Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

dzis juz czwartek!:) jem sniadanie, dalej do lozka i czekam na ta 12 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodam,ze napisalam to normalnie,a ty laura zaraz z gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zawsze na 10 pierwszych komentarzach strona się zawiesza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby przeskoczyło na następną?i nie ma różnicy czy to tel czy komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______23 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______21 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______17 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______16 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.201 5 anii84__________________30 lat______14 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______9 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______11 cykl staran_______________27.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08 Mycha32___________3 cykl staran_______11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
gościu a czmeu ma być nie tak od razu??? co wsyztskim zyczysz od razu żeby poroniły czy cos innego? bo nie napisze 5 min po wizycie? sory ale napisała ze ma rocznice i ida na kolacje to chyba naucz się czytac. gościu gebe masz ty, ja pisze normalnie pod swoim Nickiem a ty co? cwaniakujesz bo gośc;/pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co laura ja pierdole ale ty jestes pusta,bo inaczej napisac nie mozna. Człowiek napisze NORMALNIE a ty zaraz z morda i szukasz zlosliwych podtekstow. Idz sie lecz bo przewrazliwiona jestes albo melise zacznij pic bo dziecke bedzie nerwowe! nie dopisuj sobie,gdzie napisalam zeby ktos poronil??? gdzie????????????????????????????????? sama jestem po stracie dziecka,stracilam je w 3 miesiacu wiec zastanow sie co piszesz! pusto kobieto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
twój wpis z wczoraj: "gość wczoraj oj u eweliny chyba coś złego bo nic nie pisze??? " to co to dobra wiaodmosc oznacza tylko ci się tak napisało? wes nie ściemniaj laska bo naprawdę aż żal. chcesz pisać to podpisz się prawdziwym Nickiem i pisz a nie tak anonimowo to każdy jest cwaniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazrdoszcze Ci, ja chce zeby byl pon. Chce juz wiedziec, czy bedzie fasolka. Zaraz sie ogarniam i ide na miasto na ciuhy:D Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Mycha szybko zleci bo weekend;) i już się dowiecie;) a będziesz testować czy idziesz na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, niby zadales pytanie odnosnie evilinki ale to pytanie zabrzmialo jak pytanie retoryczne - jak oznajmienie dlatego laurka sie zdenerwowala... zwracaj uwage jak budujesz zdania a nie bedzie takich nieporozumien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura p*****l sie! I dorabiaj sobie teorie spiskowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam mamy 5-14 dniowego noworodka lub kobiety w ostatnim trymestrze ciąży z Warszawy lub okolic do DARMOWEJ SESJI FOTOGRAFICZNEJ NOWORODKA w celu rozszerzenia swojego portfolio. Sesja odbywać się będzie w Twoim domowym zaciszu. Termin sesji do uzgodnienia. W zamian za sesję zrewanżuję się maluszkowi słodkimi ujęciami z sesji. Rodzice otrzymają zdjęcia na płycie CD. Więcej informacji lub zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy kontakt@magicznechwile.pl www.facebook.com/MagiczneChwilePL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie wiem, sasiadka sie ze mnie smieje ze mam brzuch 4/5 miesiac tak mnie rozdelo. W nic nie wchodze:(. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po poronieniu
Gosc ktory teraz napisał ze poronil w 3 miesiącu. Kiedy to było? Czy lekarz powiedział kiedy możesz się starac o kolejnego dzidziusia? Miałas łyżeczkowanie czy promila samoistnie jak ja? I kiedy dostałaś pierwszy okres po poronieniu? Bo ja nadal czekam a już zaczyna się 6 tydzień. Napisz coś o sobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po poronieniu wiem że pytasz kogoś innego ale ja Ci napisze jak u mnie było :) okres pierwszy dostałam 3 tygodnie po zabiegu (miałam usuwane puste jajo). Starać mogłam się zacząć po 3-4 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______23 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______21 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______17 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______16 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.201 5 anii84__________________30 lat______15 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______9 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______11 cykl staran_______________27.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08 Mycha32___________3 cykl staran_______11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam puste jajo plodowe, nosilam je 14tyg i tak czyscili ze bylo zapalenie endo, a okres dostalam o czasie. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj padłam - byliśmy w knajpce a potem oglądaliśmy Dextera :) Zmęczyło nas to czekanie tam w poczekalni. Lekarz to z nami o zdjęciach gadał, o obiektywach. Ma taką zajawkę a wie, że my tym się zajmujemy i nas zagaduje. Jaż nas zna po imieniu i nazwisku. Wczoraj sprawdzał na usg serce, znowu jakieś wskaźniki, mierzył nóżki - powiedział że teraz będzie tak w kółko mierzyć i sprawdzać wszystko. Ale jest w porządku - maleńka ma się dobrze, ma już 554g :D Ja dostałam trochę tabsów na swój nieco twardy brzuch. Strasznie nie lubię łykać chemii :/ Ach, co zrobić. Połykam te 2 tygodnie i zobaczymy. Powiedział, że to aby "uspokoić macicę" cokolwiek to znaczy. Ale powiedział, że nasza ciąża przebiega wzorowo porównując ją do większości. I kazał pić ogromne ilości wody i innych płynów. Od dzisiaj codziennie robię jakąś zupę. A z tym spaniem to owszem, ale już w wysokiej ciąży. Teraz pozwolił - jak ja się cieszę :) Olga - Ty rób test, bo ja to myślę, że masz szanse wskoczyć na górę tableki! Juz po terminie. Wcześniejszy test za szybko robiłaś. Gość po poronieniu - jako kto pisałaś wczześniej? Dziękuję Wam za życzenia :) Życzę Wam też dużo miłości o którą dbać trzeba codziennie - nie tylko w rocznicę. To jest przepis na udany związek! ZAraz mi tu Pestka napisze, że się nie da. Mozna powalczyć i mieć Pestka - mam nadzieję, że się przekonasz :) W życiu tak ze wszystkim - miłość też trzeba budować i wzmacniać każdego dnia. Małymim gestami! Pytałyście o bliźniaki - mój tata ma bliżniaka i potem miał 2 siostry bliźniaczki - babcia 2 razy pod rząd miała parkę. Dwujajowe. U mnie była spora szansa. Ja nie chciałam :P I nikt w rodzinie nie miał póki co. Ale fakt - co drugie pokolenie to się trafia. Może gdybyśmy starali się bardzo intensywnie w płodne dni...kto wie. Moja koleżanka ma bliźniaki - różnica w zapłodnieniu 2 dni :) Goalka - czekamy. Ja dalej stawiam na dziewczyneczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie reagujmy na żadnego Gościa tutaj. Mnie tez obraża co chwilę pisze że głupia idiotka jestem itp. Także luz, nie zwracajmy uwagi. Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nic nie napisze , nie chce mi się nic pisać, mam zmęczenie i zmechacenie do wszystkiego , btw nie apropo miłości to zmechacenie , miłosc akurat na przekór ma się dobrze aż za dobrze , tylko ja na nią nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to jest na własnym :/ Urlop by się przydał, a z doświadczenia wiem jak urlop wygląda. My w usługach to się nawet da zrobić. Ale co chwilę ktoś dzwoni i na wczoraj chce. Z 2 tygodni może 5 dni było takich, że nic nie było do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja do stycznia mogę zapomnieć o urlopie, jedynie za tydzień piątek, sobota, niedziela wolna , ale tylko fizycznie, psychicznie nie da się nie myśleć jak jest do d**y ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
A do tego mój szaleje i ma wielkie plany ,a mi się nawet nie chce, bo co to za przyjemność być z kimś mając tonę długów i problemów, które się stara ukryć , i udawać że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
A jeszcze do tego po komisariatach się muszę szlajać , w niedzielę muszę jechać znowu, przez tą laskę co mi wisi kasę. Śmiechu warte, przesłuchali ich i w sumie wyszło że sama się okradłam i ich szkaluje i pani policjantka w to wierzy . Konfrontację mi proponowała, ale odmówiłam , mało mam nerwów przez tą idiotkę, żeby się zestresować jeszcze. A ta co mi wisi kasę o drugie dziecko sie stara , mam nadzieję że jej się nie uda, bo potem sędzia i prokurator pewnie nie beda chcieli laski w ciązy do pierdla wsadzić, wiem w co ona gra., Kasy i tak nie odzyskam ale mam nadzieję ze siedziec pojdzie, zarzut ma umyslny z 246 kk . Tylko ze probuje w ciaze uciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto udaje? Nie ma sensu udawać Pestka bo to psuje wszystko - prędzej czy później wyjdzie na jaw...Długi każdy ma - kredyty itd. Jeśli się kochacie i się dogadacie to postaraj się to utrzymać, daj sobie szanso kobito!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu coś tu nawala. Lecę do księgowej i do apteki. U nas dzisiaj świeże powietrze w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×