Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
No masakryczny gorąc dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______24 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______24 tc________05.12.2014- córka Goalka_____________28 lat______21 tc_______18.12.2014--synek taka tam dziewczyna ____27 lat______17 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______17 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______15 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______9 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______11 cykl staran_______________27.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 olga992________22lata________2 cykl starań____ 06-11.09.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________7 cykl starań____31.08.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08 Mycha32___________3 cykl staran_______11.08 Hej Martucha Ty na prawde wracaj do Pl, chodz na monitoring i na dni plodne niech maz w miare mozliwosci zjezdza, a przynajmniej zrobisz z soba porzadek :) Goalka nie martw sie, faceci czesto niestety zawodza :/ zrozumie pewnie co zrobil Zapisalam sie dziaiaj na usg polowkowe i 4d :) polowkowe 3 wrzesnia a 4d 8 wrzesnia :) ajjj nie moge sie doczekac, moze juz plec poznamy :) ciekawe kto ma racje czy mama i maz czy ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis od rana klotnia przybrala juz najwyzsza skale:) maz wkoncu podszedl, przytulil i nic nie powiedzial. ale zal mam w sercu ogromny. dzis dla odstresowania bylam na zakupach "dzieckowych":) kupilam ogrodniczki , 2 x pizame z disneya , 5 par skarpetek i rekawiczki niedrapki. ogladalam wozek x-landera. dosc fajny, dwufunkcyjny. w bardzo ladnej kolorystyce, w sumie w takiej jaka szukam. na tym nie koniec bo zjem obiad i jade dalej szukac ciuszkow, korzystam bo sa mega wyprzedaze. ja kupilam 2 x pizame dwuczesciowa za 32zl. przecena z 89zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, tak dla pocieszenia - jest nas dwie... sierpien ja juz z gory zakladam za stracony, bo moj nie da rady zjezdzac co tydzien takze ominiemy moja owulke na bank... dobrze ze we wrzesniu wkoncu bedziemy razem i skoncza sie te zjazdy i rozjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, pozniej zobacze co popisalyscie, a nasza biurokracja wola o pomste do nieba. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, blokuje sie juz caly czas, jak sie to odblokuje moze uzgodnijmy gdzie sie przenosimy, znacie jakies inne fora? moze wizaz.pl ale tam trzeba konto zalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
no wreszcie bo juz mnie szlak trafiił od przepychania strony ja wysiada,m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______24 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______24 tc________05.12.2014- córka Goalka_____________28 lat______21 tc_______18.12.2014--synek taka tam dziewczyna ____27 lat______17 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______17 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______15 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______9 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______11 cykl staran_______________27.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 margaret112 _________30 lat__________9 cykl starań____09.09 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 olga992________22lata________2 cykl starań____ 06-11.09.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________7 cykl starań____31.08.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08 Mycha32___________3 cykl staran_______11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze napisac do jakiegos moderatora i zapytac czy oni tu cos kontrolują czy zupełna samowolka i rozpierdziel... :/ Goalka chlopięce kupujesz czy uniseksy?? ;) olga w sierpniu to moj ostatni cykl ze staraniami jaki moze wypalic, ale wydaje mi sie ze i tak dupa bo znowu sobie zablokuje wszystko przez ten wyjazd na wesele :( My wlasnie jedziemy na rybkę bad morze bo mielismy isc na dol na chinola ale okazalo sie ze zle sie dogadali i dopiero jutro. Obiadu nie robilam wiec dzisiaj wyjazd :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha32
Musze isc pryw, bo wiekszos juz xdo konca rokj zajeta masakra co?!!:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie sie przenieść to chyba najlepiej na babyboom.pl maja tam specjalna aplikacje tez na smartfony wiec wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no właśnie... może na typowo ciążowe forum sie przenieść a nie na na takie o wszystkim. Może na takim nie bedzie głupich docinek jak tutaj. Wizaż też jest o wszystkim. A tak poza tym umieram laski. Złapalo mnie dopiero po czasie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, trzeba sie przeniesc, bo tracimy kontakt ze soba martucha narazie wszystkio niebieskie kupuje:) ale watpie zeby byla pomylka.,lekarz konkretny , mysle, ze gdyby nie byl pewny to nie pozwolilby nam malowac pokoj na niebiesko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz powiem wam ,ze jak ogladalam te wszystkie ciuszki to troche mi przykro bylo jak zerkalam na rozowe ciuszki:( chyba gdzies poczulam maly zal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam sie marzy wlasnie synek :) a coreczke pozniej :P mialaby starszego brata ktory by ja bronil i wgl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka x landery sa fajne kilka kolezanek ma i sa strasznie zadowolone;) Goalka najlepiej przeniesc sie tam gdzie trzeba konto załozyc i forum bedzie tlyko dla nas zeby nikt nie dołanczał.wtedy bedzie mozna foty wrzucac i wszystko.Martucha zauwazyłam ze na inych tematach tez sie tak tnie wiec maja ogólny problem. Mycha ja cały czas chodze prywatnie do lekarza na badania itd.Golka no ja jak dzis byłam w sklepie to tyle pieknych rzeczy ale nie kupuje jeszcze bardzo bo tez nie do konca wiem jaki rozmiar na jak długo bedzie, wiec narazie spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Trza było rożowe też kupić :P na Śląsku się chłopcom rózowe zaklada a niebieskie dziewczynką :P co tam, a mnie tam gans pomada jaki kolor dziecko ubranek będzie miało, grunt żeby miało i żeby czyste były na kolory nie zwracam uwagi. Młody mojej siorki nosił większosć ubranek po młodej , w jej kolorach i jakoś reklamacji nie składał :P Ja sobie już odkładam dzisiaj dwie koszulku nowe odożyłam hehe, teraz czekam bo ma mi facet w komis przywieźć jakieś ubranka . Żałuje że po dzieciakach siorki tak mało zostawiłam, porozdawałam wuchtę, a śliczne były z niemiec przywoziłam, aby tylko porą roku się dopasować :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka rozmiary lepiej większe , tzn tych małych jak najmniej , minimalnie , bo raz dwa skoczy i wyrośnie . Zwłaszcza wierzchnie warstwy kurteczki , kombinezonik , bo to zima będzie, pod spodem więcej to luźniejsze musi być, poza tym łatwiej będzie ubrac. Na pocżatek najlepsze są kombinezony worki rozpinane po całości suwakiem od góry do dołu. Wogóle zimowe dzieci są trudniejsze takie maleństwo w kombinezon włożyć . Tak jak Miśka się w lipcu urodziła i na zimę miala pół roku to było fajnie. A młody z 19 listopada, te kombinezony pakować, rozpakowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×