Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milaura

Dieta 3DCHILLI

Polecane posty

odżywiałam się normalnie. do kapsułek i tak dostałam dietkę, więc to co mi się spodobało sobie przyrządziłam kilka razy, ale to tyle. jadłam więcej niż w diecie jest, myślę, że koło 1600-1800 kcal. dużo dziewczyn bierze 3d chili, ale diety nie ruszało i spoko :P aha, oczywiście ćwiczyłam też. niezbyt intensywnie, ale zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo tych kalori, a ile hudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam wtedy dużo do zrzucenia. przez jakieś 3 miesiące schudłam może z 4,5 kilo ale nie dążyłam do tego. potem był taki okres, że zaczęłam się niezdrowo odżywiać i dlatego teraz chcę to połączyć z dietą 3d chili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuszzka
hejka. ja też rozpoczęłam dziś, pierwszy dzień wzorowo domknięty. też sama dietka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co daje ten olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelj
On jest na tyle dobry, że mi już to wystarczy. Do tego jest wygodny (zawsze mam kilka saszetek w torebce ze sobą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
supagirl a jak tobie leci dieta? jak progress?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie ok, wczoraj miałam równe 4 tygodnie na 3d chili, bo 28 marca rozpoczęłam swoją przygodę z tą dietką. Dziś się zważyłam i mam mniej o 4,8kg. Przyznam się szczerze, że liczyłam na trochę więcej przez prawie miesiąc. Z drugiej jednak strony, to ze dwa razy zdarzył mi się wypad do koleżanki, gdzie w ruch poszły radlerki i ciasto. Tak więc, podsumowując, to chyba powinnam być szczęśliwa. Robię jeszcze kolejny miesiąc, tym razem 100% diety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulanna
czesc wszystkim, ja po tygodniu mam 900 gram na minusie. jest spoko, nawet jeśli to woda. pierwszy dzień był dla mnie taki trochę "głodny", ale potem już poszło ładnie. myślę, że 3d chili to może być dietka dla mnie, zobaczymy jeszcze w dłuższej perspektywie jak to będzie, bo ja nigdy za dobrze nie potrafiłam "być na diecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc mam dzis pierwszy dzien na tej dietce, czy wy cos trenujecie do niej? Czy sama dieta starcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez pierwsze dni na 3d chili to raczej nie myślałam o treningu. W pierwszym dniu troszkę głodna chodziłam, drugi podobnie. Po kilku dniach jak mi się organizm zacząć detoxować, to dostałam apetytu na wysiłek fizyczny i zaczęłam na siłkę chodzić. Bez konkretnego planu póki co, ale jest fajnie i sucha nie wychodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a oprócz diety i tego teningu masz suplementacje jakąś? witaminy, mangnez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Multiwitaminę, omega3 i kapsułki 3d chili. To w zasadzie cała moją suplementacja na 3d, czasem też koktajle białkowe z proszku, ale to bardziej jako taki tam dodatek jak mi za mało lub za dużo potrenuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuszzka
hej, bylyscie troche glodne w pierwszych dniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pierwsze dni na 3d chili były trochę takie na głodomorka, ale tylko trochę. Przyprawy niby zaostrzają apetyt, ale tak jak są tutaj użyte, to mają właśnie taki efekt bardziej minimalizujący łaknienie (przynajmniej ja to tak teraz odczuwam, nie wiem jak u was). Ale pierwsze dwa dni to myślałam o jedzeniu, ale byłam zmotywowana, więc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie przyprawy są w tej diecie używane? wszystkie te, ktore ostre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwone, zółte i zielone z tego co widziałam na stronie. zielone nie sa ostre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki, faktycznie rewelacyjnie opisane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kapsułki też mają w sobie przyprawy? bo jeśli tak, to nie ma sensu tego kupować chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@azaja - powiedz mi, te kapsulki to bralas od pierwszego dnia diety? czy tez moze masz porownanie pt. z kapsami i bez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były gdzieś w sieci takie porównania, swojego czasu często na nie natrafiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wizazu dużo dyskusji o tym było w wątku o 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przez kilka pierwszych dni robiłam samą dietę, ale dość szybko postanowiłam zamówić kapsułki 3d, więc nie mam takiego solidnego porównania. Ale też znajdowałam swojego czasu dużo wpisów na ten temat (dlatego też się na te kapsułki zdecydowałam) zapytaj wujka google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a brał ktoś te suple ale bez dietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×