Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OBURZENIE O WIZYTE U PROSTYTUTKI

Polecane posty

Gość gość
Z mojej obserwacji wynika że faceci którzy mają kasę chodzą do panienek. Nie wszyscy co prawda, ale większość. Ci którzy nie mają kasy i dziewczyny biją konia i narzekają. A dziewczyny w polsce muszą mieć na kogoś pluć jadem, więc nie dziwota żą panienki to zawsze chwytliwy temat. Faktem jest żę nasze polki to wyjątkowo wyrachowane osóbki. Niech się więc nie dziwią że prostytutek jest coraz więcej. To nie tylko bieda w kraju tuska sprowadza je do tego zajęcia , ale także wizja niezłego zarobku. Najgłupsze z dziewczyn to te które płaczą rzekomo że panienki są sprzedawane i poniżane niemożebnie. Idiotyzm do kwadratu. Może tak jest ale nie w polsce. Jakoś nigdy nie widziałem społecznej, ogólnopolskiej akcji wyzwalania prostytutek z rąk alfonsów przez kobiety. To daje do myślenia. Czyż nie , księżniczki nasze niekochane? Jak zawsze gdy chodzi o seks u naszych polek w jakimkolwiek kontekście to jest to zawsze zawoalowana próba OBRONY C/I/P/Y. I zachowanie tych resztek godności która im została. Prawda coraz bardziej skrzeczy i paniom dowiera. Miliony szukających w internecie swego jedynego księcia to dowód wystarczający. Możecie zaprzeczać ale im więcej krzyczycie i wyjecie tym większą faceci mają satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka tańsza i atrakcyjniejsza od tzw. Normalnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te zwykle panie same ciągle piszą że chcą kasy od faceta,a czym atrakcyjniejsza tym cena bardziej wygurowana ,tylko prostytutka nazywa rzeczy po imieniu Poza tym autor pisał ze daje możliwość każdemu spróbowania seksu z atrakcyjną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma wolną wolę i robi co chce. Ja nie krytykuje mężczyzn, którzy chodzą do prostytutek. Ja sam tego nie robię bo: 1. Ryzyko złapania choroby wenerycznej jest duże. 2. Nie bawi mnie seks z kobietą, która miała w tym samym dniu przede mną 10 klientów, często mało higienicznych. 3. Reakcje kobiety są udawane. 4. Lubię gdy seks zaczyna się dla mnie już w momencie uwodzenia kobiety, które prowadzi do łóżka. Lubie przechodzić ten cały proces, który nas nawzajem nakręca. To daje mi więcej satysfakcji. https://www.sexuarium.pl/seksrandki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiota e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cx c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jvjgv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są jak psy ogrodnika same nie zjedzą i innej nie dadzą. Marudzą, że jesteś prawiczek i cie nie chcą ale jak pójdziesz tam gdzie cie akceptują i gdzie czujesz się dobrze traktowany to będą cie wyzywać bo nie starałeś się o nią mimo braku najmniejszych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ut7t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Rozumiem ze masz problem ze znalezieniem kochającej, wrażliwej kobiety która nie będzie wymagała więcej niż możesz dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadajcie wszystkie labadziary 凸(¬、¬)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
I atrakcyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm chyba o wymagania głównie tu chodzi. A kto niczego nie wymaga od drugiej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolność00
a ja właśnie chcę się kochać tylko z czystej miłości i kasa faceta w ogóle mnie nie interesuje,jak będzie nas stać na dziecko to ok jak nie to nie szkodzi,nie mam w ogóle ciśnienia na dzieci,wolę zająć się czymś co lubię,a dużo lubię, nie muszę mieć przylepek które zapełnią samotność i pustkę ,jak będą to płakać nie będę ,chcę miło spędzić życie z kimś kogo uwielbiam ,nawet z biednym! z głodu nie umrzemy hehe ale wymaganie mam jedno ,to musi być bratnia dusza wolna od tego całego lepkiego błotka wymogów społecznych ad tego jak trzeba żyć i kochająca życie jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vycyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×