Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nescafe 1

Dieta OXY dzisiaj startuję

Polecane posty

Gość gość
Halo puk puk nikt tu sie nie odchudza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakieś info o diecie limvena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos bedzie chcial oxy 21 dniowa to za dyszke odstapie anka80-80@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokasowali wszystko, bleeee.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tu od razu zarobek ech dziewczyny powiedzcie jak wygląda tetox z tej najnowszej diety oxy?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam dietę OXY, aktualnie jestem na 4 dniu fat burning, na detoxie schudłam 3 kg a teraz waga stoi w miejscu i wydaje mi się, że już raczej nic nieruszy i nie schudne. Na tej diecie codziennie je się ok 1800 kcal a to bardzo dużo jak na diete... do tego podczas fazy fat burning ciągłe zaparcia itd. Staram się ćwiczyć: codziennie biegam 30 min (ok 300 kcal się pali) potem ćwiczę na orbitreku (ok 500 kcal) do tego ćwiczę ABS, tyłek i nogi z Mel B, Xhit daily na yt itd., a póki co efektów brak ;/ na razie nie przerywam diety, bo szkoda mi tych 70 zł wydanych na 70 dni diety. Jeżeli ktoś to czyta to proszę o odpowiedź, cokolwiek c: + przy wzroście 161 cm ważę aktualnie 64,8 kg (startowałam z 68,2 kg) dodam, że rok temu odchudzając się pod opieką dietetyka (ok 1200 kcal + suplementy) schudłam ok. 14 kg ( z wagi 79 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~ania~
Hej :) dzisiaj wystartowałam z dietą OXY przerabiałam już dukana i baaaardzo ciężko było mam nadzieję, że na tej się utrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpoczęłam od poniedziałku, mam jakieś 10/12 kg nadwagi i niestety mało wytrwałości. Kupiłam dietę na 70 dni i jak na razie podoba mi się, w sumie to nawet nie czuję że jestem na diecie. Tylko ważyć mi się porcji nie chce i przez to nie wiem czy za dużo nie jem. Dodam że próbowałam kilka diet, ale żadnej nie przeszłam, same słowo dieta działa na mnie negatywnie i robię się okropnie głodna. Sprawdzę na koniec tygodnia czy coś spadło, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze sprawdziłam moja dieta jest wyliczona na jakieś 1000 lub lekko więcej kalorii, wiec to chyba jest indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilosc kcal jest dopasowana do wagi, stylu zycia, aktywnosci. Tez bylam zaskoczona, ze tych kcal jest az tyle (w moim przypadku przy wadze wyjsciowej 105kg, bylo to 1800kcal). Jestem juz drugi miesiac na tej diecie i ubylo mi 11kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeGra
A może by tak trochę logiki, dziewczyny? Każdy kto tyle biega i ćwiczy, schudnie!!! Tu nie potrzeba żadnej diety, a już na pewno nie 1800 kcal. Przecież to jakiś absurd. Zdrowie odzywianie, dużo ruchu i efekt ten sam. A kto chce szybko, ale to naprawdę szybko schudnąc z tłuszczu, niech sobie sprawdzi diete ketoaktiv. Proteinowe jedzenie codziennie, a efekty po paru dniach. Dobre zwłaszcza dla aktywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×