Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś już zamawiał rzeczy z Puder.pl?

Polecane posty

Gość gość

Hej, Czy któraś z was zamawiała już może kosmetyki na stronie puder.pl ? Wiem, że to "młody" sklep, ale nikt z moich znajomych tam jeszcze nie zamawiał Strona wygląda super zachęcająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patkaa214
Ja ich znam z facebooka, byli też polecani przez kilka z blogerek. Ceny mają super, zamówienia też szybko realizują. Szczerze polecam, tym bardziej, że juz któryś raz od nich zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzisiaj kupiłam spoko kosmetyków na puder.pl :D polecam balsam einstein za 2,90! Koleżanka z pracy kupiła na pudrze i się w nim zakochałam! Czaję się też jeszcze na podkład z NARsa, bo pewnie niedługo będą promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez kitu! To jest najlepszy sklep z kosmetykami, na jaki trafiłam :D Obsługa bardzo pomocna i cierpliwie odpowiadali na wszystkie moje pytania. Kosmetyki są świeże i nieużywane w przeciwieństwie do tych, co można znaleźć na nocance, czy ezebrze... Fajne jest też to, że nie musiałam długo czekać na zamówienie... tego samego dnia dostałam potwierdzenie o wysyłce a na drugi dzień paczka była już u mnie, więc to jest jeszcze większy plus :) Nars jest kuszący, ale jednak cena to ta wyższa półka. Też mam nadzieję na jakieś promocje, ale z tego co widziałam, to puder.pl ma najniższe ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditavonrtes
Co oznacza ten samolocik przy Nars'ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest opisane na stronie: "Produkty importowane (często bezpośrednio od producentów) oznaczone są specjalnym symbolem". Nars jest sprowadzany z uk. Na pomadkach-pisakach z Astora też są same angielskie opisy - bez info o polskiej dystrybucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noxelka
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze! nie słyszałam o nich. Już mam kilka typów do zamówienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep szybko zyskał na popularności, co skutkuje brakami w magazynie. Ja poluję jeszcze na Tangle Teezer z owieczki z Puder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditavonrtes
Nie słyszałam o tym balsamie, ale widzę, że ma u nich pozytywne opinie. W sumie to sporo jest pozytywnych opinii o tym sklepie w internecie. Czytałam, że ich beauty sets to pudełko jak shinybox, tylko z pewniakami, czyli wiesz co dostaniesz w środku. Tylko kolory są losowe. U red lips monster widziałam komentarze, że dziewczyny dostawały takie uniwersalne kolory lakierów w poprzedniej edycji. Wiadomo, majkowy róż, śliwka, czerwień, takie klasyki Chyba najważniejsze to, że nie dają dezodorantów jak SB. SB chyba dba o naszą nadmierną potliwość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, też to czytałam. W poprzednim miesiącu były też lakiery Sally Hansen Complete salon manicure. Chciałam nawet jeden z tych lakierów u nich zamówić, ale kolor wyprzedany... Teraz dodali podobny odcień z lakierów Essie. Jeszcze ich nie miałam, a cena mnie oczywiście urzekła. Co do Beautysets to trzeba założyć jakiś wątek tutaj, albo na wizazu - taki punkt wymiany i ogłoszeń :D Oddam/Zamienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditavonrtes
Hehe :D to ja oddam/wymienię lakier z zestawu, jak już do mnie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natknęłam się na nich jakiś miesiąc temu. Na początku miałam problem z ustaleniem ile zapłacę za wysyłkę, ale babeczka mi wszystko wyjaśniła. Później się okazało, że wszystko było podane w info o zamówieniu - gapa ze mnie :D Ślędzę ich na instagramie. Blog jest trochę nieżywy, ale czytałam, że mają sporo pracy, załatwiają kontrakty z producentami. Fajna inicjatywa :) Też zamówiłam dzisiaj beauty set, ale dla cery śniadej. Wiem, że dziewczyny dobierają te kolory z sensem i też się cieszę, że nie pakują Deo do każdego pudełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz zauważyłam jaka mi skwaszona minka niechcący wszyła. Też trzymam kciuki za bloga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam o nich, ale jeszcze nic nie zamawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisali mi maila, że ta promocja na Tangle Teezer trwa do piątku. Później będą w regularnych cenach. Nie ma owieczek... Ale jest panterka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podali info na Facebooku. TT jest za 15 zł do 11 lipca. Później w cenie regularniej, więc pewnie około 40 zł. Może na prezent komuś zamówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beauty set zamówiony. Chętnie przyjmę te lakiery dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie ktoś ile czeka się na wysyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×