Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość lena15
ewag i właśnie dlatego napisłąm co to zmieni .....nie osądzam nikogo bo każdy ma swoje życie ale dlatego ja chyba wolałabym nie wiedzieć wcześniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? nana94___________20______02.04____xxx___1. katowice 79_______________35______02.04____xxx ___ Pola88 ___________26______ 04.04____xxx___1 lena15____________30______05.04____xxx___2___kraków Usia1993__________21______06.04____xxx___1__Gorzów WLkp frugo28___________28______ 07.04___xxx____1 ewag_____________38_______07.04___xxx____2 misiabelka________23_______ 09.04___xxx____1 gałgolinka_________30______10.04____xxx____2 retro86____________28_____ 11.04____xxx____2 Ladyfox ___________34._____18.04.____xxx.___1 LyLy88_____________26______x_______xxx___2 kati34_____________34______20.04 ____xxx___2 Gabryjelka_________31______20.04____xxx___1 ma LENKA________23_______28.04_____xxx___3 jastrzebie Boleczka__________20______23.04_____xxx___1 titilinkaa___________29______26.04_____xx___ 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Dziewczyny ja wolałabym nie podawac miejscowosci,wole być trochę anonimowa,napisze tylko ze woj.dolnoślaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko:) co myslicie o aborcji i terminacji? ja uwazam ze to morderstwo i powinno to byc karane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
ma Lenka różne są przyczyny i powody podejmowania takiej decyzji przez kobiety i ja nie będę wszystkich pakować do jednego wora.Są sytuacje naprawdę ciężkie gdzie ktoś kto podejmuje decyzję o aborcji robi to bo tak musi np. żeby ratować swoje życie albo skrócić męki chorego nienarodzonego dziecka bo np. męczy się z powodu jakiejś wady w brzuchu matki.Nie można oceniać wszystkich tak samo. Są kobiety które mają warunki i poprostu dziecko im przeszkadza i usuwaja ciąże a mogą przecież urodzić i dać komuś kto nie może mieć swoich własnych.Tak jak mówie różne są powody podejmowania takiej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag
zaraz zabijesz- urodzi sie po prostu wczesniej maLenka- pozwol ze ci wyjasnie powody mojej decyzji to ja bede ta, ktora do konca zycia bedzie sie zajmowac chorym dzieckiem- ktore w przeciwienstwie do dziecka zdrowego nigdy zdrowe nie bedzie ( I nie bede mogla czekac ze kiedys urosnie, pojdzie do szkoly, usamodzielni sie I bedzie mi codzienna radoscia- a wszyscy wiemy ile jest roboty przy wychowaniu dziecka zdroqwego- ktora kiedys sie skonczy) to ja bede musiala zrezygnowac z pracy, kontaktow towarzyskich- bo bede miala kamien mlynski u szyi 24/h do konca mojego zycia jak wszyscy wiemy- to faceci sa slabsi- I moze sie skonczyc tak- ze maz nie wytrzyma presji I sie wymydli- I ja zostane sama na placu boju a jak mnie zabraknie- to ma skazywac synka zeby sie zajmowal chorym rodzenstwem? nie wiem czy bym tego chciala- unieszczesliwiac go z chorego dziecka wyrosnie chory dorosly- z mega popedem seksualnym- I to ja bede musiala pilnowac corki/ zeby sobie dziecka nie zmajstrowala- tudziez silowac sie z chorym synem ktory bedzie latac z golym F...- bo nie bedize rozumial- ze to co robi to nie jest spolecznei akceptowane dziekuje- ale na meczennice sie nie nadaje- I moze przemawia przeze mnie egoism ale chce zyc a nie wegetowac widze ile mordego ma moja kolezanka- ktora ma uposledzone dziecko- I ponad wszystko przeraza mnie takie cos I tak, wiem- ze jesli dziecko bedzie chore- I sie zdecyduje na terminacje- bede plakac I zalowac- myslec co by bylo gdyby- ale poplacze miesiac dwa I jakos to zaakceptuje- z chorym dzieckie bede plakac do konca zycia teraz mnei rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza ale żadnych nowosci mi nie powiedziała bo nawet nie zbadała twierdząc że za wcześnie i nic nie wykryje zdenerwowała mnie tylko a nie powiedziała nowość twierdząc że będzie syn. Wariatka jakas. Ja jestem ze Szczecina a nie mam jak dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie rozumiem. urodzi sie wczesniej? nie to Ty zdecydujesz zewyrzuciszje z siebie bojest chore inie spelniatwoich wymagan. skoro zdecydowalassie nadziecko to zajmij sie nim jakiekolwiek bedzie. kto dal ciprawo decydowac ozyciu tego malenstwa... mam znajoma ktora ma 6 letnia corke z zd iinnymi chorobami idajerade kocha mala nad zycie... i mowi zeto bylby najwiekszy blad... ma wiecej roboty nic ja z dwojka ale jest szczesliwa... a jak dla ciebie wazniejsze jest zycie towarzyskie i zawodowe tosory... sie zachodziw ciaze totrzeba sieliczyc ze skutkami... i coz tego zejestes 15 lat starsza ode mnie... madrzejsza? nie powiedzialabym....dla wygody zabije swojedziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
To są ciężkie tematy i nie ma na to gotowych odpowiedzi.... Ja też bym nie chciała patrzec jak męczy się moje chore dziecko ale nie byłabym w stanie sama skrócić jego męki.... Kiedyś miałam trochę inne spojrzenie ale strata 5 ciąż dała mi inne. Jak to się mówi punk widzenia zależy od punktu siedzenia... Czy są dziewczyny z zespołem antyfosfolipidowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka za brak spacji zacina sie. jak dziecko po prostu urodzi sie wczesniej to sie je ratuje przy terminacji sie tego nie robi... wywoluje sie przedwczesny porod i pozwala dzieciatku umrzec... a malenstwo umiera w cierpieniach wyrwane z lona "matki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag
no to jestem wygodna egoistka- ale to jest moja decyzja jak chce przezyc reszte mojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie umiera w cierpieniach- na tym etapie to system nerwowy ma niewyksztalcony- juz nie dajmy sie katolickeij propagandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tematy do rozmów sobie wybralyscie. Ja zakładam że nasze dzieci będą zdrowe i nie na innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem katoliczka. amniopukncje robi siew 15/16 tyg + 3tyg nawyniki=18/19tyg tojuz jest w pelni uksztaltowane dziecko. ktore rusza juz sie dawno a matka czuje jego ruchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 tydzień ciąży: rozwój dziecka Dziecko mierzy już 15 centymetrów (od czubka głowy do pupy). Waży 200 g. Malec, który nadal cieszy się ze sporych rozmiarów domku, zdobywa kolejne umiejętności. Uczy się obracać i przekręcać, rusza gałkami ocznymi (chociaż oczu jeszcze nie otwiera), kopie, szturcha i „oddycha”. Często ma czkawkę – to doskonałe ćwiczenie dla przepony. Możesz odczuwać ją jak delikatne wstrząsy dochodzące z wewnątrz brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma lenka- nie musis zmi tego mowic bo to wszystko wiem I znam doskonale I nie mowie ze decyzja bedzie latwa jak wyrzucenie ogryzka po jablku ale w perspektywie udreki do konca zycia z chorym dzieckiem (patrz wyzej) to bedzie mniejsz e zlo I moze pora nie meczyc dziewczyn trudnym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie bedzie mniejsze zlo tylko zabicie dziecka. moze zabij to starsze bo moze tez kiedys bedzie mialo wypadek i bedzie roslinka? po co sie meczyc z takim dzieckiem? powiuesz to inna sprawa. nie to to samo jedno idrugie ma prawo zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anyway :) dziewczyny , macie w planach jakies wakacje przed baby No 2? cos co jeszcze chcielibyscie zrobic przed uwiazaniem w domowym kieraciku z noworodkiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w pazdzierniku jedziemy na mega urlop- na Fuertewenture- marzylam o tym chyba z 3 lat a sie ciagle nie skladalo a teraz Brian juz duzy I sie cieszy ze pojedzie na plaze I sie bedzie bawil w basenie I odlicza dni do wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ja wakacje zalicze za parę lat jak mi cala 3 odrosnie. Starsza ma 2 i 8mc a mlodsza 10mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewag-Fuertewentura fajna sprawa.tez bylam w pazdzierniku.lecisz na połnoc czy na poludnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana94
głowa jeszcze boli ale juz mniej dzieki tabletce ;d masakra dzis sie bardzo zle czuje a to dziwne bo nie miałam zadnych objawow jak do tej pory a to juz 9 tydzien ;d eh pewnie teraz sie zacznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? nana94___________20______02.04____xxx___1. katowice 79_______________35______02.04____xxx ___ Pola88 ___________26______ 04.04____xxx___1 lena15____________30______05.04____xxx___2___kraków Usia1993__________21______06.04____xxx___1__Gorzów WLkp frugo28___________28______ 07.04___xxx____1 ewag_____________38_______07.04___xxx____2 misiabelka________23_______ 09.04___xxx____1 gałgolinka_________30______10.04____xxx____2 retro86____________28_____ 11.04____xxx____2 Ladyfox ___________34._____18.04.____xxx.___1 LyLy88_____________26______x_______xxx___2 kati34_____________34______20.04 ____xxx___2 Gabryjelka_________31______20.04____xxx___2 Szczecin ma LENKA________23_______28.04_____xxx___3 jastrzebie Boleczka__________20______23.04_____xxx___1 titilinkaa___________29______26.04_____xx___ 3 Miśka82________32_______01.04_______x______3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przestanę tu zaglądać bo nikt nawet nie zauważa moich postów... Nie ma komu mi odpowiedzieć na jedno głupie pytanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×