Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milaura

Dieta 3DCHILLI

Polecane posty

Gość gość
witajcie, rozpoczęłam dietkę, na razie bez kapsułek. jak będzie dobrze, to po miesiącu dołożę. zastanawiam się po co ten olej słonecznikowy tam, chyba wolę oliwę. to pewnie nie będzie duża różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do smażenia oliwę, do sałatek lniany - ja tak zawsze robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulanna
Jak długo się stosuję tę dietkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzianja
Nie ma reguły, każdy stosuje tyle ile potrzebuje :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hulanna, 3d chili stosujesz tyle ile potrzebujesz, w zależności od tego jak bardzo chcesz schudnąć. Ale z tego co czytałam to jednak po dwóch miesiącach, w których bez przerwy jesteś na 3d trzeba zrobić przerwę na miesiąc, zwiększyć kaloryczność i ustabilizować przez to efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A stosujecie ten olej lniany z kapsaicyną? Widziałam u nich na stronie z kapsułkami razem, ale niewiele o nim piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki! przyda sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakończyłam właśnie miesięczną dietę 3d turbo...i nic!!! waga nawet nie drgnęła.. Myślę, że to zwykłe naciąganie. Zdecydowanie nie polecam - starta pieniędzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulanna
Azaja, dzięki za odp. Dziś zaczynam. Na razie planuje tydzień pobyć na niej. Zobaczę jak wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulanna
Dzięki. Zastanawiam się ile mogę schudnąć przy wzroście 170 i wadze 88kg... Do lata chciałabym wyszczupleć. Moja psiapsióła bardzo ładnie zleciała na 3d chili. Ale u niej to było ok 3-4 miesięcy chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba pytanie ile byś chciała ważyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hulanna, trudno powiedzieć jaka waga będzie dla Ciebie "wymarzona", bo to różnie bywa. Ja bym sobie na obecną chwilę dała jako cel 75kg. Gdy do niego dojdziesz, pomyślisz co dalej - ale będziesz już dużo bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulanna
Ech no ja wiem, że od razu nie zrzucę wszystkiego. No ale dobrze. To mam 13kg do zrzucenia na starcie. Jak myślisz, jak długo mi to zajmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj też mi trudno odpowiedzieć. Znam historie, w których dziewczyny w dwa miesiące gubiły takie cyfry. Ja sama w pierwszym miesiącu 3d chili (z kapsułkami) zleciałam ponad 5kg. To jest indywidualne. Z pewnością pomoże jak dodasz do dietki jakąś umiarkowaną aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez marzec schudłam ok 5kg (mając po drodze wielkanoc). Zobaczymy ile będzie pod koniec kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layyzy
Ja dzis zaczelam i zamierzam wytrwac do majowki. Jak uda sie chociaz 2kg zrzucic to bylo by awesome. Jakie mialyscie rekordy w 2 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layyzy
no nie, pytam z ciekawosci :P mam ochote oszacowac sobie dokladny cel, a chcialabym zeby byl rowniez osiagalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
layyzy - ja po pierwszym tygodniu miałam jakieś 1,5kg na minusie. Teraz jestem po trzech tygodniach na 3d chili i mam łącznie 2,9kg na minusie. To ile gubisz zależy od tego ile masz do zgubienia, ale jeśli teraz np. kompletnie się nie kontrolujesz i nie jesz zdrowo, to w 2 tygodnie na 3d te 2kg to spokojnie powinnaś zgubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layyzy
ok, dzieki. to moze sie uda i wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff a ja mam dziś 10-ty dzień na 3d chili i właśnie zjadłam obiad. Ten krem z brokułów jest tak sycący, że nie wiem czy dzisiaj chcę jeszcze coś jeść :P. Pasuje mi ta dieta, 10 dni i jeszcze nie miałam myśli o tym, żeby ją rzucić w diabły, więc jest dobrze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, krem jest super. ale marchewka z imbirem mnie nie porwała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dotąd byłam tylko na kapsułkach, jednak od jutra chcę rozpocząć dietkę. zrobiłam zakupy, mam wszystko na pierwsze kilka dni z 3d chili i jestem pozytywnie nastawiona. już same kapsułki mi dużo dały na metabolizm, a teraz z dietką traktuje to jako przedwakacyjne kombo. sezon bikini welcom!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak się odżywiałaś na samych kapsułkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokjd4
Jakoś mi się nie wydaje, aby od samych kapsów leciała waga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×