Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odrzucenie przez dziecko

Polecane posty

Gość gość
tańsza książka to np. z kiosku, a droższa to Disneyowska itd. są ksiażki przestrzenne, dwujęzyczne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawior na obiad dla dziecka? jego nawet nie stac na pełńą kwotę ZASĄDZONYCH alimentów, dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale twoja partnerka nie zastąpi jej nigdy matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, płacę ile trzeba, bo uważam, że dziecko kosztuje maksymalnie 1000 zl na miesiąc, jeśli ktoś kupuje mu tanie rzeczy, także 1000:2=500 - oboje rodzice przecież łożą na utrzymanie tyle samo, dlatego płacę ile trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, disneyowskie, srowskie, przestrzenne, dwujęzyczne, takie i srakie... A nie pomyślałeś, że to treść i wartości w książce przekazane się liczą? Nie, skąd, no bo co taki pustak może wiedzieć o wartościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idąc twoim tokiem rozumowania: - potencjalny partner byłej byłby ojcem dziecka a Ty byś przychodził odwiedzać dziecko jako drugi tata. Niektórzy nie powinni się rozmnażać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Disneyowska :D; facet , ogarnij sie, bo nie wiewsz, o czym piszesz, normalne, DOBRE ksiązki sa po 1 DROGIE, sa tłumaczone przez polskich doskonałych tłumaczy, a nie gówniane kolorowe disneyowskie z byle jakim tekstem jednym słowem na dwu kartkach. Palant jestes i tyle, zero pojecia. A jak chcesz, by dziecku było lepiej, możesz mu kupowac książeczki i zabaweczki, kto ci broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wirtualna kasa mu juz dawno zwoje mózgowe przeżarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie ma partnera, więc nie może dać dziecku pełnej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty masz pojęcie człowieku i co z tego lepiej że nie ma niż miała by miec pokroju twojej partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
była powiedziała że nie mam znosić tych zabawek do nich, bo uważa że chcę przekupić dziecko..... jest waszego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze że naszego bo jakby była twojego to by jej już dawno dziecko zabrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet...nie, nie facet- Ty p**deczko męska, odpowiedz na pytania: co dziecko lubi jeść, czym się lubi bawić, jak często i długo śpi, jak poprawić mu humor, kiedy marudzi, czy ma ulubioną maskotkę, kocyk, cokolwiek, czego się boi, jak reaguje w niecodziennych sytuacjach... Jesteś w stanie odpowiedzieć chociażby na 1 z powyższych pytań??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem czego jego dziecko się boi - swojego "OJCA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne dziecko 2letnie bawi się teraz smarfonami a na 3 latka kupię mu audi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czemu to dziecko mnie odrzuca przeciez kupuję mu takie drogie zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poradźcie coś drogie kobitki bo nie chce mi się jeszcze spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje NORMALNE 3 letnie dziecko najbardziej cieszy zabawka robiona własnoręcznie, nie da nawet tego wyrzucić, ma w nosie zabawki z drogiego sklepu - to tylko dodatek liczy się kreatywność. Baw się dobrze w swoim świecie szkoda oczu na Te wypociny….. Dobrze że mój anioł stróż na de mną czuwa i nie pozwala na to aby osoby Twojego pokroju niszczyły moje życie…..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, nasza kafeteryjna p**deczka poszła spać, czy się głowi nad pytaniami??? A taki był cwaniaczek:) heh. Napiszę Ci tylko jedno- każdy normalny, kochający rodzic odpowiada na takie pytania w 3 sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie poszłem juz spac popisze jutro gołąbeczki w nocy bede myslał nad pytaniami:) a narazie całuski dla was wszystkich moje miłe kobietki i ucałujcie swoje dzieciaczki spokojnej nocy nie martwcie się,ja tylko to powymyslałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POSZŁEM :D. I wszystko jasne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka ostatnich postow to podszywy. Nie umiem odpowiedzieć na te pytania young fakt ale gdybym zamieszkał z dzieckiem to chyba bym się dowiedzial. Skąd pewność że matka dziecka zna odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo matki ad tego są drogi panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje drogie panie, przepraszam za te wczesniejsze posty ale leki przestały działac i musiałem wziasc nowe ale juz ze mna jest dobrze. Moje kochane Gołąbeczki,nie wierzcie ze to podszywy bo tamten to był podszyf a ja jestem prawdziwy i nie wierzcie temu podszywowi bo przeciez ludzie tacy nie sa:) ja tylko tak nawymyslałem zeby was podenerwowac ale juz wziolem leki i jest ok, dobranoc i cudownych snow ucałujcie swoje dzieciaczki papa buziaczki dla wszystkich slicznych kobitek i mamusiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×