Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hh29

starania i ciaza po poronieniu, zapraszam nowe kobietki :)

Polecane posty

Gość hh29
No tak, widzę, że ktoś się pięknie pode mnie podszywa, hehe. Wymyślajcie babony, ile wlezie. Ja już nie piszę na tym forum od dawna, a tutaj popdszyw o kolejnym poronieniu. No pięknie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nam watek umarl- widze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj rzeczywiście cicho .. ja od następnego cyklu zaczynam próbować chociaż zielone światełko mam od lekarza dopiero od jeszcze następnego .. ale mi trochę schodzi z próbowaniem więc tak już delikatnie, nieoficjalnie zacznę od przyszłego cyklu :) Chcę zacząć jak najszybciej dopóki jestem bojowo i pozytywnie nastawiona .. bo boję się że przyjdzie taki moment że strach przed kolejną stratą będzie tak wielki że nie będę chciała próbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowkaaa
Czesc dziewczyny, troche was poczytalam a trafilam tu bo sama 2 tyg temu straculam ciaze w 8tc :( to byla moja pierwsza ciaza, powoli psychicznie dochodze do siebie. Czlowiek nie wierzy ze taka tragedia moze go dotknac a tu jak grom z jasnego nieba... teraz czekamy 3 cykle tak jak gin powiedzial i dalej sie staramy. Wspolczuje Wam i podziwiam za sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) mam problem, a mianowicie nie mogę dokładnie rozpoznać swoich objawów. zacznę od tego że niecałe 8 tyg temu miałam łyżeczkowanie macicy z powodu obumarłej ciąży. po ok 30 dniach pojawił się brunatny śluz z odrobinką krwi. poszłam po tyg do gin i stwierdziała że mam torbiel na lewym jajniku w wyniku zabiegu i że w tym miesiącu owulacji mieć nie bede. od czasu pojawienia się tego dziwnego śluzu po 13 dniach miałam śluz jak przy owulacji balało mnie z prawej strony podbrzusze i miałam ogromną chęć na kochanie :) czyli dokładnie tak jak przed ciążą rozpoznawałam owu. czy jednak gin mogła się mylić? czy któraś miała podobną sytuację? bardzo chciałabym żeby sie pomyliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×