Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gosssiunia
Czesc dziewczyny ja rowniez mam termin na kwiecien dokladnie 17ego. jestem mama trzech synow i mialo juz wiecej nie byc dzieci ale chec posiadania corki byla zbyt duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeej :D nie nie, nie wstałam dopiero;p wróciłam z usg genetycznego, i zamiast do Was szybko pisać, wzięłam sie za obiad...mmmm :D:D więc tak, wszystko jest ok, obydwoje kość nosowa maja, przeziernosc 0.9 i 1.0, i mamy 6,40cm i 6,41cm:) i wszystko wszystko na miejscu, ale nie wiemy jeszcze kim jesteśmy :) a tak poza tym, pięknie wygląda każda z Was, i proszę tu nie wydziwiać, że jestem taka czy owaka, 'gruba' czy jak szkielet! macie śliczne brzuchy, a w nich największe skarby ! co do bakterii, już kiedyś pisałam, że mi lekarz powiedział, że dobrze, że są. gorzej jakby ich nie było. i własnie wody pić dużo, ja kupowałam sobie i jadłam suszoną żurawinę. ziolka, nie martw się wszystko będzie ok, a gdy mi macica poszła w góre, to też rzadziej zaczęły występować pobolewania czy ciągnięcie, ale spokojnie, nie minęło ;p ziolka, tyś to z restauracji wytrzepała ;p? u mnie dziś makaron z sosem bolońskim, a w sosie pierś z kurczaka, ser starty o warzywa chińskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssiunia
Hej dziewczyny. mam termin na 17 kwietnia. jestem juz mama trzech synow ale chec posiadania corki byla zbyt duza. tym razem wszystko bylo robione wedkug zalecen lekarza na corke. zobaczymy niedlugo czy sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale robicie smaka ;d mmmm :) a mnie moj narzeczony truje syropem z cebuli bo dalej kaszel mnie meczy hahahah ;d a brzuchy wszystkie mamy sliczne i tego sie musimy trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka79 - właśnie o dr.Dembnickim różne opinie słyszałam. Ja ogromne pozytywy słyszałam od kobitek i mojej cioci ktora pracuje w szpitalu (ale na innym oddziale, ale wiadomo info sie niesie) Dr. M.Ciepiela. Chodzę od początku i nie zamienię nigdy w życiu! z czystym sercem polecam. Jakbys chciala jakies szczegoly to daj znac. A gdzie Ty teraz jestes? bo w tabelce nie ma miasta. No centralnie tak cieplo ze krotki rekawek :) witamina D tak tak tak. Co do cukini to być może i by sie gdzies znalazla faktycznie, nie myślałam o niej do tej pory hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Gossiunia i gratulacje:) to fajną gromadkę już masz:) życzę dziewczynki, ale co Bozia da to nigdy nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju w końcu was nadrobiłam, rozpisałyście się dziś strasznie :) Już zapomniałam co piałyście rano więc przywitam tylko nowe dziewczyny, doczytałam że jedna jest ze Szczecina ( tak jak ja i gabryjelka) do jakiego gina chodzisz ?? i widzę że mamy podobne daty porodu :) Widzę że dziś sesje brzuchów, więc ja też cyknęłam fotkę :) Dziś zaczynamy 14 tydzień :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eda7175eff1a626e.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiasianko - jeja.... dwa cuda po 6.40cm kazde :) sosssiunia- witaj, trzymam kciuki za dziewczynke ewiczek - mieszkamy w Londynie, ja od 11 lat, maz od 14. Musze dopisac ;) Ten lekarz, przyjmuje chyba w Medicusie, bo ostatnio czytalam opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesja musiala byc ;d sliczny brzuszek ;) i widze ze masz pieska ojeej , ja szaleje za psiakami haha taka moja głupawka ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma LENKA - to faktycznie wyprawa całą z wyjściem, a jak dojdzie i szkrab to dopiero bedzie ;) ziolka - tak Medicus. Bylismy w zeszlym listopadzie u kumpeli, no i pogoda wiadomo jaka.. kasiasianko - ciesze się ze wszystko w porządeczku! Jagamami - piękny brzuchalek :) Brawo monisia-cudowny! gosssiunia - witaj!! wpisz się do tabelki, a że dziś dzień BRZUCHOLKÓW to zapraszamy i z fotką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także ziolka spokojnie, wszystko ok;* najgorszy czas za nami. a Twój obiad wygląda przepysznie ! :) szkoda jeść tak ładnie na talerzu wygląda:) monisia, równie przepięknie jak każda wyglądasz:) teraz wszystkie już tylko do przodu! a chwilowo żegnam panie, bo idziemy na drzemkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Ziolka79, Ty tutaj "jajokados", a ja się pieczarkową chwalę, hehe. ;) Z tym, że ja uwielbiam tradycyjną polską kuchnię. Dla mnie bigos, gołąbki, grochówa, mielony z mizerią to jest to. ;) Kuskus kiedyś robiłam często na imprezy w formie sałatki. Cukinię uwielbiam, ale awokado z jajkiem to nie próbowałam. W sumie nie lubię takiego połączenia: owoc+mięso albo owoc+makaron czy kluchy, więc owoc z jajkiem też nie jest dla mnie kuszący, ale nigdy nie mów nigdy. ;) Tak samo nie cierpię ananasa w sałatce. Moja teściowa wiecznie dodaje i dziwi się, że nie jem. :P Albo sałatka z rodzynkami, migdałami, no chyba, że owocowa. ;) Gosssiunia, no to masz jak moja teściowa. Też chciała zawsze córeczkę i ma trzech synów. ; ) Mój tatuś chciał chłopca to ma cztery baby, hehe. :D A jak lekarz kazał robić "na dziewczynkę"? :) Teoria, że na chłopca w owulację, a na dziewczynkę kilka dni przed? ;) Czy jeszcze coś innego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo28
Jagamami nie martw mały brzszkiem, ja nie mam sie narazie czym pochwalić, rano w szczególności zanik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżanke. Ja już po wizycie u stomatologa wiedzialyscie że kobiety w ciąży mają leczenie kanałowe za free mi trafił się jeden taki ząb ale powiedziała że zacznie go po 15 tyg ciąży bo teraz nie można. Korzystajcie bo normalnie nawet 250zł taki jeden ząb jak nie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolkowa- ja "polska" kuchnia nie pogardze :) po prostu nie mam czasu na gotowanie w ciagu tygodnia, zazwyczaj robie cos na szybko, wiadmoo, bigos, pierogi, golabki, bardziej czasochlonne. Ja polaczenia makarony , czy klusek z owocami, tez nie lubie, a ze awokado zawsze na slono ,wiec jak juz sprobowalam z tym jajkiem z piekarnika to sie zakochalam. Moj synek tez uwielbia awokado w kazdej postaci. Chlopiec w owulacje , dziewczynka przed tez slyszalam, ale innych sposobow nie znam. Podobno dieta moze miec tez wplyw... frugo - ja rano tez maly , a wieczorem x 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosssiunia witaj,a znasz juz płec? Gabryjelka dobrze wiedziec o tym leczeniu kanałowym Kupilam dzisiaj fotelik samochodowy,jeszcze poluje na jakis fajny lezaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia647, to ja jestem ze Szczecina :) Jestem pod opieką Poradni Patologii Ciąży na Pomorzanach. To ze względu na problemy z zajściem w ciążę, dwoma poronieniami i dwurożnością macicy. Także za każdym razem był tam inny lekarz (ale mi to nie przeszkadza). Badania prenatalne też miałam tam robione i umówili mnie od razu na połówkowe. A usg robią mi na każdej wizycie. Ale rodzić tam nie będę. Syna rodziłam w Zdrojach i teraz też tam pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurrrrrrde Dziewczyny, byłam w Pepco. Jakie tam są ubranka dla malutkich dzieciaczków, jakie body, kolorowe i malusieńkie!!! Nic nie kupiłam, bo obiecałam sobie, że będę czekać do 6 miesiąca :) Kupiłam tylko biustonosz bezszwowy do spania za 9,90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie czy swędzi Was skóra? na piersiach już moze nie aż tak, ale na brzuskzu, na boczkach, a i uda i swego czasu nawet wewnętrzna strona ramion?! powiedzcie czym sie smarujecie, dokladnie gdzie i ile razy dziennie. Bo albo moja skóra już tak się rozciąga i tylko kurza noga patrzę czy jaka różowa pręga nie wyskoczyła... ale na rozstępy za szybko. Czym to swędzenie może być podyktowane Prosze opiszcie dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salatka - mi kumpela też mowila o tych bezszwowych z Pepco, trza by się było przejść i obejrzeć, ja również jeszcze dla bobo nic nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka- ja omijam szerokim lukiem sklepy, tez obiecalam sobie, ze zaczekam. Poza tym mam mnostwo po synku. ewiczek- na brzuchu swedzi najbardziej i na bokach tez. Ja sie smaruje zwyklym olejem kokosowym (kupilam u nas w zielarskim) wyglada jak smalec, ale pieknie pachnie. Nie brudzi ubran, no i jest bez chemii, ktora jest w balsamach. Poza tym teraz trzeba uwazac, bo duzo kosmetykow moze uczulac. Dobry jest tez olejek ze slodkiego migdala (najlepszy rowniez dla malenstwa po urodzeniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka - musze cie zmartwic, ale bio oil, a raczej jego skladniki sa niebezpieczne dla kobiet w ciazy np Benzyl Salicylate, BHT- jest kancerogenny, Eugenol- toksyczny. Najlepiej stosowac naturalne rzeczy. Ja pod koniec pierwszej ciazy smarowalam sie nawet "tam" olejem z oliwek, zeby przygotowac skore na rozciaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka- kokosowy wchlania sie dobrze,oczywiscie nie jak balsamy, nie zostawia tlustej powloki jak np olej z oliwek. Sory , ze wam tu truje o takich rzeczach, ale nawet sobie czlowiek nie zdaje sprawy i le na co dzien "kumuluje" nasz organizm, ze wszystkich kosmetykow, kremow, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×