Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelika345689

Delipox Fructi Ox efekty

Polecane posty

Gość niedowiarek4572
Co Wy gadacie serio macie takie efekty? Nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne :) Też byłam zdziwona jakie mam efekty :) Myślałam, że waga się popsuła albo chociaż przestawiła :) a tu nic z tych rzeczy rzeczywiście waga leci ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie to cudo kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe że tyle was zachwalało ten specyfik ,a jak spytała gdzie się to kupuje to cisza ????!!!! bardzo to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że nie należy zwracać się do autora powyższych postów dziewczyny, tylko dziale marketingu producenta, który swoją drogą jest mało sprytny. Jednego dnia mnóstwo wpisów zachwalających co minutę, żadnego krytycznego....a potem cisza. żadnej nazwy firmy, żadnego składu produktu, JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!, A i jeszcze proponuję zajrzeć na forum pt. Delipox fructi ox opinie. Sytuacja wygląda tak samo. Tego samego dnia co tutaj mnóstwo wpisów zachwalających, a po pierwszym negatywnym poście cisza, preparat chyba przestał działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 kg w ponad 2 tygodnie to 12 kg w ponad miesiac...paranoja i głupota. po niczym tak sie nie chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co koniec zachwalania cudownego specyfiku przez zadowolone klientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.... czytam czytam o tym delipoxie ale wszędzie tylko o Kobietach a działa to na mężczyzn ? ten specyfik , stosował ktoś z mężczyzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek74
Witam....czytam i czytam i wierzyc sie nie chce,ze nie ma ani jednej osoby na ktora ten lek nie dziala.W wiekszosci to sa tutaj same osoby pod nazwą,,gosc,,..a moze to ta sama osoba piszaca komentarze w odstepach minuty,dwoch,...???? Ja borykam sie z nadwaga od 2 lat,od momentu zachorowania na tarczyce,od miesiaca chodze na fitness,4 razy w tyg po 1,5 godz i musze przyznac ze jeszcze przytylam,wiec bardzo bym chciala wrocic do swojej wagi,wspomoc siebie czyms,ale czy to naprawde dziala?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluszna uwaga. Jak widac sprzedawca tego "cudownego odchudzacza" nie docenia potencjanych klientow. Osoba / osoby, ktora bawily sie w wymiany komentarzy na temat DFO musiala miec niezly ubaw piszac co minuta inny, zachwlajacy specyfik lek, puszczajac wodze fantazji bez granic wlasciwie. No gratuluje sprytu, tylko dla idiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bafa
dziewczyny, brałyście jedno czy dwa opakowania na miesiąc, na infolinii sugerują dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala xd
Drogie koleżanki jak mam stosować dany produkt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a co gdy sie prtzestanie barc tabletki ? jakies efekty jojo sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie dajcie się nabrać. Poczytajcie forum delipox ox fructi , szczególnie ostatnie posty. Zobaczycie ile osób zostało oszukanych i naciągnietych na duże pieniądze!!!! Zamiast zamawianego delipoxu dostają inny specyfik i nie ma możliwości zwrotu, ani odzyskania pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum to oczywiście delipox ox fructi opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, stosowała go moja mam i teraz ja. Mama schudła 10kg przez miesiąc a ja 13 kg. Także polecam, przez okres kuracji nie czułam sie sennie i byłam aktywnie nastawiona do wykonywania obowiązków codziennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupilam delipox Fructi Ox z ich strony i juz czekam 2 tyg.dzwonilam kilka razy to mi mowia ze mam czekac, nie wiem czy to nie oszusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUSCI ,OSZUSCI ,ZNOW DZWONILAM ,i okazalo sie ze niby firma jest w szwajcarii, a tu w polsce to call centre , odbiera zamowienia.teraz jak dzwonie to sie rozlaczaja ,podaja mi numer ktory nie dziala ze niby reklamacje moge tam zlozyc 703803014 , SPRUBUJCIE .JA STRACILAM 170 ZLOTYCH,bo miszkam w angli i za przesylke musialam zaplacic.NIE DAJCIE SIE NABRAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaak, kvrwa. 10 sekund w google, i już wiemy, że to kolejne oszustwo Kaszubskiego, takie samo jak Hialuro Ultra, Lipoxine, Lipocare, Błonnik beta i z 10 innych : www.wyborcza.biz/biznes/1,100896,15706393,Fikcyjni_lekarze__kradzione_zdjecia___uwaga_na_biznesy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to sie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_lasia
Super! przez miesiac schudłam 9 kg!!!Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcia
guzik prada ja zezarlam prawie drugie opakoanie ani waga ani pomiary nie zmniejszyly sie ,wielkie oszustwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×