Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Donatello84

żona kocha innego

Polecane posty

Witam, jestem 2 lata po ślubie, wcześniej byłem z żoną w związku 2 lata, czyli w sumie jesteśmy razem 4 lata, nie mamy dzieci. Wiadomo na początku wszystko było OK, ale gdzieś tak pół roku przed ślubem moja kobieta złapała jakąś blokadę przed sexem, jej cipka jest bardzo wąska i nie mogę jej włożyć penisa, myślałem że to stres przed tzw. gorączką ślubną i po ślubie będzie normalnie. Teraz już wiem że to poważny problem, dwa lata bez sexu (tylko sex oralny). Ostatnio czytałem coś na forach itd. że jest to POCHWICA, namawiam ją do pójścia do seksuologa i ginekologa a ona się boi i mówi że nie będzie z obcymi o tym rozmawiać bo jest wstydliwa, dodatkowo zaczęła pisać z jakimś kolesiem z Anglii (polakiem) i twierdzi że go kocha, namawia mnie żebym ją puścił do niego i wtedy będzie wiedziała czy chce być ze mną czy nie, fakt trochę ją zaniedbałem i to jest moja wina że szukała kogoś żeby się wygadać, dodatkowo mówi, że jakby był sex to by została ze mną ze względu na małżeństwo, co ja mam zrobić jak nie chce iść do specjalistów i chce jechać do niego do Anglii a ja nadal ją KOCHAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×