Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milaura

Dieta 3DCHILLI

Polecane posty

Ja długi czas brałam same suplementy. Jeżeli chcesz sobie normalnie jeść, bez żadnej konkretnej diety i nie masz dużo do zrzucenia, to te kapsułki z 3d w zupełności wystarczą dla metabolizmu. A jak będziesz chciała robić rzeźbe, to warto na miesiąc dołączyć dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillion
ja biore kapsułki i też nie jestem na diecie. tzn jestem ale na innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najpierw miałam kapsułki, ale teraz dołączyłam dietkę do tego. Dopiero pierwszy tydzień, zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy ile masz do zrzucenia, ale u mnie, gdzie jadłam tak dosyć normalnie, to dość mocno waga zaczęłam spadać na starcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaaaaaa
Kiedyś byłam na tej diecie ale nie byłam zadowolona z efektu. Obecnie jestem na diecie Sandruni, nie jem tłustych potraw ani słodkiego, spożywam teraz dużo warzyw, owoców, więcej czasu spędzam aktywnie i takim sposobem pozbyłam się już 7 kg https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulanna
Cześć, ja po równym miesiącu z 3d chili robię pauze. Zeszło mi 4kg (połowa na samej dietce). Teraz wracam do swobodniejszego odżywiania, ale chcę zostawić kapsułki 3d i zobaczę co się wydarzy do końca miesiąca. Może jeszcze wrócę do dietki na jakieś dwa tygodnie, więcej nie trzeba! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hulanna gratulacje, wydaje mi się, że nadal będziesz spadać. Metabolizm jak się rozkręci, to lecii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulanna
No na to liczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Ja w poniedziałek zaczęłam 3d chili i powiem Wam, że po jednym dniu już chciałam się poddać. Głodna byłam, ale wytrwałam i teraz już jest fajnie. Może to błąd na wadze, ale dziś odnotowałam prawie kilo mniej... Te przyprawy aż tak działają? Czy mi się coś poplątało? Waże się na czczo zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chodziłam głodna z początku, potem już nie występuje ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała szybko zlecieć do lipca, ta dietka sie nadaje? po ile dni robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiata - tak to normalne, wody więcej zleciało, no i przyprawy w 3d chili też robią swoje, to fakt. Nic się nie martw i pochwal się jak leci gość - możesz zrobić sobie 28 dni, możesz podwoić. Z tego co wiej to dłużej niż 2 miesiące się 3d nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, no właśnie leci super :P Jestem po połowie drugiego tygodnia i mam ponad 2kg mniej... 2.2 dokładnie. Chciałabym zrobić całą dietę i potem jeszcze przez dwa tygodnie sobie robić wybrane dni z 3d - myślisz, że można tak? Ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiata, myślę, że bez problemu. Posiłki mają podobną kaloryczność i ja co prawda leciałam po kolei, ale nie wydaje mi się żeby to był problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz robię po kolei, to zresztą moje pierwsze podejście, więc nie ma co kombinować. Ale po czwartym tygodniu chcę zrobić karuzele, akurat do końca czerwca będą jeszcze jakieś dwa tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia. Też robiłam pierwszy raz, wcześniej tylko kapsułki :) Pisz jak leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ta dieta jest bezpieczna? jak o niej czytam wypowiedzi, to z zasady ludzie niemało chudną na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest dieta nastawiona na szybką redukcję, ale jest bardzo bezpieczna - jeżeli nie stosujesz jej zbyt długo. Ona jest przewidziana na określony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jak Wam idzie 3d? Ja przez większość maja miałam "dietę mieszaną", ale co ciekawe nie przytyłam. Waga jednak mi trochę stanęła. Od poniedziałku znowu bym chciała rozpocząć 3d chili, z takim podejściem jakie miało być w kwietniu, ale naprawdę już na 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chyba dołączę się do was, wakacje zaraz a sylwetka kompletnie nie taka jaka miała być :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azaja, a na jaki czas jest nastawiona dieta? Supagirl u mnie super (też jestem super:P), kończę drugi tydzień na 3d i pojutrze się będę na czczo ważyć. Na razie to spada dość szybko, aż się boję, że zaraz się zatrzyma ughh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemgrubaa
ktoś może startuje jakoś na dniach i poszukuje do pary? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Mysiata, jest takie zastrzeżenie, że 3d chili można robić maksymalnie przez 8 tygodniu, po czym miesiąc przerwy na stabilizacje (a więc i wyższa kaloryczność potraw wchodzi). Czyli po dwóch okrążeniach robisz sobie odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co dają kapsułki? Czy jak się je stosuje to można nie stosować przypraw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku przez dłuższy czas stosowałam tylko kapsułki 3d, jako codzienny suplement na regulację i spalanie. Gdy dołożyłam do tego dietkę, to też nic nie zmieniałam, czyli razem z przyprawami (chociaż jest kilka rzeczy, które omijam jak np. marchewka z imbirem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, gdy byłam na kapsułkach to sobie odpuściłam przyprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jedne i drugie mają podobny cel, tylko, że kapsułki mają lepszy skład, więc po co przyprawy jeszcze? a ja nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ♥ chcialabym sie przylanczyc. mam juz swoja 3d chili, moze pozniej zamowie tez te kapsulki o ktorych piszecie, ale na razie sama dietka moja siostra od majowki zleciala naniej prawie 7kg.... kupila mnie tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×