Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milaura

Dieta 3DCHILLI

Polecane posty

Gość gość
Heja dietowniczki, mam takie pytanie, czy można w tej diecie sobie podmienić niektóre produkty? Gdy się nie lubi np. jakiegoś warzywa czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że można, najważniejsze żebyś jadła paprykę :) i doprawiała wg przypraw które są podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szekielka
Azaja ruszyłaś z redukcją? Jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i dzięki za zainteresowanie :D Wystartowałam dopiero w czwartek, plan jest, kapsułki są, motywacja jest. Ważyć będę się pod koniec każdego tygodnia z 3d chili. Pierwsze ważonko w środę, chociaż ciekawość robi swoje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślisz, ile uda się zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriri
to to zalezy od tego ile ma do zrzucenia, predyspozycji itede itepe, roznie ludzie zrzucaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlanns
Ja w czerwcu robiłam 3d chili i wtedy od początku czewca do ok 5-7 lipca udało mi się zrzucić ponad 6kg. Zleciałam z 80kg do 73,7 - coś takiego. No i ja miałam jeszcze kapsułki, ale nie turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azaja powodzenia! Sama jestem ciekawa jak Ci pójdzie to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Już idzie dobrze, czuję się znacznie lżejsza od kiedy rozpoczęłam 3d chili. Nie chodzi o taką lekkość, jakbym to już nie wiadomo ile zrzuciła, ale bardziej taką lekkość w organizmie, na żołądku.. Ja chyba stanowczo za dużo węglowodanów jadłam, a to obciąża i usypia. Czuję teraz dużo więcej energii1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jutro zaczynam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie progresik jest, zobaczymy, jeszcze 2 tygodnie pociagne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrzuciłam 6kg w jakieś niecałe 4 tygodnie na 3d chili, więc myślę, że można to zaliczyć jako super progress :D. Nie miałam żadnych określonych oczekiwań odnośnie dokładnych cyfr, czy coś. Raczej podchodziłam do diety ze szczerą ciekawością i jak dotąd nie zawiodłam się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja swoją 3dczili rozpoczełam tydzien temu. Plan to około 5 kilo no i zobaczymy ile mi to zajmie. Wiesz może jak to oszacować? Ile Ty chudłaś tygodniowo tak plus minus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A ile masz do zrzucenia? Ja bym chciała 5-7 kg się odchudzić. Chcę właśnie spróbować 3d chili. Dotychczas byłam na różnych dietach, ale skutek raczej mizerny. Liczę, że teraz to się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muza
Ja się wciąż rozglądam, ale o tej ostatnio czytałam wiele fajnego w sieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska a z jakiej wagi startujesz? Co było największym problemem dla Ciebie w poprzednich dietach? Myślę, że 3d Ci się spodoba, ja się w nią wkręciłam. Jak masz więcej do zrzucenia, to możesz też do dietki dorzucić ich spalacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam trochę chybotliwe zdrowie, w związku z czym zastanawiam się czy będą dla mnie jakieś przeciwskazania odnośnie tej diety. Gdzie mogłabym dostać bardziej szczegółowe info? Odpisują na mejle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że najwygodniej będzie jak do nich napiszesz na fanpejdż https://www.facebook.com/Dieta3D/ Odpisują tam na wszystkie pytania związane z dietą, więc z pewnością i Tobie pomogą. Powodzenia! Fajnie będzie jak do nas dołączysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zrzucenia jakies 9-10kg, jak długo to zajmie na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azaja - mam 65 kg, ale miałam już 70. Zazwyczaj problemem dla mnie jest to, żeby daną dietę utrzymać. Jak już trzymam, to te kilogramy spadają i jest fajnie. Problemem jest głównie motywacja i konsekwencja :P no i dlatego właśnie 3d chili, wszyscy chwalą tą dietę, że nie nuży i stosunkowo łatwo w niej "wytrwać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska, czyli jak rozumiem planujesz 58-60kg wagi końcowej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zaczynam, niedlugo sie dolacze ze swoimi wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, te 58 to jest na razie taki najgłówniejszy cel :). Jak uda mi się go osiągnąć to wtedy zobaczę jak będę wyglądać, no i ewentualnie co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanko: czy samo stosowanie tabletek turbo bez zalecanej diety (i tak jem mało) daje jekieś efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dało dużo. Już samo podkręcenie metabolizmu po nich jest zauważalne. A co do "jedzenia mało" to też nie do końca o to chodzi, musisz mieć dostarczone wszystkie składniki, a 3dchili Ci to zapewnia w swoim planie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imho bez tabletek samej diety nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kapsułkami idzie to lepiej, odczuwalnie lepiej. Ja teraz robię równolegle dietkę i pakiet turbo z 3d chili i idzie mi to dynamiczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heja! od jutra zaczynam razem z Wami, więc liczę na mocny doping, bo mi to bardziej potrzebne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×