Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mieszkam za granicą i sram fiołkami, bujdy biednej emigracji...

Polecane posty

Gość gość
O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.19 uwielbiam czytac komentarze tepakow, ktorzy uwazaja sie za lepszych bo sa hetero... oczko.gif xx Uwielbiam czytac komentarza prostakow, którzy uwazja sie za lepszych bo sa wielbicielami ułomnosci genetycznych :D i jeszcze sie tym chwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Wszędzie jest dobrze gdzie nas niema,, cytat ciekawe czy było by ci tak dobrze w afryce czy w indiach lub w bangladeszu gdzie ludzie z głodu umierają i mieszkają w lepiankach z g****a i zarabiają po 5,10, 20 zł miesięcznie i nie mają internetu ani czasem prądu i czystej wody do picia ciekawe czy byłoby ci tak dobrze zamieszkaj w opolu jak ja bo ja tam mieszkam tam sie dobrze zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chce być prawnikiem wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz nim być podam ci cytat z art. 200KK(kodeksu karnego) art. 200 ,,kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej bądź doprowadza taką osobe do poddania się takim czynnością podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o prawo tylko o coś innego hm ijj.,- polska nie jest biedna jak wam sie wydaje polska jest bogatym cywilizowanym krajem jezeli tego nie widzisz to pojedź do krajów afryki czy na ukraine to zobaczysz jaka jest prawda to one są biedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jak geje seks uprawiają ? Ja ci powiem jeden drugiemu k****a wsadza w d**e w dziurke w d***e albo jeden drugiemu k****a liże wiesz albo rowek w d***e nawet języczkiem wiesz bo znam kilku z nich i widzialem jak to robią i jestem jednym z nich tez wiesz i ja to samo z moim chłopakiem robiłem wiesz i to przed chwilą miałem wytrysk do d**y partnera o 21:54 dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizia mizia sie penis w dziurce d...py hahaha buhahah jak możesz o tym pedziu pisać brzydze sie tego wiesz takiego to się leje na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(Babcia bomba ci wyskoczy z panią lalką,!) okuczid od tej nietolerancji jak andżo peras gajudas tebe szeba jać pyczoro z cycora żużerki karkralipupci dupcipci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty wogle gujesz żume? Czy mI sIe zDaJe gujesz żume znaczy żujesz gume? To nie był błąd tak sie muwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszcie na te te tematy chce wiedzieć co sądzicie o Polsce i o polskich warunkach bytowych co i jak wam sie mieszka w Polsce i czy dobrze zarabiacie ja chce wiedzieć mi się dobrze żyje i ciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie odpisać chce znać opinie Polaków i nie narzekajcie i przeczytajcie tamte wcześniejsze komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meriamba
W Polsce jest bida i syf zapiziały k***a na zachodzie jest lepiej i taka jest prawda i jesteście tępi optymiści jbani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospeltime pladh
Ja nie uważam polski za biedny kraj polska to bogaty wysoko rozwinięty kraj i jeden z najbogatszych krajów świata i taka jest prawda tak wam źle to won do Afryki zdychać z głodu i żyć w lepiankach z g****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krulik bugs123
Polska jest kasiastym krajem i taka jest prawda i coś się nie podoba to pa szoł won z tego kraju za granice fibiadury jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruj plan
Odpiszcie prosimy was na to przystańmy i chce wiedzieć na temat waszyh komentarzy i odpiszcie bo tak chce i łał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będzie ta strona 18 czyż nie to nie błąd 404 moszecie mi otpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie mi tylko szusTĄ stronę o usmej godzinie odpiszcie czy polska jest biedna czy nie musze wiedzieć z tej paszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merra a123
Możecie odpisać polska nie jest biedna w żadnym wypadku jest bogata inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gidok
Bogactwo to pojęcie względne dla Niemiec polska jest biedna a dla Ukrainy czy krajów afrykańskich jest bogata a Luksemburg do Niemiec jest bogaty a Niemcy do niego biedne to jest pojęcie względne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasdaj
Wy odpiszcie prosimy was ja też odpisze i polska jest w miare bogata proszę was o komentarze w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tych odpowiedzi aż słuchać i czytać sie nie chce bo to nie w tym rzecz polska biedna nie jest odpiszcie mi tez sie dobrze żyje biedna to może być ukraina 19 lutego wujek mi zmarł 19 02 2015 jakoś rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonna niepokalana
Ja też nie uważam polski za biedny kraj tylko za bogaty jeśli myślicie inaczej to chuj wam w d**e cwele jebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofry2 zjem
Tyle tych odpowiedzi już było i padło że hej sokoły i góry lasy doły polska to bida wypieprzam z tego kraju jak naj dalej do np Holandii czy deutschlandu albo in america

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrek
Tyle już stron padło tutaj no możecie odpisać ja też chce znać wasze niepoliste opinie a nie tylko ględzenie smrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w krzaki idź
Ja wam powiem w Polsce są perspektywy do życia to fajny bogaty kraj można sie cieszyć tu życiem jesteśmy wysoko rozwiniętym krajem na tej planecie niczego nam nie brakuje mamy wysokie zarobki i wszystko jest git i fajnie żyć nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to syf i bida kto ci takich bzdur nagadał co propaganda telewizyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spałeć
No do s**t odpiszcie ja też chce znać opinie na temat czy dobrze wam sie w Polsce żyje czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nikomu może z wyjątkiem ciebie dobrze sie nie żyje wiesz? Wypchaj sie z tym całym cudem gospodarczym i propagandą sukcesu gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×