Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heloiza999

Dziś pomachało mi dziecko

Polecane posty

Gość gość
czyli facet pomaga sie uporać, odnaleźć się i nadaje życiu nowy sens, tak? od niego się wszystko zaczyna i na związku z nim wszystko stoi, wszystko co najlepsze, a potem tak po prostu spada na drugi plan w sercu, tak mimowolnie, bez kontroli nad tym...;-( "bo tak się czuje i tak jest po prostu" z dzieckiem się nie ma dziecka, tylko z mężem i z dzieckiem się nie przeżyje tyle i obok siebie tak jak z mężem, bo nie od tego jest dziecko, to nie jest relacja tak personalna, nie w tym sensie, w innym, egzystencjalnym, ale mniej intymnym (w każdym znaczeniu) nie, jednak nic ie nie wytłumaczyliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spierdalajcie z tymi waszymi niedopowiedzeniami, złymi życzeniami i psuciem mi krwi, z tą waszą niepojętą miłością, która wam zabiera miesjce w sercu i w głowie tak, wmawiajcie sobie, że patologiczny facet to własnie to, czego chcę mogę pisać milion razy i srać pod siebie, a wy i tak będziecie pojmować po swojemu, a na koniec odwracać kota ogonem wmawiając mi, że to ja przeinaczam, ale wy w ogóle jesteście dobre w czymś takim macie rację, nie dogadamy się, a swoje życie każdy i tak musi przeżyć sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne, ja przy wyborze faceta kieruje sie mózgiem a nie cipa, bo jestem aseksualna. To raz. Dwa- to żałosne, jak kobiety powtarzają, ze każdy powinien miec dziecko, ze jak kobieta nie chce dziecka to. Patologia i ze będzie tego żałować. Pojmijcie, ze nie każdy ma instynkt! Np. Ja nie mam. Aktualnie strasznie nie lubię dzieci, ale jak zacznę je lubić, to będę sie mogła pobawić z dziećmi które licznie występują w mojej rodzinie. Ja sama dzieci nie chce i tyle. Niesamowicie mnie irytuje jak samice myślące macica szukają faceta tylko by ej zapłodnić i by mieć dzieciaka, i nie rozumieją, ze nie każda kobieta tez ma takie podejście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heloiza, jaką masz łiłę? motyl czy booła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orzykro wam czytać jak ktoś neguje proste instynkty, za to nie przykro wam czytać z jaką łatwością przychodzi niektórym odpowiadanie na pewne tragiczne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesamowite zwas c****je, że się nie inetersujecie tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×