Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nescafe 1

Dieta OXY dzisiaj startuję

Polecane posty

Gość gość
ciekawe czemu mnie wykropkowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek86
Nescafe dziękuję Ci bardzo. Od jutra zaczynam. mam nadzieje ze wytrwam. Trzymaj kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe dziękuję Ci bardzo za jadłospis:-) od jutra zaczynam. Trzymaj kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczne po @ bo teraz mam napady glodu, apetyt za 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
Witam :) Dziewczyny nie ma za co :) Mam nadzieję że będziemy się się tutaj spotykały i wspierały się nawzajem. Może jakieś nowe pomysły na menu podrzucicie,bo mnie się już zaczyna to powolutku nudzić ;) I przede wszystkim pamiętajcie DUŻO WODY. Przed posiłkiem i po posiłku. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
Gosciu- ja jestem właśnie przed @ i strasznie się tego bałam bo mnie na słodkości ciągnie w tym czasie. A teraz nawet nie pomyśle,jedynie co to loda od czasu do czasu zjem i tyle. Tak że jest oki :) Odezwij się jak zaczniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki. No i stało się zaczęłam dietę. Poszperałam troszkę po internecie i znalazłam fajne przepisy zgodne z dietą oxy: 1. Pierś z kurczaka na parze z serem Feta, sałata zielona Składniki: 200 g piersi z kurczaka, plaster sera feta, 10 liści sałaty, 1,5 łyżki oliwy z oliwek, ulubione przyprawy Sposób przygotowania: Pierś z kurczaka posyp przyprawami i ugotuj na parze. Oliwę wymieszaj z przyprawami. Liście sałaty umyj i polej doprawioną oliwą. Ser pokrój w kostkę i całość posyp. 2. Łosoś pieczony z koperkiem i warzywami, sałatka z ogórków kiszonych Składniki: 150 g łososia, 150 g brokułów, 150 g kalafiora, 2 szt. ogórka kiszonego, odrobina musztardy Sposób przygotowania: Filet z łososia umyj, posyp przyprawami, posmaruj musztardą i posyp koperkiem. Owiń w folię aluminiową. Piecz 20-30 minut w temperaturze 175°. Warzywa ugotuj na parze. Ogórki kiszone pokrój w plasterki. 3. Pierś z indyka pieczona w folii z Mozzarellą, mizeria Składniki: 180 g piersi z kurczaka, 50 g sera mozzarella, 2 szt. ogórka zielonego, pieprz, czosnek, zioła prowansalskie Sposób przygotowania: Pierś umyć i rozbić. Posyp przyprawami. Na wierzch połóż mozzarellę i posyp ziołami. Piecz w piekarniku ok. 30 minut w temperaturze 175°. 4. Roladki z kurczaka z serem typu feta i sałatka z selera Składniki: 150 g piersi z kurczaka, 30 g fety, 1 ogórek kiszony, 200 g selera naciowego, 1 łyżeczka oliwy z oliwek, 200 g papryki czerwonej Sposób przygotowania: Pierś rozbić, przyprawić. Na środku ułóż pokruszoną fetę i ogórka. Zawiń, zepnij wykałaczkami i smaż na patelni bez tłuszczu ok. 15-20 minut. Seler i paprykę pokrój w kostkę. Dodaj oliwę i przyprawy. 5. Sałatka ze szpinakiem, kurczakiem i awokado Składniki: 200 g świeżego szpinaku, 100 g piersi z kurczaka, 10 szt. oliwek, plaster sera feta, 100 g awokado, przyprawy Sposób przygotowania: Umyj składniki i dokładnie wymieszaj. Dopraw ulubionymi przyprawami. 6. Krem z soczewicy Składniki: 80 g czerwonej soczewicy, 200 g marchwi, cebula, kostka rosołowa, oliwa z oliwek, przyprawy Sposób przygotowania: Soczewicę ugotuj w bulionie z kostki rosołowej. Po 15 minutach dodaj resztę warzyw pokrojonych w kostkę. Gotuj, aż zmiękną. Cebulę zeszklij na oliwie i dodaj do gotujących się warzyw. Na koniec wszystko zmiksuj blenderem. 7. Chłodnik ogórkowy z kefirem Składniki: 300 g ogórków zielonych, kefir naturalny 200 g, przyprawa tzatziki lub czosnek, zioła, pieprz, sól Sposób przygotowania: Wymieszaj wszystkie składniki, dopraw do smaku. 8. Krem z groszku Składniki: groszek zielony świeży lub mrożony, ziemniaki, kostka rosołowa, jogurt naturalny, mąka razowa Sposób przygotowania: Wrzuć kostkę rosołową, rozpuść, dodacj groszek. Ziemniaki obierz, pokrój w kostkę i dodaj do groszku. Wszystko gotuj do momentu, aż groszek zmięknie. Następnie zmiksuj wszystko razem. Mąkę rozpuścić w 100 ml wody i zagęść krem. 9. Razowe naleśniki ze szpinakiem Składniki: 1 szt. jajka, 50 g mąki razowej, 100 ml mleka, otręby pszenne, szpinak mrożony, czosnek, mały jogurt naturalny, ulubione przyprawy Sposób przygotowania: Przygotuj naleśniki. Czosnek rozgnieć i wymieszaj z jogurtem. Szpinak do farszu rozmróź i podgrzej na patelni. 10. Wołowina z kasza gryczaną Składniki: Pół woreczka kaszy gryczanej, mrożonka warzywna 200 g, 100 g wołowiny, cebula, olej rzepakowy, ogórek kiszony Sposób przygotowania: Ugotuj kaszę. Warzywa podsmaż na patelni. Dodaj ugotowaną kaszę i duś przez parę minut. Mięso wołowe uduś na c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam jeszcze to: 1 Dzien: sniadanie: jogurt 200 g 2 lyzki otreb herbata zielona woda mienaralna z polastrem cytryny 2 sniadanie: serek wiejski 6 pomidorkow koktajlowych herbata zielona woda z plasterkiem cytryny przed i po posilku Obiad: piers z kurczaka 200g ser feta zielona salata oliwa z oliwek woda mineralna z plasterkiem cyrtyny przed i po posilku podwieczorek : shake zurawionowy 2 lyzki otrebow 1 szkl kefiru herbata zielona woda mineralna z plasterkiem cytryny kolacja: Kabanosy, sałatka Kabanosy drobiowe 2 szt. duże 50 g Sałatka: Sałata zielona 8 listków Ogórek zielony 1 szt. mała 150 g Oliwa z oliwek 1 łyżeczka wymieszana z wodą i przyprawami Przyprawy: pieprz, zioła prowansalskie Sposób przygotowania: 1 Ogórek pokroić w kostkę wg upodobań 2 Oliwę z oliwek wymieszać z przyprawami. 3 Liście sałaty dokładnie umyć i polać przygotowaną oliwą. 4 Dodać ogórki i dokładnie wymieszać Herbata zielona 300 ml Woda mineralna z plastrem cytryny przed posiłkiem 500 ml i po posiłku 250 ml W sumie całkiem podobny jadłospis do Nescafe:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta OXY - przykładowe PRZEPISY : Śniadanie Tzatziki Składniki: • 1 jogurt naturalny (150- 175 g) • 2 mniejsze ogórki • łyżka szczypiorku • czosnek, sól, pieprz Do tego: 300 ml zielonej herbaty, woda mineralna z cytryną przed posiłkiem (500 ml) i po - 250 ml. II śniadanie Sałata z wędzonym łososiem Składniki: • 70 g łososia wędzonego • łyżka posiekanego koperku • łyżeczka musztardy' • 150 szpinaku świeżego (lub inne gatunki sałat) • 1 łyżeczka oliwy z oliwek • czosnek, sól, pieprz, zioła Do tego - szklanka wody mineralnej Obiad Roladki z kurczaka z serem typu feta i sałatka z selera Składniki: • 150 g piersi z kurczaka • 30 g fety • 1 ogórek kiszony • 200 g selera naciowego • 1 łyżeczka oliwy z oliwek • 200 g papryki czerwonej Przed obiadem - 500 ml wody mineralnej, po obiedzie - 250 ml. Przygotowanie roladek: Pierś rozbić na cienki plaster, przyprawić. Na środku ułożyć pokruszoną fetę oraz ogórka. Zawinąć, spiąć wykałaczkami i smażyć na patelni bez tłuszczu ok. 15-20 minut. Seler i paprykę pokroić w kostkę. Dodać oliwę oraz przyprawić do smaku Podwieczorek • Jabłko i sok wielowarzywny (300 ml) Do podwieczorku - szklanka wody mineralnej. Kolacja Sałatka z rukoli Składniki: • 200 g rukoli • 8 pomidorków koktajlowych • łyżka żurawiny • mała gruszka • 1 łyżka oliwy z oliwek Do kolacji należy wypić herbatę niesłodzoną. Przed posiłkiem 500 ml wody mineralnej i po posiłku jeszcze szklankę. Sposób przygotowania sałaty: Pomidorki przekroić na pół, dodać rukolę i pozostałe składniki. Przyprawy wymieszać z oliwą (czosnek, zioła, sól, pieprz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tego trochę w internecie. zastanawia mnie jednak fakt ze dieta oxy oparta jest na 3 fazach. niestety nie wiem do której fazy są te przepisy;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owoce to chyba na 2 lub 3 etapie dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te szejki to ile razy dziennie i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mzna zamiast kefiru maslanke lub jogurt naturalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki, a na maslance mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co z wami, ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak ci idzie dieta> , ja zaczne po @ , bo teraz mam apetyt mega piszcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
Witajcie :) Nie było mnie wczoraj bo miałam młyn. Wyszłam o 10.30 z domu to wróciłam po 16 :( Jak ja nie cierpię takich dni. Więc nawet za bardzo nie mam się czym pochwalić bo niewiele jadłam. Rano owsiankę na mleku 1,5 % z żurawiną potem loda :/ Kawałek marchewki i na kolacje kiełbaski drobiowe. Ale za to wypiłam chyba ze 4 litry wody ;) Dzisiaj jestem po śniadaniu; jogurt naturalny z otrębami i troszką żurawiny i kawe wypiłam. Po pewnym czasie zauważycie ze strasznie chce się pić przy tej diecie :) Mnie wiecznie suszy. Dobrze że mam taki specjalny filtr do wody bo nie muszę biegać do sklepu non stop ;) A u Was jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
Uciekam robić z ogórkami. Mam super przepis na sałatkę,ale nie mam chęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dobrze znoszę dietę przynajmniej na razie;-) wczoraj zjadłam: 1 śniadanie: jogurt naturalny z otrębami pszennymi woda przed i po oczywiście i herbatke zielona 2 śniadanie serek wiejski i pomidorek, woda, kawa obiad ryba pieczona z przyprawami ogórek kiszony, woda, herbatka zielona podwieczorek szejk żurawinowy kolacja tuńczyk z kukurydzą z puszki, woda przed i po, herbatka zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mozna lody na tej diecie jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
To są właśnie te moje małe grzeszki. Ale tak jak pisałam wcześniej,mimo że je robię to i tak waga spada,więc nie jest tak źle. W większości czasu się trzymam typowo diety :) Gosia-super że C***asuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Drugi dzień diety prawie za mną . Została mi do zjedzenia tylko kolacja: ogórek zielony pokrojony w plastry, kefir i przyprawa tzatziki;-) Chociaż przyznam szczerze, że jestem już tak najedzona że mogłabym już nic dzisiaj nie jeść, ale mus to mus. Kurcze podoba mi się ta dieta, nie chodzę głodna. Dziewczynki ja dodatkowo od 3 tygodni biorę hydrominium, fajnie oczyszcza organizm i eliminuje nadmiar wody. A o to mój dzisiejszy jadłospis: 1 śniadanie jogurt naturalny z otrębami pszennymi woda kawka 2 śniadanie serek wiejski pomidor woda herbatka zielona obiad pierś z kurczaka w przyprawach ugotowana mix sałat z roszpunką ser feta kukurydza woda podwieczorek szejk żurawinowy ( pycha) kolacja patrz wyżej A jak Wam minął kolejny dzień??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na śniadanie zjadłam jogurt naturalny z otrębami i odr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe 1
Ja tak jak pisałam wcześniej. Na śniadanie jogurt z otrębami i odrobina żurawiny Mięsko z foli z przyprawami i kapusta kiszona z papryka Szejk (naprawdę jest genialny) mogła bym go pic cały czas zamiast innych posiłków ;-) Serek wiejski z pomidorkiem. No i duuuuzo wody bo mnie strasznie suszy ;-) Cieszę się ze mam z kim się dzielić ;-) Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ten szejk wychodzi gesty , bardziej do jedzenia niz do picia , moze byc taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×