Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lena_1983

Agencja Cape of Care z Wieliczki

Polecane posty

Witam! Chciałam wystawić pozytywną opinię tej Agencji, gdyż opiekunka, która mi polecono jest dla Nas teraz jak członek rodziny. Nie wyobrażam sobie, że mamą mógłby się opiekować ktoś inny niż pani Grażynka. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony klient
Witam! Godna polecenia oraz bardzo fachowa obsługa klienta. Zwróciłem się o pomoc do agencji z prośbą o opiekunkę do chorej mamy na drugi dzień zostały mi już przedstawione trzy Panie! Polecam firmę, oby więcej tak młodych i rzetelnie działających firm na rynku pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam opiekunki dla starszej kobiety jednak mając juz spore doświadczenie we współpracy z opiekunami osób starszych postanowiłam najpierw dokładnie przyjrzeć się tej firmie i poznać o niej opinie a dopiero potem rozpocząć ewentualna współpracę. Jednak juz na początku klody pod nogi - pani z ktora mialam przyjemność rozmawiac owszem mila i z głosu młodziutka ale ... No niestety niby właścicielką a tak naprawde nawet nie jest zatrudniona jako prawciwnica. Drugi Tel okazał sie być bardziej trafny bo tym razem rozmawialam jak sie potem potwierdzilo z prawdziwa właścicielką. Wacham sie, moje zastrzeżenia budzą wlasnie takie niby szczegóły ale kto wie ile ich jeszcze jest... Moze jest tu jeszcze ktos z okolic Raciborska, Dobranowic,Choragwicy czy Wieliczki kto korzysta z usług tej firmy i mógłby sie wypowiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ana
Znam osobiście Kasie -właścicielkę. Bardzo sympatyczna i rzetelna osoba posiadająca kwalifikacje. Drugiej Pani nie znam więc nie będę się wypowiadać. Współpracę z właścicielką polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×