Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

dziewczyny zapomniałam wam napisac dotarł Femibion !!! i data waznosci 02/2016 wszystko idealnie ebz problemów wiec polecam bo naprawde bardziej sie opłąca zapłciłam 34 zł juz z przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to jesli sie udalo to bedzie podwojne swietowanie:D. Maz miałby fajny prezent. Laurka ile tych monitoringow mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden ! osttania @ miałam 28.02 na monitoring poszłam 13.03.2014 i pecherzyk miał około 17mm ,mielismy sie starac przez 4 dni i wtedy sie udało. owulacja była na 99% 15.03.2014 w piątek,ale mysle ze ebz monitoringu by sie nie udało bo staralibysmy sie kilka dni pozniej bo myslalam ze owulacja bedzie po 20 dopeiro bo cykle miałam ponad 30nawet 35 dniowe czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i dlatego sie powtarzam, sorki. U mnie juz od dwoh godzin burza ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nam teraz nie pyknie to moze spróbuję tego, zobacze czy mi sie pokrywa z bolem i sluzem. Obawiam sie ze krwawienie zazebia sie z owu ewent zaraz po mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najcudowniejsze na swiecie, corka wiercila sie tak ze przy cc okazalo sie ze sobie wezel zaplatala na pepowinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 14h boli, brak postepu porodu, rozwarcie tylko 2cm, a od 26-36tc szef na szyjce i fenoterol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna sie nie skonczy a czuje juz pms nastepnej... Bez kija nie podchodz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Kurde może juz pytalam ale nie pamiętam. Ile powinien mieć książkowo pecherzyk przy pęknięciu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to sie tak srkocily i wyregulowaly po pierwszej ciazy (puste jajo plodowe) i tak sie skracaly co ciaze, dziwne co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski pomóżcie!! w co ja mam sie ubrac na to wesele?? :( tak żeby mi gruby tyłek zakryło i brzuch a ranion wąskich jeszcze bardziej nie zwężyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytalam na forach to tak srednio okolo 20mm, tak dziewczyny pisaly,, bo ponac przerosniety to taz nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mynka trudne pytania zadajesz jak dla mnie:) nie pomoge i tym razem co z tymi brzuchami? ktora da fotke?:) ja ten femibion tez zamowie na dniach bo mam jeszcze dwa listki.a nie widzi mi sie placic 63zl za jedno opakowanie. ogladam posciele na allegro haftowane, boze ale one sliczniutkie az nie wiem ktore wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×