Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

guuupia rogata bestia

NUDA...W SZAFIE

Polecane posty

Gość a w p
Nieeeeee,naprawdę?to moja pogoda!a wyjdź no do okna i czymś zamachaj przez minimum 3 minuty,biorę lornetę...przecież musisz być gdzieś blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Oj już zabawę psujecie??? Jakby to o mnie chodziło,to na takie hasła reaguję równie krótko mówisz-masz....ale byłam pierwsza.:-p więc PS macha czymś z daleka widocznym,więc załóż białą skarpetę :-p a T.zamiast na rurce,proszę do balkonika.muza jest.widownia,na razie skąpa,ale dajmy się zaskoczyć.... No i spylam zobaczyć,co w realu....hehe to jak łapanie tu powietrza.póki co świeże.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Oj,mam okulary różowe T :-D A Nicole jest moim zdaniem jedną z 3 najpiękniejszych kobiet,jakie widziałam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moje odleżyny mogą zaradzić tylko fioletowe okulary :P Ava, nie masz ochoty pozdzierać moich strupów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
PS z pały dedykacje wysyłasz?frontmenka z pussy cat 😴 Chłopaki tu się nic nie rozkręci.szpagatuję się by się podładować...a tu nie ma co czytać? Strupy sobie sam zrywaj.też mi rozkosz.:-p:-D ....a może ktoś z czytelników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko się pisze z poziomu Morza Martwego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do d u p y ten nick,używacie skrótów jednoliterowych i nie wiem czy to do mnie czy do Toledo...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Tak mało widoczny?:-D no może.albo nie potrafię tak pisać,żeby to było dla oka widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniżej PS... Awa ma być przede wszystkim miłe dla oka i serca Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Tex ja zwracam się do ciebie zawsze całym nickiem.taki krótki słodki przecież.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Czyli trzeba chyba wrócić do pozycji wyjściowej i pracą się zająć jak reszta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Oooo stop!!!!piknik? Ile czekamy na chętnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Chyba zżarło posta.huston huston mam problem.nie wypatrzyłam białej rozmachanej skarpety nigdzie...no nie mów,że myślałeś,żw żartuję.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny nosisz skarpety i sandały ha jestes prymityw jak 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywny wilku ale jestes oblesny na zdięciu w bacowce,ale masz maniery obsmarkany:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Krasnoludka ty sobie hasła gdzieś zapisz:-p PS to teraz wprost,kto tam z tobą jest.😠od rana jestem już taka rozciągnięta i co z tego mam¿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozciągnięta, ale chyba nie jak guma od majtek? Wiem, wiem, zaraz powiesz: jakich majtek. :) Martha, Ty codziennie będziesz nową smerfetką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Eh brak słów.wszystko byłoby ok,jakby oni tak mogli jak chcą:-D :-p Ty znów nie chcesz dać się zobaczyć.nigdzie.:-p Idę na ogólny chyba na przeszpiegi.skoro tu o pogodzie i zdrowym odżywianiu to tam może przyjemniej.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×