Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

sos winegret o mniam maaamo!! i biala kawa... a wracajac do rzeczywistosci, na kolacje kakao i zupa pomidorowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałgolinka
Ja wypiłam kubek kakao, do tego dwie kanapki z dżemem wiśniowym. I po 20 minutach poprawiłam ogórkami kiszonymi :) a teraz marzę o zestawie Big Mac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gałgolinka juz dosc o mc :D w nocy bedzie sie snilo ;D no ja tez mam takie jazdy, jem cos a pozniej poprawie taka rzecza, ktorej nigdy w zyciu bym nie zjadla. ciaza to naprawde jest stan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałgolinka
Mnie męczy. Kupiłam w aptece gaviscon. Czasami biorę ale po rozgryzieniu nie daję rady tego połknąć (mam odruch wymiotny) więc popijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Hehe, zgaga to zacznie męczyć na poważnie w 3 trymestrze. ; ) Ja już powiedziałam dzisiaj do męża, że koniec z kapustą i fasolą na jakiś czas. :D Dzisiaj zrobiłam pulpety w sosie pieczarkowo-śmietanowym z koperkiem. Pycha. :) No i mężowi upiekłam makowiec, choć sama nie przepadam za makowcami, wolę sernik, ale czego się nie zrobi dla swego mężulka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mną ja też uwielbiam makowiec ale że Ci się chce podziwiam i gratuluję mężowi dobrego wyboru byle sie mój nie dowiedział że inni tak mają ;) - to ją Miska 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, czy u was tez tak zimno deszczowo i paskudnie? czy od pogody czy to maluchy daja sie we znaki, ale jestem slaba, glowa mnie boli i przy wstawaniu zawroty glowy ...;/ pytalam ale nie pisalyscie, jak to z ta polozna? czy ja sama sie wybiera czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Możesz się zdeklarować do wybranej albo masz ze swojej przychodni tej co rodzinny. Ja mam z przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
ja tez mam z przychodni z tej co rodzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o którą położną pytasz o tą z którą rodzimy czy o tą która do dziecka przychodzi? u nas to wygląda tak że przed porodem umawiam się na lewo(oczywiście za opłatą) z położną z mojego szpitala i ona przyjeżdża do porodu jeśli jej nie ma na dyżurze a położna do dziecka tak jak dziewczyny piszą z zadeklarowanej przychodni przyjdzie ze szpitala tam dają znać że dziecko się urodziło.-misia 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
kasiasianko, miska 82, zapraszam na ciacho. :D Ja ogólnie lubię pichcić, więc mąż rzeczywiście zadowolony. ;) Właśnie leczo "dochodzi" ;) Tylko jak tak dalej pójdzie to się będą w szpitalu zastanawiać czy to ja przyszłam rodzić, czy może jednak mąż. xD Ja byłam dziś w laboratorium, dziś HCV i sprawdzić trzeba czy chorowałam na różyczkę. Tylko znowu prawie padłam pod własnymi drzwiami. :( Ja nie wiem, przejdę kilkadziesiąt metrów i jestem prawie nieprzytomna, nogi robią mi się jak z waty, jakby całe pulsowały. Muszę szybko się położyć i odpocząć. W pierwszej ciąży ani razu nie miałam takiej akcji, a teraz po każdym wyjściu z domu... Musi być, że tam jakiś chłop jak dąb rośnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
U mnie około 27tygodnia trzeba siw zgłosić do położnej. Wiec masz czas żeby dowiedzieć się na temat położnej i wybrać dobra. Ja przy pierwszej tego nie zrobiłam byłam wtedy w innej przychodni i miałam tala jedze ze glowa mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja położną poznałam na szkole rodzenie i się od razu do niej zapisałam, przyjmuje też w przychodni do której należy córeczka i przyjeżdzała do mnie jak urodziłam i właśnie ta polożna załatwiała nam papiery związane z zarejestrowaniem małej do pediatry.Położną wybierasz jakoś pod koniec ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mdłości dziewczyny? Ja swoje określam na 30 % tego co było także nieźle tylko czasem jak zjem kolejną kanapkę ze śledziem i zagryzę czekoladą jest mi trochę dziwnie ;) ma ktoś w najbliższym czasie jakąś wizytę? jja tak lubię słuchać co u waszych dzieciaczków bo to tak jakby u mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha aha, to musze sie podpytac co do poloznej. aniolkowa ja wlasnie robie pizze, ale same warzywa czyli powiedzmy zdrowo :) wizyta za tydz w czwartek i chyba umre do tego czasu !:) bylam na spacerze, zmarzlam jak nie wiem co jest tragedia dzi! pierwszy dzien jeseni dal sie we znaki ! no juz teraz pora ze Wasze mdlosci powoli zaczna przechodzic, bo to prawie juz koniec 1 trymestru :) nim sie obejrzymy bedziemy sie bujac z brzuchami na lewo i prawo, bo dla mnie kobiety w ciazy to jak pingwinki chodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
u mnie mdłosci tez juz lzejsze, rano mocne ale przegryze suchara i jest ok, wymiotow poki co brak i niech tak zostanie ja wizyte mam 13 pazdziernika, jesli bedzie wszystko ok bede chodzic co miesiac powiedziałam dzis dzieciom ze beda miały brata lub siostre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałgolinka
titilinkaa i jakie reakcje? Moja córcia wie od jakichś 3 tygodni. Wszystkim dookoła mówi, że mama ma dzidzię w brzuchu. I cały czas nas męczy, że chce brata. Obiecałam jej, że na następne USG pójdzie z nami,żeby zobaczyć czy to brat czy siostra :) A zdjęcia z wczorajszego usg cały czas mi podtyka pod nos i każe pokazywać gdzie nos,głowa,ręce itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
witam dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo, ale udało mi sie w miare przejzec zalegle posty. Widzę że jest nas już sporo na kwiecień :). Jeśli chodzi o mnie to czuję się już znacznie lepiej, mdłości raczej przeszły, czasem mnie dopadną z rana albo jak jade autem ale to już nie to samo co miesiąc temu :) Jem praktycznie wszystko, jedynie od mięsa mnie troche odpycha. A jeśli chodzi o wizytę to mam usg w poniedziałek i już się nie mogę doczekać bo ostatnio miałam jakoś w 7 tyg wiec już kawał czasu minęło i pewnie sporo się pozmieniało ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi chłopcy też już wiedzą starszy chce brata młodszemu wszystko jedno. Ja też na usg w przyszły czwartek zacznę 15 tydzień. Pozdrawiam Was i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje mdłości znowu wróciły, od wczoraj leżę i umieram , jest mi tak nie dobrze jak w pierwszych dniach, a już myślałam że po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
witam dziewczynki :) ja niestety nadal męczę się z nudnościami i wymiotami to juz jakis koszmar :( jestem cholernie już zmeczona tym :( nadal nie wiele mogę jeść :( rano kiedy się budzę myśle co bym mogła dzisiaj zjeść żeby zatkać głód :( na cały dzień . Do tego zaczynam się denerwować :( jutro mam prenatalne ,wiem że będzie na pewno wszystko dobrze ale nerwy są :( dobrze że sobie zajrzałam do kalendarza żeby sprawdzić doladnie o której godz w czwartek :) a tu patrze rany przeciez ja mam te badania 24 a nie 25 :) nieiwiem co mi sie tak ubzdurało z tym 25 :) No także jutro godz 11. 00 usg genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryjelka
Mam takie pytanie czy nadal odczuwacie bóle pidbrzusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×