Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Widzę kraj pogodą podzielony Lublin pod znakiem słońca. ODBIEGAJĄC OD TEMATU GŁÓWNEGO mam pytanie do mam które mają już starsze dzieci macie jakiś metody na katar i infekcję wirusową z kaszlem już 6 dzień synek i ja chorujemy i nic nie pomaga. Może jakies inhalacje ale z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipomal i sol morska do nosa. Mojej przechodzi trzy lata ma. Ma LENKA. coś nie chce mnie zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na katar sprawdził się jedynie nosiwin i to ten mocniejszy. Taki po 1 roku życia. Inhalacje natomiast z wody morskiej lub soli fizjologicznej. W sumie to jedno i to samo. U nas piękna pogoda za to ja zdechła jestem. Dopiero 3 łyki kawy fusiary lekko mnie na nogi postawiły. Obiadu dziś nie będzie, małego do przedszkola nie dawałam bo kaszle. Pizza zamówiona. To się niechciejstwo nazywa. Zupę dniową z wczoraj mam ale mały tego nie dotknie za to ja chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też była pizza wczoraj mężowi nie posłużyła za to ja się cieszę że coś mi pomogło w szybszym pójściu do toalety :) bardzo wam dziękuję za rady mam nadzieję że pomogą. Ja dzisiaj też nie gotowałam tata był wczoraj zrobił krupnik mama dała kopytka żyć nie umierać, szkoda tylko że na jutro nie wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałgolinka
Ja mam 5 letnią córkę i na gęsty katar podaję jej krople mucofluid (tylko one są chyba na receptę).Jeśli chodzi o inhalację to inhalator+ sól fizjologiczna. A jak katarowi towarzyszy mokry kaszel to pulneo i mucosolvan dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
mam do Was pytanko związane z oddychaniem.Otóz od 3 dni tk jakoś ciężko mi się oddycha czasem muszę wziąść głębszy oddech żeby tak mocno zaciągnąć się powietrzem. Czy któraś zWas też tak ma że ciężko jej się oddycha teraz ? Idę do lekarza 17.09 więc zapytam na pwno o to ale może ktoś tez ma ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam wrażenie że jakoś ciężej mi sie oddycha i szybko sie mecze. Szczególnie jak wchodze po schodach. Pola88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma lekką przez przypadek zgłosiłam twojego posta którego pisałaś jako gość. Przepraszam. Tak to jest jak się w telefonie klika. Co do oddychania to mi się okropnie ciężko oddycha. Zawaliłam to na wirusowke jakiej się ostatnio nabawiłam. Wejście na pierwsze piętro i już zadyszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
hej po wczorajszej wizycie wszystko ok, dziecko mierzy 1,93cm, jest wieksze niz wyliczenia z OM, lekarz sie mnie pytał czy miałam regularne cykle bo myslał ze bedzie to tydzien 7/8 a sie okazało ze tydzien 9:) pewnie dlatego ze miałam bardzo krotkie cykle i do zapłodnienia musialo dojsc praktycznie po @, serce biło prawidłowo, nastepna wizyta za miesiac bo nic sie złego nie dzieje wiec sam gin powiedział ze czestsze wizyty sa po prostu bez sensu lena nie pomoge, nie przypominam sobie zebym na tym etapie w ktorejkolwiek ciazy miała taki objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi od początku ciężej się oddycha ale słyszałam że to normalne, ale czytałam nie pamiętam gdzie na jakimś innym forum kwietniówek że kobieta weszła do gina z zadyszką to ją wysłał do kardiologa. Ja sama leczę się na serce ale nie wydaje mi się żeby to miało związek ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titilinka gratuluję że z twoim skarbem wszystko dobrze Przepraszam dziewczyny, ale na pare dni muszę zniknąć, chyba mnie bierze znowu ZUM. Kurde a jeszcze jutro jedziemy nad morze na jeden dzień i ciekawe jak będzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie czajnik musiałam sprawdzić co to ten ZUM ale już jestem mądrzejsza. Ja brałam urinal intensiv i ostatnie badanie już ok. Titilianka gratuluję dużego zdrowego dzidziusia. Cudnie tak popatrzeć choć przez chwilę na to swoje maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Usia życzę zdrówka :) i szybkiego poworotu do nas :) A co tych trudności w oddychaniu to cieszę się że nie jestem z tym sama :) no ale tak poważnie to poczytałam sobie na ten temat i niby z poczatkiem drugiego trymestru zaczynają sie własnie takie problemy jak płytki oddech i zadyszka ale no i może już towarzyszyć do końca ciąży.Ale zapytam 17 lekarkę o to bo naprawdę muszę chodzić momentami jak parowóz idę i nabieram tyle powietrza ile się da bo coś mi uciska na przepone a przynajmniej takie mam odczucie ze tak jest . Miśka ja też sprawdzałam co to ZUM :) także chyba też jestem czajnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska a cos powaznego z sercem masz?bo moze to rzeczywiscie od tego klopoty z oddychaniem.No fajnie tak zerknac na dziecko,juz zapomnialam jak to jest, cały czas sobie mysle gdzie ono tam siedzi,czasem takie abstrakcyjne sie to wydaje ze jest we mnie maly czlowiek;tez tak macie ze nie wierzycie czasem ze jestescie w ciazy? Usia ja problemy z ukladem moczowym mam od dziecka, juz mnie tez cos chwytalo niedawno ale udalo mi sie wykurowac bez lekow,w 1 ciazy tak zdychalam ze musialam brac furagin-wtedy byl na recepte ale ginekolog mi sam wypisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam że czasami nie wieżę w to że jestem w ciąży, gdyby nie te moje mdłości ( bo jednak je mam nadal ). Dotrze to do mnie tak w 100 % jak chyba poczuje pierwsze ruchy. Dziewczyny a zastanawiałyście się już nad imionami? My dla chłopca na 100% mamy Andrzej, a co do dziewczynki to ciągle się kłócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie mojego serca ma tachykardię i arytmię tą pierwszą od dziecka. Faktycznie ja też nie bardzo czuję że coś we mnie rośnie ale jak pojawią się pierwsze ruchy i cały czas kontrola czy na pewno poruszyło się tyle razy ile powinno no i wywali brzuszysko to poczuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mdłości to po cichu wierzę że przez wzgląd że mój dzidziuś jest najstarszy to najszybciej mi miną okrutna jestem co ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
a u mnie jesli chodzi o mdłości to każdy dzień to loteria :D jednego dnia mam straszne mdłości praktycznie bez przerwy, a drugiego zupełnie nic . Tak mi sie jakoś ostatnio poprzestawiało ale wierzę że już niedługo się skończą i w ogóle nie wrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam dobrze nie mam mdlosci (ja to dopiero jestem okrutna :P), z tym oddechem to tez u siebie zauwazylam jak mam u siebie w domu pokonac schody to wole z tego zrezygnowac i nie pojsc na gore jesli nie jest to bardzo konieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie namecze wielkie sprzatanie przed przyjazdem gosci,maz niestety w pracy wiec sama na placu boju a teraz szukam jakiegos ciasta do upieczenia bo by sie przydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo28
Nick_____Wiek__ TP___plec/imie___ Które dziecko? Miejscowość Miśka82__________32______01.04____xxx___3___Lublin nana94___________20______02.04____xxx___1. katowice 79_______________35______02.04____xxx ___ Pola88 ___________26______ 04.04____xxx___1 lena15____________30______05.04____xxx___2___kraków frugo28___________28______ 05.04___xxx____1 Usia1993__________21______06.04____xxx___1__Gorzów WLkp misiabelka________23_______ 09.04___xxx____1 gałgolinka_________30______10.04____xxx____2 retro86____________28_____ 11.04____xxx____2 paulina00023______23______11.04.____xxx___1 Ladyfox ___________34._____18.04.____xxx.___1 LyLy88_____________26______x_______xxx___2 kati34_____________34______20.04 ____xxx___2 Piekary Slaskie Gabryjelka_________31______20.04____xxx___2 Szczecin ma LENKA________23_______28.04_____xxx___3 jastrzebie Boleczka__________20______23.04_____xxx___1 titilinkaa___________29______26.04_____xx___ 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo28
cześć dziewczyny :) wczoraj byłam u lekarza i wyznaczył mi termin na 5.04 dlatego wkleiłam nowa tabelkę. Będzie to prezent wielkanocny :) Wszystko jest ok, dzidzia ma 5 cm i jest strasznie *****iwa. Mam nadzieje że dziś będzie 3 dzień bez mdłości. pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężkie oddychanie też tak mam jak już pisałam wcześniej. W 1 ciąży też tak miałam, pamiętam nie raz musiałam szybko gdzieś usiąść nawet na schodach przy sklepie(zaraz pogotowie chcieli wzywać ludzie) albo z ledwością do auta doszłam się położyć.W uszach zaczęło mi piszczeć w oczach jakieś gwiazdy latały, ciężki oddech i poty, masakra na prawdę nie ciekawe uczucie, jakbyś zaraz miała się przewrócić bezwładnie.Teraz też podejrzewam tak będzie,jak już ciężko oddycham, tylko teraz mam jeszcze Nadusię na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Witaj Frugo :) to mamy ten sam termin :) oj to duże już dzieciątko :) czyli wychodzi na to ze moja dzidzia mniej wiecej juz tez taka duża :) oj nie mogę się dczekac 25 września i w końcu zobaczę moje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo28
ja ide 26 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Nick_____Wiek__ TP___plec/imie___ Które dziecko? Miejscowość Miśka82__________32______01.04____xxx___3___Lublin nana94___________20______02.04____xxx___1. katowice 79_______________35______02.04____xxx ___ Pola88 ___________26______ 04.04____xxx___1 lena15____________30______05.04____xxx___2___kraków frugo28___________28______ 05.04___xxx____1 Usia1993__________21______06.04____xxx___1__Gorzów WLkp misiabelka________23_______ 09.04___xxx____1 gałgolinka_________30______10.04____xxx____2 retro86____________28_____ 11.04____xxx____2 paulina00023______23______11.04.____xxx___1 LyLy88_____________26______x______xxx___2 kati34_____________34______20.04 ____xxx___2 Piekary Slaskie Gabryjelka_________31______20.04____xxx___2 Szczecin Boleczka__________20______23.04_____xxx___1 titilinkaa__________29______26.04_____xx___ 3 ma LENKA_________23______28.04_____xxx___3 jastrzębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
poprawiłam według kolejności :) nudzi mi sie :) ale zaraz idę z pieskiem na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam 3 bit ciasto i tak podjadalam masy ale mega pyszne a mialam nie jesc slodkiego. napracowalam sie dzis troche i jeszcze mam sporo do zrobienia tak ze popoludniowa drzemka dzis odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja kruszyna pewnie też już taka duża bo z usg mam termin na 02.04 Ja idę w czwartek i nie mogę się doczekać bo od 3 dni brzuch mnie boli jak przy okresie... Mam nadzieję że to tylko rozciąga się macica a nie jakieś złe skurcze... Z oddychaniem mam podobnie. Nana coś się nie odzywa wcale... Ciekawe czy wszystko u niej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×