Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co moge zabrac do jedzenia i picia na poklad samolotu dla dziecka 18 m?

Polecane posty

Gość gość

Wiem,ze konkretnie to zalezy od przewoznika,jego jeszcze dokladnie nie znam,ale jakie sa ogolne zasady? Czy bede musiala kupic cos w strefie bezclowej,czy smialo moge wzniesc w torbie podroznej to co wezme z domu? To bedzie moj pierwszy lot z dzieckiem,sama lecialam kilka.lat temu i malo co pamietam. Lot bedzie trwal 5 h,jakims czarterem z biura podrozy,wiec na obiad w samolocie nie ma co liczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Torbie podrecznej-mialam na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko powiedziec....najlepiej jakbys znala linie samolotu. Wogole z doswiadczenia wiem ze bagaz niezle trzepia i zabieraja jedzenie...ale moze z dziecmi jest inaczej. A dokad to jest lot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo kreta albo hiszpania,decyzja jeszcze nie zapadla do konca,czyhamy na dobra oferte last minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn kteta,to wiadono,ze lot krotszy bedzie,a wyspy hiszpanskie to ok 5 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie i picie musi być w oryginalnym opakowaniu, nie może być otwarte. Ja ostatnio leciałam z 2 latkiem. Miałam dla niego wodę w butelce i baton musli - oryginalnie zamknięte, nadpitą wodę wyrzuciłam do kosza przed wejściem na pokład samolotu, bo by mnie z nią nie odprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że na pewno możesz mieć butelkę do karmienia, mleko to oczywiste, smoczek, swoje kanapki, wode półlitrową, wodę do mleka dostaniesz na pokładzie, nic szklanego, przekąski oryginalnie zapakowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze można było kiedyś mlwko w butelce miec. Ale trzeba bylo się napić. Taki dziwny zwycxaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myslalam,ze nie powinno byc problemu z oryginalnie zapakowanymi rzeczami,ale pewnosci nie mialam. No nic,trudno,jak kaza wyrzucic przy odprawie. Na szczescie maly jest wszystko jedzacy to nie powinno byc problemu kupic cos za bramka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×