Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Ja miałam poważną operację na kręgosłup, więc byłam nastawiona na straszny ból po cesarce... I tu zaskoczenie, nie pobiło to tamtych wspomnień :) Nie brałam nic przeciwbólowego i to nie dlatego, że robiłam z siebie męczennicę. Nie czułam takiej potrzeby. Ciężko jest wstawać na początku, bo to brzuch pracuje. Ja żeby ograniczyć wstawanie trzymałam Młodego na łóżku obok mnie i przenosiłam go od cycka do cycka. Straszne jest kichanie, no i śmiech trzeba ograniczyć. Teraz też cesarka na 100%. Gorzej od cesarki wspominam późniejszy ból kręgosłupa, jak zaczął wracać po porodzie na miejsce - wyłam z bólu. Na szczęście mój ortopeda wynalazł mi jakieś zastrzyki homeopatyczne, które mogłam brać i karmić Młodego. Ale ja wychodzę z założenia, że lepiej się nastawić na duży ból i się cieszyć,że nie jest tak źle :) Także tym razem nie oczekuję, że będzie jak poprzednio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkaaa
Na te wrastające włoski to kiedyś kosmetyczka poleciła mi odzywkę do włosów, żeby nią nogi ogolić zamiast pianki czy kremu. Stosowałam to raz w tygodniu bo na ogół to trzy lub cztery razy w tyg nogi golę tak więc u mnie pomogło:) Ja na obiad mam dzisiaj kotlety z piersi ziemniaczki i sałatka z pekińskiej (wymagania męża) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych wrastających włosków to kiedyś koleżanka poleciła mi odżywkę do włosów. Ja golę nogi 3 lub 4 razy w tyg a stosowałam odżywkę raz na tydz i trochę pomogło do tego piling i balsam :) Ja dzisiaj na obiad robię kotlety z piersi z ziemniaczkami i do tego surówka z pekińskiej :) zachcianki męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wrocilam i zyje! Dentysta nie jest jednak taki zly :P przeglad, czyszczenie z kamienia,szlifowanko i zaswiadczenie do karty ciazy, ze bylam u stomatologa. Ufff :) jak zwykle panikuje bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wierze w zadne pasy moze i poprawiaja wyglad ale raczej sie nie chudnie dzieki nim , cwiczonka to podstawa do plaskiego brzuszka :p , no i oby ten masz zapal do schudniecia po ciazy nie zmalal :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Cześć. :) Dzisiaj podniosłam się standardowo o 11.30. :D Dopiero zjadłam śniadanie. ;) Na głowie turban. Dobrze, że przebudziłam się do łazienki o 6.40, bo mąż o 7 powinien wyjść do pracy, ja patrzę a on słodko sobie śpi. :D Obudziłam go, a on: to dzisiaj jeszcze do pracy? Ja myślałem, że to już sobota. Hehe. ;) Wstałam na chwilę, uszykowałam mu śniadanie do pracy i kanapkę, żeby szybko coś przegryzł i do tego ciepłą herbatkę. Najlepsze jest, że to mu się spodobało i pytał czy tak będzie codziennie. ;) Co do mycia podłóg to u nas jest taki podział obowiązków, że należy to do męża i to dla mnie nic dziwnego. Jak żona i mąż pracują, do tego taką samą ilość godzin to trzeba się obowiązkami dzielić. Nie lubię takiego podziału, że kobieta pracuje, sprząta, pierze, gotuje, robi zakupy, itd., a mąż tylko chodzi do pracy. Nie ma tak dobrze. ;) Co do seksu, to ja też mam zakaz od lekarza, aż mi ciężko czasem, ale to w słusznej sprawie. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj jakoś jeszcze bardzie wywaliło mi brzuch :) Ostatnio jak u lekarza byłam to mi powiedział że nogami się wypycha i stąd taki brzuszek :) A mój kochany mąż stwierdził że jeszcze trochę i zamiast chodzić to będę się turlała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoho ziutka mam podobnie mnie moj narzeczony wczoraj pytal czy wolniej sie isc nie da hahah no ale jak mnie boli w podbrzuszu to normalne ze chodze spacerkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tam też się nie daję :) Mój pomarudzi, pomarudzi i zrobi :D W końcu też umiem gładź położyć, gniazdko naprawić czy opalić i polakierować drzwi, to on musi umieć dom ogarnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla nich to takie hop siup i już :D mojemu to powiedziałam że możemy się zamienić albo że ja wrócę do pracy a on będzie siedział z dzieckiem od małego :D to teraz się trochę uspokoił z tymi docinkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
mami76, wow. :D No ja to gniazdek nie naprawiam. ;) Za to z mężem stawialiśmy wspólnie płot na działce, a potem malowałam i płot i meble ogrodowe. Ogólnie to z męskich spraw jestem cienka, mąż za to nie ma zielonego pojęcia jak jajko ugotować, hehe. :D Doskonale się więc uzupełniamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :) ja na szczezcie mam takiego co i naprawi gniazdko i jajko ugotuje , mieszkanie posprzata i okna umyje , kolacje przygotuje , obiad zrobi takze cud miod malina :p ale zobaczymy czy po porodzie bedzie pomagal przy dziecku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Sałatka z czerwoną fasolą, to jak najbardziej normalne. To efekt rozciągania. Ciągły ból jest niepokojący, takie kłucia to standard. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z kijków :-) stwierdziłam że nie będę siedzieć z tyłkiem. Mój mąż też wszystko potrafi a w gotowaniu jest najlepszy szkoda tylko że za nim coś zrobi to muszę się mocno nagadac taki z niego leń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Sałatka, nie schizujesz, tylko jesteś czujna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja juz po badaniu. Malenstwo ma 7 cm, NT 1.7- wiec w porzadku tak? Bo oczywiscie tutaj nic nie powiedza, tylko "ze ok" i s ie nie martwic. Bo badanie wykonuje nie lekarz a specjalista od USg , takie to tutaj popieprzone. Tak mi naciskal na brzuch tym czyms, ze mnie prawy jajnik boli jak cholera. A i wg USG plod jest straszy o 5 dni, wiec mam date porodu przesunieta na 15.04. mami - maz skarb ;) nana- ja jestem szczypior wiec nawet bez pasa mi wszystko wkleslo samo aniolkowa- u nas tez maz od mycia podlogi i wynoszenia smieci i odkad jestem w ciazy odkurzania :) salatka- mnie wczesniej klulo Cos zaczelam kichac i z nosa cieknie.... Super... Glowa mi peka, pewnie z tego ,ze taksie denerwowalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____Wiek__ TP___plec/imie___ Które dziecko? Miejscowość Miśka82__________32______01.04____syn___3___Lublin nana94___________20______01.04____xxx___1. Katowice Aniołkowa2013____ 26_____01.04_xxx_2(1-Aniołek40tc) lubuskie 79_______________35______02.04____xxx ___ Pola88 ___________26______ 04.04____xxx___1 ewiczek1804_______ ______04.04_____xxx___Jastrzebie lena15____________30______05.04___synuś __2_Kraków frugo28___________28______ 05.04___córcia____1 jagamami_________26______05.04___xxx____1 Poznań Sałatka z cz.fasolką_30______05.04___xxx____1_łódzkie Usia1993__________21______06.04____xxx___1__Gorzów WLkp narcystycznaegoistka_27____08.04_____xxx__1___Warszawa misiabelka________23_______ 09.04___xxx____1 gałgolinka_________30______10.04____xxx____2 retro86____________28_____ 11.04____xxx____2 paulina00023______23______11.04.____xxx___1 kasiasianko________22______11.04____xxx___1 łódzkie jeżynka123________25______15.04___xxx___1__mazowieckie ziolka79 _________35______15.04___xxx___2 Londyn/Jastrzebie monisia647________29______16.04____synuś_____1 Szczecin mami76___________38_______18.04___xxx____2Szczecin kati34_____________34______20.04 ____xxx___2 Piekary Slaskie Gabryjelka_________31______20.04____xxx___2 Szczecin syrfi ______________37______20.04_____xx___2 Boleczka__________20______23.04_____xxx___1 titilinkaa__________29______26.04_____xx___ 3 ma LENKA_________23______28.04_____xxx___3 Jastrzębie i_ika_____________38_______05.05____xxx___3 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że " narzekamy " na mężów :) Mój mąż to straszny leń, wraca z pracy i najlepiej przepał by całe południe, muszę go na siłę z domu wyciągać, a żeby coś w domu zrobił to muszę się prosić i prosić aż w końcu muszę krzyknąć. ostatnio jak kazałam mu umyć podłogę to się obraził i zfochowany mył tą podłogę :P Ale już mu zapowiedziałam że jak dzidzia się urodzi to się skończy kanapowanie, ziolka który ty masz tydzień ?? Nasze maleństwa są tej samej wielkości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Jejku dziewczyny...nie nadążam z czytaniem a co dopiero z pisaniem tyle tematów. Ja miałam cc i nic przeciwbólowego nie brałam, ale to różnie jest bo moja koleżanka miała dwa tyg temu i ciągle ledwo chodzi,przez pierwszy tydz to na czworaka chodziła. Piszecie jakie dobre rzeczy gotujecie a ja dopiero powoli do kuchni mogę wchodzić bo zapachy ciągle mnie odrzucają i w zasadzie to nie mam na nic konkretnego ochoty. Ale dziś pogoda mogło by tak być cały rok, cieplej nie musi. Witam nowe mamy! Dużo nas na kwiecień! Piszcie Mamuśki dużo bo fajnie się Was czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wrocilam z kontrolnej wizyty ah masakra przepisala mi antybiotyk niby bardzo bardzo dobry i nie szkodliwy dla dziecka jeju oby bo musze sie wyleczyc inaczej znow bede miala zapalenie pluc i bedzie jeszcze gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka to duzy dzidzius , ciekawa jestem ile moj juz ma cm :) powinien miec juz z 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana to łykaj i wylecz sie,jak lekarka twierdzi ze nie zaszkodzi to musi tak byc:) Ja dzisiaj jakos bez sił jestem,w głowie mi sie kreci makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×