Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdębiałam kafeterianki uprawiaja sex przy dzieciach

Polecane posty

Gość gość
A co mają robić? Mężowie mają je w d, bo kto by chciał dymać takie leje po bombę,to siedzi dziczyzny na kafffe :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się sile ba życzliwy komentarz źle coś mi marnie idzie wiec raczej przemilcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty i inne głupie matki
mamo tego biednego dwu i pół latka, a gdzie ja pisałam coś o życzliwości? Widzisz mojego nicka? on się wziął stąd, że odpowiadałam na posta tak samo głupiej matki z patologii jak ty:O Nie jestem i nie będę życzliwa dla osób, które popełniają przestępstwo seksualne z udziałem dziecka, bo to co ty robisz jest podstawą do odebrania ci dziecka tak samo jak alkoholizm czy molestowanie seksualne. I mam gdzieś jakieś twoich znajomych z jakiegoś forum gdzie udzie chełpią się spaniem z dziekciem kilka lat i uprawianiem seksu przy nim. Dla mnie to chore dla większości ludzi także i dlatego ci napisałam pochwal się tym w pracy, a potem przed pania z opieki bo na pewno po czymś takim cię odwiedziłaby. Ale nie zrobisz tego, bo dobrze wiesz, że to co robisz jest nienormalne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam sytuację, kiedy facet zgwałcił własną matkę i potem się tłumaczył właśnie tak, że widział niejednokrotnie w dzieciństwie jak ojciec to z nią robił i potem sam marzył o tym. ten facet to w ogóle był dziwny, baby chyba nigdy nie miał żadnej na stałe a ciągle łaził po osiedlu i się gapił na dziewczyny. i dobrze że teraz gdzieś siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy komentarz
23.50 - sama sobie przeczysz hihi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty od głupich matek - nie osraj się tam z wrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem patologią! Mam troje dzieci, kocham męża,bzykam się dwa razy dziennie a już przecież nie powinnam :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O pojawiła się następna dymajaca przy dziecku czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie dziwicie to pewnie Brajanek śpi obok na materacyku i wszystko jasne he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę się Bzykać nara,a wy siedźcie dewoty na kafe. Buziaczki pa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
hehe hyhy hehe - śmiejecie się jak świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
yyy, tak, jeszcze brakuje tu podszywania się pode mnie :/ Kończę z tym tematem. p.s. w życiu nie nazwałabym dziecka brajan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdebialam kafeterianki uprawiają seks przy dziecku i jeszcze się tym chwalą a fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy komentarz
Mąż na mnie krzyczy, że po nocach przesiaduję przed kompem, zamiast z nim pobyć albo chociaż się wyspać. To idę, żeby od jutra zacząć nowe, dewocyjne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez stara dewota pójdę grzecznie do łóżka na wznak się położę nóżki grzecznie rozłoze po bozemu hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tej polonistki synek Analek się nazywa:D alb Dżejms:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy komentarz
a co ma imię do seksu? Bo nie rozumiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy komentarz
BTW - ja bardzo lubię "po bożemu", po misjonarsku, bo się mogę z mężem wtedy całować i się do niego przytulać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny popieram krytykę zachowania bohaterki tego tematu, ale nie jej wyzywanie. Do czego zmierzacie? Jeśli ktoś chce wskazać jej i jej podobnym , że takie zachowanie nie jest właściwe to dobrze, jakaś korzyść być może dla takich matek i ich dzieci z tego tematu wypłynie. ale jesli ktoś wchodzi tu i pisze tylko po to, żeby dziewczynę obrazić i popsuć jej humor, wylać swój jad i frustracje, tak na prawdę za przeproszeniem w d***e mając to, czy ona swoje zachowanie skoryguje czy nie to dla mnie to jest taka sama patologia umysłowa, jak seks przy dziecku, o ile nie większa, bo ona z tego co czytam nie zdaje sobie sprawy z tego, że robi coś źle a wy owszem - z premedytacją po niej jedziecie i to jest wasz cel, a nie konstruktywna krytyka i uświadomienie jej czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty i inne głupie matki
o przepraszam, ale ja jej nie wyzywam, stwierdzam jedynie, że jest patologią, bo jak już jej kulturalnie wyjaśniłam patologia to odstępstwo od norm społecznych. Byłam kulturalna cały czas, po prostu ja nie potrafię przejść obojętnie nad takim zachowaniem, bo tu chodzi o dziecko. A mój nick, w którym obrażam bohaterkę tematu skierowany był do innej wypowiedzi aczkolwiek fakt, że owa bohaterka zalicza się do tej grupy głupich matek, które są albo głupie z natury albo głupie, bo nieuświadomione. Poza tym mamie dwu i pół latka nie da się nic wytłumaczyć, tu ludzie pisali kulturalnie, że to normalne nie jest, że dziecko mogą jej zabrać, a ona co? Jak infantylny dzieciak emotki wstawiała, że nudy lub prowokowała głupimi wpisami do dalszej dyskusji na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty i inne głupie matki
a to, że ona sobie nie zdaje sprawy z tego, że to złe to nie problem. Można ją szybko uświadomić. Anonimowa nie jest nawet jak używa proxy. Jak jej przyjdą przeprowadzić wywiad środowiskowy to od razu się uświadomi. Sama, bez pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
W sumie najbardziej urocze jest to, że dałyście się strollować na 9 stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wystraszylas sie ze tamta doniesie na ciebie?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ze seks jest piękny...ALE DLA UCZESTNIKÓW, EWENTUALNIE PODEKSCYTOWANEGO, LEKKO PODNIECONEGO OBSERWATORA A NIE DLA MIMOWOLNEGO ŚWIADKA, KTÓRY PATRZY NA AKT milosny CHŁODNYM OBIEKTYWNYM OKIEM -ON WIDZI CZYSTA FIZJOLOGIE (a ta piękna nie jest podobnie jak fizjologia porodu nie ma nic wspólnego z szeroko pojętym pieknem dla osoby niezaangażowanej w to wydarzenie emocjonalnie). Wiem wiem, porownanie seksu do porodu było dosc smiale ale...pewne analogie istnieja - kopulacja dla hmm kosmity, ktory jest pozbawiony popedu plciowego i nie czuje nawet podswiadomie lekkiego napiecia erotycznego na jej widok prezentuje sie komiczne, niepokojace i wstretne...NIEWINNE JESZCZE DZIECKO (ale takie swiadomem powyzej roku) ZAPEWNE ODCZUWA PODOBNIE (nawet jesli jeszcze nie jest w stanie tego zrozumieć i opisać słowami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo czy nie to malo wazne. Duzo ludzi uprawia sex przy dzieciach. Uwazam ze to chore. Mamy z mezem 2 dzieci i nigdy przy zadnym nie doszlo do stosunku. Nie umialabym tego zrobic przy dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytalam cay temat. Mieszkam za granica w ogole nawet w innej strefie czasowej i tutaj dziecko moze max do roku spac z rodzicami w pokoju w lozeczku swoim. W lozku po urodzeniu moze, ale trwa to i tak 3 msc max bo tyle trwa macierzynski, ale nie znam nikogo kto spalby z dzieckiem po urodzeniu nawet, wiekszosc woli by dziecko spalo w lozeczku, bo lozeczko latwiej odstawic do pokoju niz dziecko do lozeczka. Za spanie z tak duzym dzieckiem jak mama2ipolatka to grozi odebraniem dziecka i nie wazne jak duzy jest materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby napisala na forum w tym kraju gdzie jestem ze seks uprawia przy tym dziecku na materacu to moze 24h by trwalo zanim policja by jej zapukala do drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kraju gdzie mieszkam coś takiego to przemoc seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×