Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milaura

Dieta 3DCHILLI

Polecane posty

1. Sama dietka, ale zamierzam kapsułki też kupić, super efekty - tak czytałam 2. Wrzuć w google kapsułki 3d chili i wszystko będziesz wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje same kapsulki i chudne, wiec po co dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same kapsułki wspomagają odchudzanie. Ja też brałam kiedyś tylko kapsułki (wtedy myślałam, że to typowy spalacz, ale to tak nie do końca jest). Jakiś czas temu dołożyłam dietkę 3d chili i dopiero wtedy ta waga poszybowała w dół, więc polecam. Ale same kapsy też można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta778
Moje odchudzanie było lekkie i przyjemne dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl wcześniej strasznie się męczyłam,by zgubić choć 2 kg,chodziła na siłownie trzymałam się diety i tak naprawdę nic waga ciągle stała,aż w końcu African Mango mi pomógł,waga ruszyła a ja nie musiałam już się katować po prostu trzymałam regularne godziny posiłków plus dołączony suplement!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio bez kapsułek ciągnę dietkę i tak jakby trochę zwolniła, ale może mi się tak wydaje tylko... muszę znowu zamówić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja robię przerwę od 3d. Bo ostatnie dni mi troszkę zwolniło, więc wydaje mi się, idąc też za radą koleżanek, że warto ustabilizować. Po 6 tygodniach mam -7kg i jestem mega zadowolona. Jakoś tak raźniej wyjść na plażę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero pierwszy miesiąc na 3d chili, ale już 5kg mnie mniej jest! Teraz jeszcze chcę zamówić kapsułki, żeby utrzymać to tempo w lipcu... Plaża już i tak jest moja, czuję się ładniejsza i smuklejsza w stroju, ale przyda się jeszcze tu i ówdzie zrzucić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kapsułkami idzie to znacznie szybciej, wiem z dośw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co daje ten olej z kapsaicyną? Często czytam o diecie, o kapsułkach, ale o oleju jest relatywnie niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja trochę odpuściłam niestety. Wakacje to dla mnie zwykle najgorszy moment na diety, czy inne postanowienia. Dla mnie to czas lenistwa i niedbalstwa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na 100% nie trzymam diety, bo się nie da teraz, ale udaje się wypracować taki kompromis, że wciąż jednak chudnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od wrzesnia wracam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pewnie od września znów rozpocznę, teraz zbyt wiele się dzieje i za ciepło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej, czego potrzebuje zeby rozpoczac ta dietke? mozna tak z marszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebujesz planu 3d i ewentualnie kapsułek jeżeli chcesz sobie wspomóc dietkę. Nie trzeba żadnych przygotowań czy specjalnych zakupów, wystarczy postanowienie zmiany nawyków! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, plan mam a o kapsułkach pomyślę. zobacze na razie jak sama dietka ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam te kapsułki i teraz nawet mój facet je bierze na spalanie. a dieta mi się aż tak nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z was tu stosował tę dietę dłużej niż miesiąc? Robicie ten sam jadłospis po kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz po kolei, to nie ma takiego znaczenia. Ja mieszałam i czasem nawet miałam ten sam dzień 2x pod rząd, bo wygodniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paweł
ja stosowałem 3 miesiące. 10 kg mniej. bez żadnych tabletek - to oszukaństwo! po prostu stosowałem się diety, ale też nie kupowałem nic :D :P w sieci znalazłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×