Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie moge poznac odpowiedniego faceta

Polecane posty

Bo my, kobiety, mamy wymagania co do "odpowiedniego" faceta związane m.in. z kasą, a facet do kobiety raczej takich nie ma. Stąd dysproporcja i brak "odpowiednich".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, facet tez wymaga od kobiety kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam ten temat i mysle, ze w dobie rownouprawnienia kazdy (kob czy mezcz) decyduje o tym jaki ma poziom materialny oraz jakim poziomem kultury osobistej posluguje sie. Bo wszystko mozna zmienic. Wsrod mezczyzn tez sa osobniki, ktore moga klamac i oszukiwac aby wykorzystac kobiety, takkze materialnie. Kobiety w XXIw moga sobe zarabiac na siebie i nie powinny miec oczekiwac wobec facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat to jakaś prowokacja, kobieta z racji posiadania tytułu magistra uważa sie za kogos lepszego i czeka aż super praca spadnie jej z nieba, no i czeka na "faceta z wyższej półki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
@shaft - lexusem powiadasz. Tylko tyle wiesz? moze podaj modej. Lexus to toyota i wacha dupe mojej bmw. :D:D:D Wracaja do tematu, dla mnie kobieta nie musi miec niczego, wazne zbey byla zaradna miala potencjal i ambicje, nie czekala na gotowe, pozytywna i dawala mi usmiech na twarzy, ale musi miec cialo modelki. Takie kobiety zawsze mialem, i kilka z nich bylo naprawde inteligetnych i mysle tez potecjalnych kandydatek na zone, ale tego nei zauwazylem, troche zaluje, ale znjade sobie nastepne. Jesli kobieta nie ma nic i oczekuje luksusow i prowadzania po najdrozszych restuaracjach a sama jest z pcimia dolnego to sorry Batory nie ta bajeczka, kochanie. Powiem, ze wieek z was sie uwaza za conajmniej gwiazdy hollywood. Dlatego ja traktuje was tak jak na to zaslugujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kuba Bogu tak Bog kubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościuM, shaf78 nie skumała co w twoim poście było sednem. Ale nie łam się. To typowe dla takich jak ona i autorka wątku. Pusto w dyni i nos w chmurach. Tyle,że ona ma farta, bo swoje spodnie złapała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja przeciez to provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka szuka faceta z kasą i tylko o to chodzi. Ona klasę to rozumie jako kasę. A im kasiasty facet tym atrakcyjniejszą może mieć kobietę tak samo im atrakcyjniejsza kobieta tym bardziej kasiastego może mieć faceta. Skoro kobiety wymagają mężczyźni też mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×