Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdębiałam kafeterianki uprawiaja sex przy dzieciach

Polecane posty

Gość gość
allium - rozumiem ze ty tez uprawiałaś seks przy dziecku ? Nie rozumiem po co porównujesz do tego co bylo kiedys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak dziecko zobaczy seks rodziców to dopiero jest patologia ..." tak to jest patologia Nigdy nie widziałam rodziców uprawiajacych seks bo każde z nas / to ska wiesz czym to jest skoro tego nie działają ? a mozę tobie w ogóle seks rodziców wydaje się patologiczny a dobrze wygląda tylko na łaskim ekranie laptopa odpalanego po kryjomu ? Nikr nie pisze o seksie uprawianym prze rodziców dzieci kilkuletnich ale niemowląt czy 2 latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty i inne głupie matki
ale co ty porównujesz czasy powojenne do obecnych? Może cofnijmy się do epoki kamienia łupanego tam też każdy w jednej jaskini siedział, jadł i uprawiał seks. I jakoś ludzie żyli, a nawet wynaleźli ogień:D Obecnie możliwości w Polsce są niezbyt obiecujące, ale napisałam wyraźnie, że jeśli kogoś nie stać na większe mieszkanie to niech chociaż nie uprawia seksu w łóżku w którym śpi dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko loda tez robisz mężulkowi przy dziecku ? uważaj żeby dzieciaka sperma nie pobrudzić heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalam tylko do polowy.. dla mnie to jest cos obrzydliwego ,nie macie zadnych granic ,zasad.. Naprawde ,ludzie jak tak mozna, potrzeby w toalecie tez z dzieckiem wykonujecie ??? To zahacza o molestowanie seksualne. Wiem ze w UK moglo by Was to slono kosztowac,dlatego dziecko moze spac z rodzicami w jednym pokoju do pol roku lub do roczku ... Wlasnie dlatego bo kazdy ma swoj swiat i swoje zycie ,sa dzieci i rodzice,bajeczki ,slodkie poduszeczki i misie to swiat dziecka, seks,rozmowy nocne,grane na gierkach ,czytanie ksiazki to swiat doroslych . Czy naprawde chcecie zrobic krzywde dzieciom? 2,5 latek to juz duze dziecko. Acha a materac oczywiscie sie nie porusza,nie faluje,i miedzy wami a dzieckiem jest scianka dzwiekoscielna i dziecko was nie widzi (moze zawsze sie obudzic..) jesssuu,patologia,cos strasznego fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
"heheheheh" to takie zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz któras napisze, że pedofilia to tez nie patologia tylko okazywanie milosci inaczej:O jestescie naprawde chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"/ to ska wiesz czym to jest skoro tego nie działają ? a mozę tobie w ogóle seks rodziców wydaje się patologiczny a dobrze wygląda tylko na łaskim ekranie laptopa odpalanego po kryjomu ?" Nie interesuje mnie życie erotyczne moich rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
Materac faluje :D największa krzywda jaką można zrobić dziecku. Falujący materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama2ipolatka - no co ? przyznaj sie nie raz dziecko dotalo z spermy mężulka heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - ludzie razem żyli , kochali sie i umierali. A dziś - sztuczne podziały wynikające nie z potrzeby a wygody , nie z powodów moralnych ale świętoszkowatości , która ma udawać zasady moralne . ciekawa jestem ile z was tak oburzonych postawiło w tych wymuskanych pokoikach dziecinnych telewizory ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
nie pojmujecie, że dziecko nas nie widzi BO ŚPI? Za to my widzimy dziecko i możemy zareagować szybciej niż gdybśmy spięci nasłuchiwali kroków z drugiego pokoju??? Albo jesteście trzynastolatkami nie wiedzącymi jak wygląda seks albo wasze życie seksualne to tylko wyuzdane, głośne, perwersyjne i ordynarne ******ie. Sama ilość totalnie pedofilskich pomysłów jakie tu padły na temat tego co niby robimy już dawno przekroczyła granice dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alium a co ty z tymi pokojami? maja sie wszyscy dusić w jednym pokoju bo co ? bo tak jest rodzinnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,,,,,,ty i inne głupie matki - małe dziecko wcale nie potrzebuje własnego pokoju, ani łóżeczka. A nawet nie powinno mieć. To, że niektórzy rodzice wynoszą niemowlę do osobnego pokoju wcale nie oznacza, że postępują właściwie. I to jest właśnie krzywdzenie małego dziecka, którego miejsce jest przy rodzicach. Po prostu niektórzy tutaj mają zbyt bujną wyobraźnię. Jak rodzice i dziecko zawsze śpią w jednym łóżku, to zapewniam cię, że rozpoznają, kiedy dziecko mocno śpi. To wszystko dotyczy tylko małych dzieci, jedznakże Wasza zboczona wyobraźnia jak widać pogalopowała już daleko, daleko...,,,,, Dziecko potrzebuje oprocz milosci swojego pokoju ,nie mowie zeby takie malenstwo zostawiac na noc samego ,bo t nawet niebezpieczne ,ale dziecko od samych narodzin ma miec swoje miejsce,bo ma swoje rzeczy ,ubrania itp. Gdzie wy zyjecie.. wyrazy wspolczucia, naprawde smutmo mi z tego powodu ,ze takie inwalidstwo umyslowe rozszerza sie z roku na rok , jest coraz gorzej ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , dokładnie tak :) taki jest mój plan i jak zostanę prezydentem to go zrealizuję - wszyscy w jednym pokoju :D zadowolona z odpowiedzi ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie wynaturzenia jak ty trzeba piętnować po prostu i bardzo dobrze ze twoje wypociny ujrzały światło dzienne. a co do seksu to w te upały jesteście spoceni jak dwa warchlaki do tego płyny ustrojowe sperma przecież smród seksu czuć w powietrzu przepełnia mały duszny pokoik z wielkim materacem na ziemi jak w jakiejś norze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milosc miloscia , ale kazdy czlowiek potrzebuje przestrzeni i swiezego powietrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty i inne głupie matki
sztuczne podziały? Potrzeby wynikające z wygody? Ależ moja droga życie nie polega na tym żeby robić z siebie cierpiętnicę, po to są ułatwienia by nam było wygodnie. Czy wygoda to coś złego? Czy tylko żyjąc w biedzie, cisnąć się w jednym pokoju na kupie można być kochającą się rodziną z wartościami? Trochę dziwne myślenie, ale masz prawo do własnego zdania. Ja uważam, że seks w łózku,w którym obok śpi dziecko to zachowanie patologiczne, nienormalne i niedopuszczalne. Na całe szczęście uważa tak więcej osób na tym świecie i dlatego jest to karalne w cywilizacyjnych krajach. Jesli jednak cywilizacja allium tak bardzo ci przeszkadza to zawsze możesz zamieszkać gdzieś w Afryce, przyłączyć się do jakiegoś plemienia, chodzić z biustem na wierzchu i kopulować w grupie. Oczywiście wszystko będziesz robić w myśl miłości do wszystkich, a jak zachorujesz to naturalnie pozwolisz sobie na śmierć bądź swojemu dziecku jesli plemienny szaman was nie uzdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks przy dziecku ...dla mnie to chore i obrzydliwe .Tak jakby dziecko nie zasługiwało na szacunek czy prywatność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jo joj .....aleś sie napisała ,a jakie argumenty ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toż wałkuje wam kobieta, że dziecko ŚPI rozumiecie Ś-P-I a skoro ŚPI to nie słyszy , nie widzi bo ŚPI . Tępe dzidy ŚPI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś takie wynaturzenia jak ty trzeba piętnować po prostu i bardzo dobrze ze twoje wypociny ujrzały światło dzienne. a co do seksu to w te upały jesteście spoceni jak dwa warchlaki do tego płyny ustrojowe sperma przecież smród seksu czuć w powietrzu przepełnia mały duszny pokoik z wielkim materacem na ziemi jak w jakiejś norze pechowiec.gif Tez tak to widze... Wymiotowac mi sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty i inne głupie matki
mama2ipolatka z góry przepraszam, że pytam, ale czy ty i twój mąż podczas stosunku obserwujecie dziecko i na nim skupiacie uwagę? Może idźcie na te 10 minut do kuchni, dajcie upust waszej miłości i od razu życie wyda ci się piękniejsze, bo taki stosunek w nerwowym pośpiechu, obserwując dziecko to nawet zdrowy nie jest. A to, że inni lubią pokrzyczeć sobie czy pozmieniać pozycje w trakcie seksu to całkiem naturalna sprawa. Na pewno bardziej od tego by w tym czasie obserwować prawie 3 letnie dziecko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
pokoik w norze?:D Ludzie, mamy całkiem spory domek, sypialnie przestronną, jak pisałam mały będzie miał zrobiony swój pokój niedługo. Przerażają mnie te opisy zapachów i obsesję na punkcie płynów ustrojowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wyslac do tej pani co uprawia sex na 1 materacu -pracownika z opieki spolecznej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty i inne głupie matki
a jakich ty sie argumentów spodziewasz? Seks w jednym łóżku z dzieckiem jest karalny- to powinno być wystarczającym argumentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2ipolatka
O mamo... Pokrzyczeć i pozmieniać można gdzie indziej. Przy dziecku jest chicho i szybko. Nie obserwujemy dziecka non stop... :/ Ale łatwiej zauważyć jak się budzi. czy to takie trudne do ogarnięcia? AŻ TAK TRUDNE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys byl tu temat o tym,jak zachowujecie sie podczas seksu...i tez byly dwa ,,obozy" ,czyli te dyskretne i te wyzwolone,bo inaczej nie potrafia...tylko jeczec,stekac ,drzec,az wiory leca,bo inaczej to zaden seks,a fscet cienias,bo nie potrsfi tak zrobic,zeby baba darla sie wnieboglosy...to tematy mocno ze soba powiazane,bo uwazam,ze jak ma sie dzieci,to wiadomo,ze seks jest,a przynajmniej powinien byc bardziej dyskretny,bez dzikich wrzaskow,i nie ma znaczenia,czy dziecko spi za sciana,czy w tym samym pokoju...i tak jestesmy(powinnismy byc)bardziej czujni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie to wszystko wyzwolone , takie nowoczesne , takie zorientowane technikach i sposobach a takie ....:) oj ,dzieciaki , pojęcia nie macie ile razy " falowaliście " razem ze swoimi rodzicami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×