Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milaura

Dieta 3DCHILLI

Polecane posty

Gość gość
7k? a jak dlugo byla na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no napisała przecież, że "od majówki" :P liczyć nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Jest równo po 2 tyg. na 3d chili i mam 2,5kg zrzucone!!! Samopoczucie dobre, energia jak najbardziej - jak dotąd wszystko gra. Nie spodziewałam się takiego spadku, lekko sie czuj***ardzo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz dawać odstępy między słowami, bo cie system źle zrozumiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Mysia, ja mam pierwszy tydzień 3d chili po niedawnej przerwie i już mi spadło kilo :P Uwielbiam początki diety, chciałoby się, żeby zawsze tak spadało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvalkiria
Dziewczyny też do Was dołączam, fajnie, że to wam tak zgrabnie idzie a ja tez chce tej dietki spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, szukam informacji o "kapsułkach 3D Chili". Gdzie nie czytam o tej diecie, to napotykam się na wzmiankę o tych kapsułkach. Czy one są koniecznie do diety? (przeglądałam kiedyś jadłospis i widziałam w nim oznaczenia kiedy jaką przyjmować) Czy możecie rzucić mi na to trochę światła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Azaja, z pewnością przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobiazg dziewczyny i powodzenia. Ile w planie i do kiedy? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć przyszłam się pochwalić. Otóż po (prawie) dwóch miesiącach na 3d chili (stosowanej z różnymi odstępstwami od normy, gdy przyszła pokusa) mam równe 7kg na minusie!!! A jeszcze czerwiec! Coś czuję, że będzie płaski brzuszek na plaże :) Pozdrawiam Was i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje! ja zaczelam dopiero, ale do konca czerwca 5kg w planie do odpalenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeżeli to Twoje ostatnie 5kg, to może być problem, żeby to sobie tak w miesiąc spalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie może i tak, ale na tej diecie da sie w miesiac tak zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do tej diety olej musi byc ten firmowy, czy moze byc zwykly lniany?? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulanna
@Mitzuki a teraz planujesz zrobić przerwę? Mi się właśnie drugie okrążenie kończy, więc kończę. Nie wiem czy wrócę na dietkę, udało mi się naprawdę ślicznie wyszczupleć. Myślę, że teraz wystarczy w zupełności jakaś siłownia. Na pewno niektóre przepisy z 3d chili zagoszczą u mnie na stałe i jeżeli się nie daj Boże znów troszkę zapuszczę, to wiem po jaką dietkę siegnąć :P @gość - może być zwykły, ale ten z kapsaicyną jest po prostu lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulanna
9,6kg! może jeszcze jakbym kilogram zrzuciła... ale to już siłownia daje rade ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, u mnie dziś było podsumowanie. Wczoraj miałam równe 2 tyg. na 3d chili i prawie 3kg w dół... Z jednej strony ♥♥♥ ale z drugiej cholera trochę się przestraszyłam. Czytałam, że na starcie zawsze więcej itd. No ale kurcze... dziewczyny, mnie jest prawie 3KG MNIEJ!!! :D WTF? ♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajuzniewiem
Nie ściemniacie dziewczyny? Kurde mi ostatnio żadne odchudzanie nie idzie, przytyłam od początku roku 7kg i nic w dół sie nie da :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tu nie ściemnia i mówię Ci to na moim przykładzie - na 3d chili naprawdę można bardzo fajnie schudnąć! Jeżeli waga Ci stoi w miejscu, to tym bardziej ta dieta jest dla Ciebie. Spróbuj sobie przez tydzień co Ci szkodzi ;))) (tu się uśmiecham, bo wiem ile można w pierwszym tygodniu stracić :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem ej, trochę za szybko chyba te kilogramsy gubicie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerefere
no jestem teraz na tej diecie, a próbowałem już 2, włączyłem suplement therm line man, ćwiczę i wreszcie widzę efekty. Nie wiem czy to przez Sinetrol w suplemencie czy po prostu mój organizm zaczął się przywyczajać, ale działa!!!!! Suplement dodaje energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka897
Ja również jestem na diecie przez kilka miesięcy stosowałam przeróżne suplementy niestety bez rezultatów mimo stałych godzin posiłków i ćwiczeń na siłowni efektów nie było aż takich gdy zaczęłam stosować afrykańskie mango http://szczupla-kobieta.pl po pierwszym miesiącu już widać efekty znajomi spotykają mnie na ulicy i nie wieżą własnych oczom. 2 miesiąc a ja 12 na minusie. Bez takiego wysiłku co przy innych suplementach co prawda posiłki jem regularnie ale ćwiczenia raz na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" no nie wiem ej, trochę za szybko chyba te kilogramsy gubicie :/ " Ta dietka jest tak skonstruowana, żeby szybko zgubić i nie przybrać. Dużo lasek gubi swoje problemy na 3d chili i jeżeli nie wrócą do opychania się niezdrowym żarciem to ten efekt się trzyma, ja sama jestem dowodem na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kiedys swoje na tej diecie zgubilam, powodzenia dziewczyny, polecam robic przerwe juz po miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze nie skończył się czwarty tydzień a mam 4,20 na minusie! Niech żyje 3d chili, świetnie mi ta dieta robi, po prostu mega jest ♥♥♥ ♥♥♥ Tylko teraz jak są te upały, to mi się nie chce czasem tak doprawiać, no ale nie jest to jakiś wielki problem. Dopóki mi spada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sweet monster a ty tylko dietka, czy kapsułki też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za kapsulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×