Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ja ewoluowały wasze gusta muzyczne na przestrzeni lat?

Polecane posty

bo jeśli chodzi o mnie to wyglądało to tak: do 12 roku życia nie miałam sprecyzowanych gustów, słuchałam to co było w telewizji i w radiu. Mając 12 lat zostałam zapoznana przez kolege z klasy z hip hopem i zaczełam słuchać, potem na początku gimbazy stałam sie psychofanką Magika z kaliber 44, i strasznie sie nim jarałam i jego muzyką, ale tez poznałam Dżem, co było początkiem mojego lubienia długowłosych muzyków z gitarą. Trwało to rok, aż mój brat, ortodoksyjny metal zapoznał mnie z twórczością Metallicy i zabrał na koncert w Chorzowie i wtedy sie zakochałam w tym zespole, dalej poszło już prosto - poznawałam kolejne metalowe zespoły i dziś w wieku 20 lat jestem zagorzałą fanką tego gatunku i myśle że tak już bedzie do końca życia :) A u was jak to wyglądało bo mi sie nudzi i chciałabym poczytać takie głupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyźni przetarli dla ciebie muzyczne szlaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam jestem i raczej będę w rokoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo wcześniej nie miałam gustu jeśli chodzi o muzyke, nic specjalnie mi sie nie podobało ;) w końcu odnalazłam sie w hip-hopie. Uwielbiam te teksty, rymy, głosy, to jak tekst opisuje codzienne życie. Przechodziłam też w miedzy czasie przez reaggae ale to nie dla mnie i bardzo tego nie lubie;) słuchałam też długo Dżemu, ma z******te teksty, oglądalam film ale moje serce mimo uwielbienia Dżemu czyli w sumie innej muzyki niż hip-hop zostaje właśnie przy hip-hopie. Wszyscy sie dziwili że dziewczyna,cicha, spokojna,szara mycha a lubi takie rytmy. No ale muzyka to cześc mnie. Hip hop to czesc mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z głównie glam i hard rocka w power metal, ale nadal lubię większość zespołów które lubiłam kiedyś - Moor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak swoją drogą to zaskoczyło mnie, że lubiłaś hip-hop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hip hop jest dla gimbusow, takie pitolenie w kolko o tym samym, jak to ciezko sie zyje, jak to ulica i osiedle bla bla bla, jak to policja ich przesladuje itp. Komu chce sie sluchac takiego belkotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało wiesz o hip hopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katarzyn jak było na kolonii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×