Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milaura

Dieta 3DCHILLI

Polecane posty

Gość gość
albo na mojego maila napiszcie czarownica-999 (@) wp.pl że chcecie dietę :) oddam swoją za darmo, może to komuś pomoże :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam 3d chili przez 2 miesiące bez kapsułek i zleciałam ok 5kg. Potem dłuższy czas utrzymywałam wagę, do czasu aż rzuciłam palenie i przybrała ok 11kg. Przez listopad i grudzień (do świąt, bo potem przerwałam) robiłam znów 3d ale już z kapsułkami i udało mi się zrzucić prawie wszystko co przybrałam po rzuceniu palenia. Więc też wydaje mi się, że kapsułki 3d jednak mają duży wpływ :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam bez kapsułek i też dało radę :) nawet jeśli trochę wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytty
Z tego co przeczytałam tutaj http://magazyndietetyka.pl/system-3d-chili-pod-lupa-dietetyka/ to kapsułki 3d są opcjonalne, no chyba, że się chce zrzucić więcej niż 5kg. Czytałam też opinie na innych forach, że jest różnica między samą dietą a połączeniem z kapsułkami. Zastanawiam się, czy nie zostawić ich sobie na fazę zastoju, gdy te kilogramsy będą wolniej spadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenni31
Ja na samej diecie zrzuciłam prawie 6kg w miesiąc. Nie brałam kapsułek, chociaż teraz zamierzam, gdyż już znacznie mniej do zrzucenia, więc spróbuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od poniedziałku jestem na 3d chili. Dziś się ważyłam i 0.9kg mniej już. Część z tego to pewnie woda, wiem również, że na początek zawsze leci więcej, ale i tak bardzo się cieszę. Czuję się też znacznie lżej ^^ też tak miałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, też tak miałam jak robiłam 3d chili pierwszy raz. Ta dietka ma działanie energetyzująco oczyszczające, ukryta moc natury :))) Też do Was dołączę chyba, bo już by mi się przydało. Ostatnio jem strasznie w kratkę, zero planu i regularności no i nad dyscypliną muszę także popracować, w myśl zasady - nowy rok = nowa Ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mi się przyda coś takiego, a ta dietka na zimę podobno idealna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam pytanie, długo czeka się na kapsułki? Zamówiłam dziś rano i jestem ciekawa kiedy dojdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalisys
Jak zamawiasz przed 10 to są następnego dnia. Ja zamawiałam teraz olej lniany z 3d chili i też zamawiałam rano, a następnego dnia, koło 15tej, już był u mnie kurier. Tak w ogóle to zakochałam się w tym oleju, do sałatek to jest przecież strzał w 10tke, mega!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limkka
Też lubię ten olej, nie wiem czy on coś faktycznie daje, ale jest świetny w smaku i wygodny w "plenerze" :P Do mnie właśnie dotarła nowa paczka 3d chili, wzięłam sobie zestaw turbo i chcę teraz przetestować tak intensywniej. Ktoś z Was tutaj próbował tak? Jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philala
Ja zrobiłam sobie raz taką kombinację jak manei opisywały chyba na blogu - czyli dietka i kapsułi turbo i ja tak przez miesiąc zleciałam ponad 5kg, więc działa, bo na mnie to było dużo :D To było moje pierwsze podejście do 3d chili, z kopyta rozpoczęłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masiuu
Hej, jestem drugi tydzień na 3d chili i schudłam dopiero coś ok. kilograma, liczyłam, że spokojnie ponad 2kg zlecę (dokładnie 9 dzień diety dziś za mną). Ważę 78kg przy wzroście 173cm. Myślę, że z takiej masy powinnam więcej zrzucić, jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytam w tym art. to suplementowanie kapsułek nie jest wymagane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są, sama dietka daje już fajne efekty, ale jeśli chcesz zrzucić więcej to warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska wusz
Ja miałam do zrzucenia 12kg i przez miesiąc na samej 3d chili udało się zrzucić 3kg, potem się trochę zniechęciłam, a następnie spróbowałam kapsułek. Diety już tak nie trzymałam, tak pół na pół - to co mi pasowało to jadłam z dietki, a co nie to wymyślałam, ale żeby było w miarę zdrowo. Myślę, że to kapsułki zrobiły swoje :) w 3,5 miesiąca udało mi się zrzucić całą nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tak obiektywnie to co jest lepsze dieta czy kapsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na samej diecie i chudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam powiedzieć, że przerzuciłam naprawdę dużo artykułów o samej 3d Chili jak i kapsułkach, znalazłam też trochę o tym u różnych blogerek. Opinie są różne, raz laski, które się tym jarają a innym razem merytoryczne opinie, ale w zasadzie prawie wszystko na plus, więc ja postanowiłam sobie przetestować przez miesiąc i dietę i kapsy - równolegle. Traktuje to jako ciekawy eksperyment no i będę Wam pisać co się dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szekielka
I kiedy startujesz? Dużo masz do zrzucenia? Który zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś zamówiłam, jutro wyślą, we wtorek pewnie dostanę paczkę, więc w środę. Do zrzucenia trochę mam, chciałabym zrzucić koło 12kg ale wiem, że w miesiąc to niemożliwe raczej. Zestaw chyba ten 3D chili turbo, z 2x ilością kapsów, ale bez oleju Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska wusz
Na turbo kapsach to nawet dietę sobie od czasu do czasu można odpuścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dietę zawsze trzeba mieć, jak będziesz wpieprzać jak szalona, to kapsułki same z siebie tego nie spalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że dieta musi być. Ja na początek połączę to z 3d chili i zobaczymy jak pójdzie. Z tego co czytam i co słyszałam od koleżanek, to jestem pozytywnie nastawiona :D Jak efekt będzie fajny, to sobie zacznę z kolei eksperymentować z dietą (coś dodam, coś zmienię, odpuszczę...:P ) a zostawię same kapsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie ciekawy, link trochę Ci się głupio wkleił, musiałam kopiować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam diete - daj maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artykuł o 3d w wątku o 3d, już dajcie spokój ze spamem, jak dla mnie bardzo apropo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×