej wstydze? mam jej powiedzieć: schudnij, zmien się? nie wiem co robi ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×