Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

jeżynka oni nawet nie wiedzą że lekarza zmieniłaś chyba ze im powiesz ja zmienilam 3 razy, i trzeci wkoncu wlasciwy i kompetentny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Aniolkowa tak ci wspolczuje. Teraz wszystko będzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa witam, przytulam mocno i trzymam kciukole by wszystko teraz było dobrze. Tego lekarza to bym gołymi rękami zabiła. Mam nadzieję, że poniesie konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa i ja Cię przytulam mocno. Ostatnio słyszałam podobną historię u ginekologa pani opowiadała że jej synek też umarł tuż przed rozwiązaniem też duży i zdrowy i właśnie była z drugim dzidziusiem zresztą też chłopcem i był cały i zdrowy i Tobie życzę zdrowego dzidziusia i będzie dobrze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Jestem jestem ju ale na chwilkę bo pędzę po córkę do szkoły :) Otóż byłam na wizycie i pani doktor zrobiła mi USG widząc mój wielki balon :) żeby sprawdzić czy aby na pewno nie chowa się gdzieś drugi dzidziuś :) i jest jeden ale za to jaki *****iwy :) nie wierzyłam własnym oczom :) ma 5 cm. i wierci się okropnie :) nawet wkładał rączkę do buźki :) ,serduszko bije mocno i wszystko jest ok :) Jeszcze niewiem jaka płeć bo to 11 tydz. i 4 dni :) i usg robione na zwykłym czarnobiałym sprzęcie :) ale w każdym bądz razie jak będzie większe maleństwo to na pewno da mi popalić jeśli nadal będzie takie *****iwe :) Aniołkowa na prawdę wspólczuję tego przez co musiałas przechodzić i nadal przechodzisz bo jest to ból nie dowymazania ale tym razem musi się udać :) myśl pozytywnie bo stres nie jest teraz Ci potrzebny i uda się zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
a zapomnialam dodać wyszła mi niedoiczynność tarczycy :( no i dostałam leki eh. Musiałam tez zarejestrować sie do endokrynologa w trybie pilnym . I robiłam dzisiaj jakies dokładniejsze badania z krwi w tym kierunku. Tzn normy na kobiete w normalny stanie są na granicy ale ok natomist jak na normy w ciąży jest zaduże tsh bo ja mam 4,200 a powinno byc w ciąży 2,500 . No nic 25 mam usg genetyczne i mam nadzieję że wszystko jest w porządku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 15 gratulacje ale dzidzia duża. I pomyślcie że w październiku już będziemy się dzielić informacjami na temat płci dzidziów już nie mogę się doczekać żeby jakoś mówić do tego mojego brzuchala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolkowa - trzymam kciuki za was! lena 15 - ciesze sie ze wszystko ok, duze malenstwo. A corka tez byla duza, jak sie urodzila? miska82- jak to mozliwe, ze juz w pazdzierniku bedzie wiadomo jaka plec? Chyba zdecydowanie za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka :) jesteśmy na tym samym etapie więc cieszę się podwójnie;) Jejku gratulacje, jaki duzy bobasek:) <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka byla na usg w 12 tygodniu i poznala plec, a do tego potrzebny jest b. dobry sprzet i dziecko musi sie pokazac:) ot cala filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poprzedniej ciazy poznalam plec dopiero w 22 tyg, Wczesniej nie chce mowic. No chyba, ze tym razem wybiore sie prywatnie. Poniewaz standartowo USG robia w 12-14 i pozniej okolo 22 tygodniu . Chyba, ze jest jakis problem z dzieckiem, wtedy czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jak sie dowiedzialam co powiedzial onkolog to dostalam skurczy w dole brzucha, wzielam nospe i troche ulzylo, mam nadzieje jednak ze wszystko w porzadku za tydzien w srode mam badanie prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zalecil mi lekarz usg genetyczne i test pappa, pytalam juz wczesneij na forum czy ktos to robil i czy jest to warte zachodu? to moja pierwsza ciaza i sama nie wiem co gdzie i jak, ale zdecydowalam ze zrobie to, skoro wspomnial o tym, moze lepiej wiedziec niz pozniej 'pluc' sobie w twarz i winic sie, ze sie nie zrobilo, sama nie wiem? a wy, mamusie kwietniowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiasianko - gratulacje, niestety nie pomoge. Ja mam wszystkie genetyczne refundowane, wiec tak czy siak robie, ale czy warto nie ma pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ;) no własnie z jednej str patrze na cene, ok.500zl te badania, ale z drugiej, wole wiedziec niz martwic sie pozniej. a wlasnie u mnie raczej to nie jest refundowane, nie zalatwie tego na pewno w ten sposob.. mimo wszystko jednak mysle tzn wiem, ze zrobie je. fajnie ze jest tu ktos w takim stanie jak ja :D i ma termin jak ja i ze w ogole mozna pogadac o wszystkim smutkach zalach radosciach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ! ogladam wasze brzuszki, zazdroszcze i oczom nie wierze! jakie sliczne i okragle;)!!! a ja jestem plaska jak deska i tak jakos jeszcze nie wierze ze rosną we mnie moje dwa cukierki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiasianko, jezeli chcesz zrobic bezplatnie badanie prenatalne, to zadzwon do swojego oddzialu NFZ oni ci podadza placowki w ktorej mozna wykonac badanie prenatalne, A tak wogole Gratulacje podwojne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Niestety fotek nie pokaże :( bo z tej radości zapomniałam poprosić lekarkę żeby je druknęła a ona robiła tylko po to żeby upewnić się że jest jedno widząc moj brzuch :) bo dokładnie za 8 dni mam USG genetyczne 4 D i wtedy dokładnie wszystko będzie widać i nawet może płeć :) i wtedy poproszę o fotki i wkleję je od razu :) Oj będzie chyba więcej tych fotek bo Usia idzie w tym samym terminie :) i jeszcze ktoś miał iść ale już nie pamiętam :) chyba Frugo :) Ale powiem Wam że kurcze ważę już 60,2 ;( kg. a waga sprzed ciąży 55 kg. Narazie muszę jeść to co co organizm toleruje ale jak już przejdą mi te mdłości to zacznę uważać co jem :) bo waga rośnie jak mój brzuchol :) zbyt szybko :) a co do córki to nie była duża ważyła 3050 a wysoka na 51 cm. : :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie musze się dowiedziec cos wiecej o tym, a lekarz skierowal mnie do 2 klinik w lodzi (domyslam sie ze ma z nimi jakas umowe, jak i pewnie od razu korzyść z tego) i tam jest to wlasnie w takiej cenie. w piotrkowie trybunalskim juz troche taniej jak dzwonilam do innego lekarza, moze jakas mamusia jest tu z okolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
a zapomniałąbym :) witam Cię kasiasianko :) taka ze mnie gapa :) i gratuluję podwójnego szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję lena i wzajemnie, jak i ja wam gratuluje wszystkie mamy :) ale nie moge napatrzec sie na wasze brzuchy, moja waga w miejscu stoi no masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia1993, badania prenatalne refundują kobietom po 35 r zycia i tym które są w grupie podwyzszonego ryzyka, tyle naczytalam sie:) zobaczymy co powiedza mi w przychodni, ale moj ginekolog, gdyby chcial by bylo to dla mnie darmowe, powinien mi dac skierowanie, a takowego nie dostalam, takze w sumie zrobie je placac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia647 a ty który tydz? jejku jakie wy okrągłe ;) tak wam zazdroszcze! ja po prostu polknelam deske chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×